2:1
8:1
2:2
- : -
branky (asistence): 07:05 Barbora Mašková (Tereza Havlová), 11:43 Lenka Přerostová (Dominika Vatahová), 15:31 Michaela Mašková (Barbora Mlnáříková), 15:49 Alžběta Kopřivová (Nikola Konradyová), 16:41 Barbora Mlnáříková (Michaela Mašková), 22:07 Eva Chalušová (Michaela Urbanová), 23:53 Michaela Mašková (Tereza Havlová), 24:07 Markéta Ježková, 25:10 Barbora Mlnáříková (Andrea Košťálová), 27:11 Barbora Mašková (Alžběta Kopřivová), 36:50 Barbora Mlnáříková (Michaela Mašková), 43:53 Michaela Mašková (Barbora Mlnáříková)
branky (asistence): 11:21 Kamila Egermaierová, 28:27 Natálie Janouchová (Petra Bratschaedlová), 30:32 Kamila Egermaierová (Petra Bratschaedlová), 37:55 Kamila Egermaierová (Petra Bratschaedlová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 12:4
8. Barbora Mašková, 12. Lenka Přerostová, 16. Michaela Mašková, 16. Alžběta Kopřivová, 17. Barbora Mlnáříková, 23. Eva Chalušová, 24. Michaela Mašková, 25. Markéta Ježková, 26. Barbora Mlnáříková, 28. Barbora Mašková, 37. Barbora Mlnáříková, 44. Michaela Mašková - 12. Kamila Egermaierová, 29. Natálie Janouchová, 31. Kamila Egermaierová, 38. Kamila Egermaierová; rozhodčí: Tomáš Slíva - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jana Košařová 8 - Štěpánka Tupá 15; po třetinách: 2:1, 8:1, 2:2;
45:00
43:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Barbora Mlnáříková (12:4).
37:55
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
37:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Petra Bratschaedlová (11:4).
36:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mlnáříková, asistoval Michaela Mašková (11:3).
30:32
30:00
30:00
Střely na branku v první třetině: Plzeň 16, Chomutov 3
30:00
Utkání směřuje k jasnému vítězství domácí Plzně, třetí třetina bude pouze formalitou.
30:00
29:27
Chomutov trestá laxní obranu domácích.
28:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Petra Bratschaedlová (10:2).
27:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mašková, asistoval Alžběta Kopřivová (10:1).
25:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mlnáříková, asistoval Andrea Košťálová (9:1).
24:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Markéta Ježková bez asistence (8:1).
23:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Tereza Havlová (7:1).
22:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eva Chalušová, asistoval Michaela Urbanová (6:1).
18:20
Hraje se pouze na polovině Chomutova a pravděpodobně je jen otázkou času, kdy uvidíme další gól.
16:41
Timeout Florbal Chomutov
16:41
15:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Nikola Konradyová (4:1).
15:48
Plzeň vlétla do druhé třetiny jako uragán a rázem je to o tři branky.
15:31
15:00
15:00
Domácí Plzeň byla v první třetině jednoznačně lepším celkem, ale díky slabé produktivitě zatím vedou Slávistky pouze o gól, druhá třetina začne přibližně za pět minut.
15:00
Střely na branku v první třetině: Plzeň 6, Chomutov 3
15:00
11:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Dominika Vatahová (2:1).
11:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová bez asistence (1:1).
07:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Mašková, asistoval Tereza Havlová (1:0).