3:0
2:0
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 13:08 Petra Švantnerová (Martina Koláčková), 25:49 Klára Kuřítková (Martina Koláčková), 28:48 Klára Kuřítková (Martina Koláčková), 29:30 Ester Volná (Martina Koláčková), 33:52 Kateřina Magnusková (Ester Volná), 44:04 Brigita Jeličová (Martina Koláčková)
FBC Hranice

FbC Frýdek-Místek - FBC Hranice 6:0
14. Petra Švantnerová, 26. Klára Kuřítková, 29. Klára Kuřítková, 30. Ester Volná, 34. Kateřina Magnusková, 45. Brigita Jeličová; rozhodčí: Jiří Václavek - Ondřej Otáhal; vyloučení: 1:0 + Michaela Hynčicová 5; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 7 - Eva Svačinová 25; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:0;
45:00
44:04
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Brigita Jeličová, asistoval Martina Koláčková (6:0).
33:52
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Kateřina Magnusková, asistoval Ester Volná (5:0).
30:00
30:00
29:30
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Ester Volná, asistoval Martina Koláčková (4:0).
28:48
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Klára Kuřítková, asistoval Martina Koláčková (3:0).
25:49
21:54
Vyloučen hráč Michaela Hynčicová družstva FBC Hranice na 5 minut za sekání.
15:00
15:00
13:08
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil Petra Švantnerová, asistoval Martina Koláčková (1:0).
12:41
Vyloučen hráč Brigita Jeličová družstva FbC Frýdek-Místek na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Václavek a Ondřej Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Eva Svačinová; hráči v poli: Jana Boháčová, Veronika Nováková, Klára Hynčicová, Magdalena Križanová, Michaela Hynčicová
00:00
Line-up domácích FbC Frýdek-Místek: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Klára Portešová, Brigita Jeličová, Klára Kuřítková, Sára Novotná, Ester Volná