2:0
0:2
0:2
- : -
branky (asistence): 04:29 Natálie Jirková, 07:00 Natálie Jirková (Petra Železná)
branky (asistence): 15:08 Kamila Egermaierová (Daniela Šimková), 20:05 Barbora Fišerová (Kamila Egermaierová), 32:47 Kamila Egermaierová (Barbora Fišerová), 36:26 Natálie Janouchová (Tereza Prokůpková)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Chomutov 2:4
5. Natálie Jirková, 8. Natálie Jirková - 16. Kamila Egermaierová, 21. Barbora Fišerová, 33. Kamila Egermaierová, 37. Natálie Janouchová; rozhodčí: Jessica Keszi - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petronela Múčková ? - Štěpánka Tupá ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:2;
42:10
Srážka u mantinelu, hráčka Chomutova se nějakou chvíli nezvedá a pak podivně kluše na hřišti.. Proč nevystřídá? Toť otázka..
36:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Tereza Prokůpková (2:4).
35:51
Hráčka Chomutova si obehrála několik hráčk za sebou, běžela sama na bránu, na to ale pohotově zareagovala obrana Sparty a je v útočné pozici
32:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Barbora Fišerová (2:3).
32:33
Naše milá rozhodčí Jessica Keszi se stále umívá.
30:56
Hráčka Sparty s číslem 11 dostala ránu do hlavy, následně byla přesunuta za mantinel a byla ji poskytnuta pomoc.
30:03
Jelikož je dnes venku krásně, v hale je dnes vedro jak v pavilonu opic...
30:00
30:00
29:40
Atmosféru v hale prořízl hlasitý hvízd píšťaly. Něco se děje. K našemu pořadatelskému stolku si nepřišla sednou žádná hráčka, tudíž vyloučení nebylo.
29:00
Hráčky Sparty vzdorují nátlaku Chomutova a nenechají se zahnat do kouta.
25:00
Chomutov teď měl pěknou útočnou šanci, boužel to nevyšlo.
24:01
Chomutov už je v plném počtu.
23:20
Chomutovská hráčka s číslem 73 běžela sama na bránu, boužel neproměnila.
21:55
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra hlavou.
20:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Fišerová, asistoval Kamila Egermaierová (2:2).
20:05
Dorovnáno!!!!!
15:58
Naši diváci Kamil, zamilovaný páreček Pospa a Maky a sedm dalších napjatě sledují.
15:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Daniela Šimková (2:1).
15:01
Po pauze Vás vítáme zpět u zápisu.
15:00
15:00
07:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Natálie Jirková, asistoval Petra Železná (2:0).
04:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Natálie Jirková z trestného střílení (1:0).