2:0
2:1
- : -
FBK Jičín
branky (asistence): 03:50 Petra Beránková (Dominika Tůmová), 05:55 Adéla Jůzová (Petra Beránková), 09:15 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 09:45 Magdaléna Plášková (Karolína Suchá), 10:17 Petra Beránková (Gabriela Tožičková), 16:35 Tereza Urbánková (Jana Vávrová), 17:28 Adéla Jůzová, 18:02 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 20:48 Karolína Suchá (Magdalena Klímová), 27:15 Magdaléna Plášková (Magdalena Klímová), 44:19 Tereza Urbánková (Petra Beránková), 46:33 Tereza Pitterlingová (Magdaléna Plášková)
FBK Jičín
branky (asistence): 51:35 Tereza Mrázková (Žaneta Kůželová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBK Jičín 12:1
4. Petra Beránková, 6. Adéla Jůzová, 10. Martina Řepková, 10. Magdaléna Plášková, 11. Petra Beránková, 17. Tereza Urbánková, 18. Adéla Jůzová, 19. Tereza Urbánková, 21. Karolína Suchá, 28. Magdaléna Plášková, 45. Tereza Urbánková, 47. Tereza Pitterlingová - 52. Tereza Mrázková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 22 - Adéla Kociánová 8, Veronika Samková 28; po třetinách: 8:0, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Z dnešního zápasu můžeme být spokojeni tak s třiceti minutami. I v dávno rozhodnutém zápase je potřeba dál hrát koncentrovaně a přímočaře. Některým se to dařilo lépe, jiným hůře. Příští zápas ukáže více..."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 48; Jičín - 23.
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Petra Čiháčka: "Litujeme první třetiny, díky které jsme soupeři darovaly dnešní zápas. Zbylé dvě třetiny už jsme hrály to, co jsme si řekly a bylo to vidět i na hřišti. Čeká nás do konce sezóny ještě hodně práce na naší hře. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 15; Jičín - 8.
60:00
59:05
A ještě minuta do konce zápasu...
57:00
Poslední tři minuty utkání.
56:17
Utkání se již jenom dohrává, o výsledku je dávno rozhodnuto.
54:02
Jičín se snaží ještě o nějaké branky, to je velmi sympatické.
51:35
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tereza Mrázková, asistoval Žaneta Kůželová (12:1).
51:35
Mrázková zaznamenává čestný úspěch hostí - 12:1!
51:08
Žůrková zpátky ve hře, Jičín přežil oslabení tentokrát bez inkasované branky.
49:08
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
49:07
Tožičková v dobré pozici na středu hřiště střílí po zemi těsně vedle branky.
47:04
Vrbová a dokonalé pozici, Samková se nyní zaskvěla skvělým zákrokem.
46:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Magdaléna Plášková (12:0).
46:33
Pitterlingová prostřeluje Samkovou mezi nohama - 12:0!
45:10
Vojáčková po rychlém rozehrání pálí z první pouze nad.
44:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Petra Beránková (11:0).
44:19
Urbánková na podruhé doráží balonek z malého brankoviště za Samkovou a využívá přesilovku - 11:0!
43:19
Přesilovka Chodova zatím převážně plná kombinace, Samková bez práce.
42:47
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:24
Máme tu odložené vyloučení, Chodov v šesti.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 17; Jičín - 9.
40:00
39:05
Urbánková v dobré pozici, střílí z výběhu, ale míjí branku a balonek končí za mantinelem.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:17
Řepková trefuje tyčku hostující branky!
36:21
Peštová se zapojila do hry, a hned se zjevila ve dvou dobrých šancích, ale Samkovou nepřekonala.
34:43
Žůrková je velkou osobností týmu Jičína, je velmi těžké odstavit jí od balonku.
34:00
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:00
Satýnková v dobré pozici na středu, ale její pokus míří vysoko nad.
33:40
Beránková trefuje břevno hostující branky!
30:01
Plášková šla sama na Samkovou, ale ani dorážející Klímové se nepodařilo nasměrovat míček do sítě.
27:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Magdalena Klímová (10:0).
27:15
Plášková čepuje desítku po nahrávce od Klímové - 10:0!
25:13
Pitterlingová nahodila míček na branku a způsobila tím potíže pro Samkovou, ta si nakonec poradila a balonek chytila.
23:28
Suchá pálí z křídla opět vysoko nad hostující bránu.
21:30
Vrbová zkouší štěstí, ale její pokus míří jen vysoko nad branku.
20:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdalena Klímová (9:0).
20:48
Suchá hned zkraje třetiny překonává Samkovou - 9:0!
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 16; Jičín - 6.
20:00
19:00
Máme tu poslední minutu první části dnešního zápasu.
18:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (8:0).
18:02
Řepková nyní krásně z otočky předložila míček do běhu Urbánkové, která již neměla problém překonat Kociánovou po osmé - 8:0!
17:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová bez asistence (7:0).
17:28
Jůzová přízemní ránou pod ruku přidává svůj druhá zásah v dnešním utkání - 7:0!
16:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Jana Vávrová (6:0).
16:35
Urbánková s přehledem pověsila balonek pod horní tyčku a máme tu další gól v síti hostí - 6:0!
15:39
Beránková hledala volnou Tůmovou, přihrávku zastavila hostující obránkyně.
14:39
Klímová v dobré šanci, Kociánová chytá.
11:27
Žůrková v další dobré pozici trefila míček ve vzduchu, Provázková se stihla přesunout a střelu kryje.
10:55
Žůrková v šanci na druhé straně těsně míjí branku.
10:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Gabriela Tožičková (5:0).
10:17
Domácí hráčky se nyní rozstřílely a já nestíhám psát popisky ke gólům...nyní Beránková zvyšuje již na 5:0!
09:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Suchá (4:0).
09:45
Suchá v přečíslení 2 na 1 posílá žabku na na Pláškovou, která se štěstím ze vzduchu trefuje balonek a posílá ho do odkryté branky - 4:0!
09:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (3:0).
09:15
Řepková odčinila svoje předchozí vyloučení a pěknou dorážkou ze vzduchu skóruje - 3:0!
07:55
Přesilovka Jičína bez výraznějšího ohrožení domácí branky, Řepková zpět na hřišti.
07:30
Nenápadná střela hostující Kosové pouze do boční sítě.
06:39
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
05:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Petra Beránková (2:0).
05:55
Beránková pěkně našla při přečíslení Jůzovou, ta pěknou střelou backhandem překonává hostující Kociánovou podruhé - 2:0!
05:18
Vrbová pálí od půlky, Kociánová pozorně chytá.
03:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Dominika Tůmová (1:0).
03:50
Beránková po přihrávce Tůmové otevírá skóre - 1:0!
02:41
Žůrková sama před Provázkovou, domácí golmanka vyráží.
01:15
Začátek utkání poměrně ve svižném tempu, zatím se hra často přerušuje drobnými přestupky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Florianová, Leona Müllerová, Andrea Satýnková, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Gabriela Tožičková, Johana Vrbová, Jana Vávrová, Martina Řepková, Tereza Urbánková
00:00
Dobrý den, vítám Vás při sledování on-line přenosu z utkání 16. kola florbalové Extraligy žen. Dnes se utkají domácí FAT PIPE FLORBAL CHODOV a hostující FBK Jičín. Přeji příjemnou zábavu při sledování utkání!