2:1
3:3
5:0
- : -
branky (asistence): 10:38 Adam Klimeš (Filip Deák), 14:32 Adam Klimeš (Daniel Matloch), 21:14 Adam Klimeš, 25:58 Adam Klimeš (Andrej Bílek), 27:45 Filip Deák (Adam Klimeš), 35:41 Adam Klimeš (Filip Deák), 37:12 Lukáš Toman (Adam Klimeš), 38:34 Andrej Bílek (Adam Klimeš), 42:18 Lukáš Toman (Jakub Mikulok), 44:17 Jiří Třinecký (Daniel Matloch)
branky (asistence): 00:24 Lukáš Chalabala, 19:44 Radim Jančík (Martin Janeček), 26:16 Martin Janeček (Josef Můčka), 27:10 Radim Jančík (Martin Janeček)

Florbal Torpedo Havířov - Panthers Otrokovice 10:4
11. Adam Klimeš, 15. Adam Klimeš, 22. Adam Klimeš, 26. Adam Klimeš, 28. Filip Deák, 36. Adam Klimeš, 38. Lukáš Toman, 39. Andrej Bílek, 43. Lukáš Toman, 45. Jiří Třinecký - 1. Lukáš Chalabala, 20. Radim Jančík, 27. Martin Janeček, 28. Radim Jančík; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Martin Hudeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Dominik Hrabiec ? - Daniel Jurka ?, Martin Vičánek ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 5:0;
45:00
Prohlášení trenéra Havířova Ondřeje Mikuly: Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme ale proměňovali šance, díky za zápas.
45:00
Prohlášení trenéra panthers Karala Ťopka: Díky.
45:00
44:17
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Daniel Matloch (10:4).
42:18
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Toman, asistoval Jakub Mikulok (9:4).
38:34
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Andrej Bílek, asistoval Adam Klimeš (8:4).
37:12
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Toman, asistoval Adam Klimeš (7:4).
35:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Filip Deák (6:4).
30:00
30:00
28:53
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
27:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Adam Klimeš (5:4).
27:10
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (4:4).
26:16
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Martin Janeček, asistoval Josef Můčka (4:3).
25:58
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Andrej Bílek (4:2).
22:30
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Vičánek družstva Panthers Otrokovice
21:14
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (3:2).
19:44
15:00
15:00
14:32
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Matloch (2:1).
10:38
10:15
Vyloučen hráč Tomáš Matějík družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:57
Vyloučen hráč Jaroslav Valenta družstva Panthers Otrokovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:24
Branku družstva Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Chalabala bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rochovanský a Martin Hudeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Otrokovice: brankář: Daniel Jurka; hráči v poli: Jaroslav Valenta, Adam Kresa, Lukáš Chalabala, Daniel Buňka, Jiří Balloš
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Dominik Hrabiec; hráči v poli: Dominik Ošťádal, Tomáš Matějík, Jiří Třinecký, Dominik Dohnal, Jakub Mikulok