1:2
3:2
0:1
- : -
branky (asistence): 14:20 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 20:29 Petra Beránková (Jana Vávrová), 34:23 Petra Beránková (Magdalena Klímová), 34:45 Jana Vávrová (Tereza Urbánková)
branky (asistence): 01:47 Denisa Ferenčíková (Denisa Ratajová), 09:27 Natálie Martináková, 24:55 Kamila Paloncyová (Denisa Ratajová), 35:42 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 54:14 Denisa Ferenčíková (Denisa Ratajová)

FLORBAL CHODOV - 1. SC Vítkovice 4:5
15. Tereza Urbánková, 21. Petra Beránková, 35. Petra Beránková, 35. Jana Vávrová - 2. Denisa Ferenčíková, 10. Natálie Martináková, 25. Kamila Paloncyová, 36. Veronika Enenkelová, 55. Denisa Ferenčíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Hana Ranochová 25 - Dagmar Velčovská 30; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů, pana Veleckého: Pro nás strašně pdoobný zápas jako s Herbadentem minulý týden. Střídali jsme dobré pasáže spolu s těžce už asi předvánočními projevy, kdy jsme byli spíše u cukroví a salátu než na hřišti. :) 1/2
59:59
Střely celkem Chodov 34 : Vítkovice 33
59:59
Chodov nastřeluje tyč a tímto je dán výsledek dnešního utkání.
59:59
2/2 V závěru to bylo kdo s koho, celou třetí třetinu jsme tomu šli aktivitou více naproti, ale na druhou stranu jsme měli na konci řádnou porci štěstí. Rozhodně se do finále musíme zlepšit v disciplíně, ať neriskujeme problémy tam, kde vůbec nemusí být.
59:59
Komentář trenérů domácích, Michaely Marešové: Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas a gratulujeme.
59:59
Střely ve třetí třetině: Chodov 15: Vítkovice 10
59:30
Chodov boj o výsledek nevzdává. Hraje stále aktivně.
58:52
Timeout FLORBAL CHODOV
58:52
Blíží se poslední minuta tohoto zápasu.
57:34
Zraněná Ferenčíková v rukou zdravotnice.
57:00
Probíhají poslední 3 minuty poslední třetiny.
54:42
Domácí kombinují na polovině soupeře.
54:14
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Denisa Ratajová (4:5).
53:01
Hra se opět přelévá ze strany na stranu.
50:01
Zastavena hra,Ranochová kulhá z brány ke střídačce svého týmu, Provázková ale nenastupuje, protože Ranochová přichází opět na hřiště.
49:12
Vítkovice nenechávají nic náhodě a domácí Chodov ze všech sil napadají.
48:37
Ratajová střílí na Ranochovou, ale míček letí vysoko nad bránu.
46:19
Ranochová míček nechytla do rukou, pouze vyrazila. Pohotová Vávrová míček střílí na druhou stranu k soupeřově bráně.
45:36
Vítkovice nastřelují tyč.
44:25
Prvních pět minut 3. třetiny a Ranochová zasahuje do hry svým zákrokem.
42:22
Další z pokusů Vítkovic vstřelit branku domácích, neprochází ani obranou.
41:21
Klímová maří pokus o gól hostujících Vítkovic.
40:00
40:00
Začíná 3. a poslední třetina tohoto zápasu.
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Chodov 9: Vítkovice 11
39:59
Jiráková v rukou fyzioterapeuta.
39:58
Ranochová vyráží všechny střely, které ohrožují naši branku a končí 2. třetina.
39:11
Vítkovice hrají v plném počtu.
37:57
Střela Jirákové na Velčovskou neprošla obranou.
37:11
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:42
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (4:4).
34:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Tereza Urbánková (4:3).
34:23
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Magdalena Klímová (3:3).
34:23
Zraněna kapitánka domácích Petra Beránková.
33:46
Vyloučen hráč Natálie Martináková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání.
33:46
Martináková fauluje Urbánkovou při střele a je vyloučena za sekání.
32:36
Překombinovanou hru za brankou domácího Chodova zakončila Vítkovická Halfarová posláním míčku za mantinel.
29:41
Chodovské fanoušky je opravdu slyšet. Vytvářejí domácím skvělou atmosféru, možná i proto ženy hrají stále velice aktivně.
28:17
Rozhodčí odpískává trestnou chybu domácímu Chodovu.
24:55
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Denisa Ratajová (2:3).
24:34
Ferenčíková vystřelila na bránu, ale Ranochová zkušeně tuto střelu vychytala.
23:51
Vyloučen hráč Tereza Urbánková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
22:22
Obě vyloučené hráčky Vítkovic jsou již ve hře, ale Chodov drží Vítkovice daleko od své branky.
20:29
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Jana Vávrová (2:2).
20:29
Jana Vávrová svou neproměněnou střelu na branku, zachránila asistencí na srovnávací gól Petře Beránkové.
20:00
20:00
19:59
Střely Chodov 10: Vítkovice 12
19:42
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:34
Trestná chyba hostů.
18:52
Trestné střílení družstva FLORBAL CHODOV neproměnil Tereza Urbánková.
18:52
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.