4:0
4:0
3:0
- : -
branky (asistence): 07:47 Michal Házy (David Novák), 11:41 Tomáš Foret (Ondřej Havlíček), 12:50 Michal Házy (David Novák), 14:01 David Novák (Michal Házy), 16:38 Tomáš Foret (Pavel Goliáš), 17:06 Sebastian Bajgar (Jan Zbořil), 20:22 Michal Králík (Michal Házy), 26:17 Jakub Dvořák (Tomáš Foret), 31:18 David Novák (Dominik Pleska), 37:17 David Novák (Michal Házy), 44:26 Jan Kvapil (Sebastian Bajgar)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Torpedo Havířov 11:0
8. Michal Házy, 12. Tomáš Foret, 13. Michal Házy, 15. David Novák, 17. Tomáš Foret, 18. Sebastian Bajgar, 21. Michal Králík, 27. Jakub Dvořák, 32. David Novák, 38. David Novák, 45. Jan Kvapil; rozhodčí: Pavel Brückner - Jan Busínský; vyloučení: 1:6; využití: 6:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Krupa ? - David Funiok ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 3:0;
45:00
Vyjádření trenéra hostů Ondřeje Mikuly: Soupeř byl jasně lepší, zápas jsme si prohráli vlastí nedisciplinovaností a nezodpovědností.
45:00
Vyjádření trenéra domácích Romana Jandy: Výsledek zápasu, který neodpovídá předvedené hře. Soupeř nám věnoval spoustu přes. her, které se nám podařilo všechny využít. To zápas rozhodlo. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Sebastian Bajgar (11:0).
37:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (10:0).
37:07
Vyloučen hráč Jiří Třinecký družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
31:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Dominik Pleska (9:0).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Tomáš Foret (8:0).
25:53
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Králík, asistoval Michal Házy (7:0).
19:31
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
17:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Sebastian Bajgar, asistoval Jan Zbořil (6:0).
16:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Pavel Goliáš (5:0).
15:00
15:00
14:01
13:51
Vyloučen hráč Dominik Hrabiec družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Novák (3:0).
11:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Ondřej Havlíček (2:0).
11:14
Vyloučen hráč Tomáš Matějík družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:47
04:39
Vyloučen hráč Pavel Goliáš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Brückner a Jan Busínský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Jiří Třinecký, Dominik Ošťádal, Dominik Hrabiec, Jakub Mikulok, Tomáš Matějík
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Michal Králík, Jakub Blažek, David Novák, Dominik Pleska, Michal Házy