0:2
3:1
3:0
- : -
branky (asistence): 24:48 Adéla Bočanová (Iveta Hyršlová), 25:43 Tímea Patakyová (Veronika Rybičková), 37:06 Nela Havlíková (Adéla Kašparová), 54:47 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 58:10 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 59:49 Monika Slavíková (Jitka Omelková)
branky (asistence): 08:23 Dominika Steinbachová, 10:07 Dominika Kubišová (Dominika Steinbachová), 20:30 Šárka Boľová (Karolína Červová)

FBŠ Bohemians - Florbalový klub Jižní Město 6:3
25. Adéla Bočanová, 26. Tímea Patakyová, 38. Nela Havlíková, 55. Iveta Hyršlová, 59. Hana Poláková, 60. Monika Slavíková - 9. Dominika Steinbachová, 11. Dominika Kubišová, 21. Šárka Boľová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jitka Omelková 27 - Karolína Červová 18; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:0;
60:00
Komentář trenérky hostí Dominiky Šteglové: "Ztratili jsme bohužel skvěle rozjetý zápas. Co k tomu říct.. náročnou část sezóny jsme sice nezakončil vítězně, ale na druhou stranu cíl máme jinde. Oklepeme se a jedeme dál. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do finále."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians - 7 Florbalový klub Jižní Město - 9
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: "Jako standardně každé utkání byla naše první třetina tragická. Začali jsme druhou třetinu nešťastným gólem, ale pak se náš výkon postupně zlepšoval a gradoval až dospěl k vítěznému konci ve třetí třetině. Děkuji divákům, kteří si v tento sváteční čas našli cestu do haly. A soupeři za férové utkání!"
60:00
59:49
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Jitka Omelková (6:3).
59:49
Slavíková přidává šestý gól do prázdné branky! To je paráda!
59:30
30 vteřin do konce a domácí na míčku
58:52
Střelu Bobotové blokuje Hyršlová. O chvíli později střílí znovu, avšak do bloku se jí tentokrát postavila Kalecká
58:15
Hosté to zkoušejí po oddychovém čase v 6
58:10
Timeout Florbalový klub Jižní Město
58:10
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (5:3).
58:10
Má slova se potvrzují.. Po několika okamžikovém tlaku hostí, proměňuje rychlý protiútok Háňa Poláková, která byla na Červovou zcela sama a její zakončení nemělo chybu
57:10
Probíhají poslední necelé tři minuty utkání a já si myslím, že nás tady všechny v hale ještě čeká pěkná a napínavá podívaná
54:47
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (4:3).
54:47
Druhá útočná trojice se také činí! Své nespočetné zkušenosti ukázala kapitánka Iveta Hyršlová, kdy vypálila a zasadila míček tam, kam patří - krásnou střelou pod víko
54:10
Pěknou spolupráci nám v útočné činnosti předvedly Slavíková-Preisslerová-Rybičková
52:35
Eliška Nová teď pěkně dvakrát za sebou zastavila hosty v postupu do útoku
51:50
Domácí své soupeřky celkem vaří, jak se říká, ale zatím to vstřeleným gólem nepotvrdily
50:17
Havlíková krásně proběhla mezi soupeřkami, posunula na Polákovou a ta jí poslala náhru na zadní tyč, Nela však na míček ideálně nedosáhla a nedokázala ho tak zamést za záda Červové
49:00
Dominika Kubišová napodruhé trefuje tyč, tentokrát označkovala břevno, už ji chybí do sbírky pouze pravá tyčka branky domácích
42:25
Vyloučen hráč Eva Preisslerová družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
42:25
Uvidíme první přesilovku utkání v podání Herbadentu
42:20
Slavíková chtěla přehodit Červovou, jen těsně minula branku, opravdu chyběly milimetry
41:45
Běžecký souboj legend Billá vs. Bočanová
40:27
Nebezpečná prudká příhra která proletěla Omelkové před očima, naštěstí pro domácí hráčky žádná z soupeřek nebyla dostatečně blízko, aby ji zachytila
37:06
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Nela Havlíková, asistoval Adéla Kašparová (3:3).
37:06
A to se jim vyplácí, protože vyrovnávají stav! Kašparová krásně našla volnou Havlíkovou na velkém brankovišti a ta se nemýlila - vyslala ne tak úplně bombu, ale k tyči to bylo
35:50
Jak jsme mohli vidět v první třetině na míčku spíše hostující hráčky, to už neplatí a jsou to domácí playerky, které určují, kdo je na hřišti pánem
32:58
Je to sice vídáno a čítáno v online přenosech často a může to být takovým klišé, ale jiná slova pro popis děje na hřišti nenacházím, než že je to nahoru dolů
30:22
Poláková 2x těsně vedle, nejdříve střelou od mantinelu a poté ji krásně našla Hyršlová před brankou Červové
28:30
Velmi pohlednou rychlou akci předvedly Kašparová-Slavíková, druhé jmenované však finální přihrávku překazila obránkyně hostí
26:49
Dámy opět přitvrzují..mohli jsme být v několika posledních okamžicích svědky velmi tvrdých soubojů, až možná hitů, bych řekla, tak tvrdé jsou hráčky obou celků
25:43
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Veronika Rybičková (2:3).
25:43
Je vidět, že domácí hráčky vstřelený gól povzbudil, protože střílejí další. O něj se postarala sladěná dvojka Rybičková-Patakyová, kdy druhá jmenovaná nedala Červové šanci, když ji zavěsila hřebík po břevno
24:48
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Iveta Hyršlová (1:3).
24:48
Havlíková od mantinelu těsně nad. Potom však následovala rychlá rozehrávka standardní situace z rohu v podání domácích a na to už hosté nestačily a míček končí v síti. Postarala se o to Bočanová, kterou našla zcela osamocenou Hyršlová
22:05
Bolová opět v šanci..po křižné nahrávce od Pilíkové, tentokrát byl však míček rychlejší než ona, k zakončení se tedy nedostala
20:30
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Šárka Boľová, asistoval Karolína Červová (0:3).
20:30
Tak to bylo rychlé, jak časově, tak v provedení..Šárka Bolová utekla všem, našel ji jen výhoz Červové a s Omelkovou soi poradila bez problémů
18:45
Sádkové střela od půlky doskákala až k Omelková, ta ji na poslední chvíli spatřila a vypinkla rukou do bezpečí
17:55
Dámy obou týmu nám malinko přitvrdily na hřišti
16:17
Nepříjemnou střelu vyslala Skořepová, byla zblokována a balónek neposedně skákal před brankou domácích
13:18
Domácí se snaží po dvou inkasovaných brankách být aktivnější, ale zatím se hosté moc k ničemu nepouštějí
11:35
Čapková ze střední vzdálenosti vedle
10:07
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Dominika Steinbachová (0:2).
10:07
Druhou branku střílí Kubišová, která se po nahrávce od Steinbachové ocitla zcela sama před Omelkovou a nemýlila se
09:24
Hosté po vstřelené brance nepolevují, ba naopak! Další střely v poslední chvíli vysílají Čapková, která je sražena a hned potom Zabavská, která ovšem letěla nad branku Omelkové
08:23
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová bez asistence (0:1).
08:23
Florbalový klub Jižní město se po zásluze ujímá vedení, Omelková na střelu Steinbachové z malé vzdálenosti nedosáhla
07:04
Pilíkové střela ze standardky sražena vedle
06:05
Z tribuny se ozývá všem velmi známý hlas - Michal Jedlička a komentuje dění na hřišti slovem "důraz!" a v tomto mu na pořadatelském stolku musíme dát za pravdu
05:15
První střelecký pokus domácích vyslala od mantinelu Poláková, Červová vyráží
04:19
Uběhlo téměř 5 minut první třetiny a já musím říct, že domácí si na balónek moc nesáhly prozatím
02:36
První větší šanci utkání měla na hokejce Bolová, která vypíchla domácím bekům míček a řítila se na Omelkovou, Šindelářová ji však dostihla a její střelecký pokus na poslední chvíli zblokovala
01:29
Fanoušci Florbalového klubu Jižní město tzv. Herbadentu to už zkraje utkání roztleskávají a povzbuzují své favoritky kupředu
00:36
První rychlé střídání máme za sebou, na míčku hostující celek
00:01
Úvodní vhazování pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalový klub Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Denisa Billá, Viktória Bobotová, Martina Skořepová, Lucie Pilíková, Šárka Boľová
00:00
Line-up domácích FBŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Nela Havlíková, Karla Kalecká, Adéla Bočanová, Iveta Hyršlová, Hana Poláková
00:00
Vážení sportovní diváci, dovolte mi vás přivítat na semifinálovém utkání Poháru České pojišťovny žen mezi domácími FbŠ Bohemians a hostujícími Florbalový klub Jižní Město. Utkání začne za několik málo okamžiků.
00:00
Jak jistě víte, poslední utkání mezi těmito týmy skončilo vítězstvím domácího celku, kdy dokázaly otočit nepříznivý stav z první třetiny. Uvidíme, jaký průběh bude mít dnešní klání. Přeji vám příjemnou zábavu!