2:0
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 11:04 Ondřej Svatoš (Robert Košir), 15:43 Kryštof Hartman (Michal Zeman), 23:28 Milan Bína (Ondřej Svatoš), 35:27 Ondřej Svatoš (Milan Bína), 50:25 Matěj Pruner
branky (asistence): 29:35 Tomáš Sovják (Miroslav Koníček), 53:31 Tomáš Sovják (Lukáš Petřík)

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa Panthers Otrokovice 5:2
12. Ondřej Svatoš, 16. Kryštof Hartman, 24. Milan Bína, 36. Ondřej Svatoš, 51. Matěj Pruner - 30. Tomáš Sovják, 54. Tomáš Sovják; rozhodčí: Josef Fässler - Benjamin Schläpfer; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Martin Beneš 18 - Radovan Michajlovič 23; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 8:7
60:00
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Dnes jsme měli velké problémy s produktivitou. Nedokázali jsme proměňovat vyložené šance, naopak jsme dostali dva docela laciné góly, z toho pramenila nervozita a přestali jsme hrát svou hru. Musíme najít ztracenou sebedůvěru, a také musíme hodně přidat v tréninku. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Dnes jsme viděli velmi opatrné utkání. Rozhodly především chyby a rychlé protiútoky.
60:00
komentář trenéra domácích Jaroslava Berky:Jsme rádi za zisk důležitých třech bodů. Utkání se nevyvíjelo podle našich představ, nedařilo se nám vhodně kombinovat a přehrávat soupeře. Se štestím jsme nakonec utkání dovedli do vítězného konce.
60:00
59:58
Hra se dohrává na půlce domácích.
59:37
Sovják po křižné nahrávce Nagye míří těsně mimo.
59:21
Hostujícím se čas krátí. Snaží se procpat do útoku kudy to jen jde.
58:51
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:51
Košir při nahrávce zlomil hokejku. Podle rozhodčích byl faulovaný.
58:28
Časar stříli do bloku.
57:26
Marvánek si pohrál s napadajícími Jurčíek a Sovjákem.
56:44
Krchňáček teď zahrál tvrdě u mantinelu. Rozhodčí po dvouminutovém trestu nesahají.
55:44
Hartman při dlouhém náhozu trefuje pouze hráče před sebou. Po následné střele, kterou Beneš s obtížemi chytá, se do Zapletala pustil Časar a snaží se sjednat si respekt v brankovišti.
54:59
Petříkova střela zblokovaná. Košir z protiútoku také do bloku.
53:31
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Lukáš Petřík (5:2).
53:31
Sovják je dnes hodně vidět. Rychle proměňuje přesilovku hostí a snižuje na rozdíl 3 branek.
53:23
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
53:23
Pruner vyloučen po souboji mimo hru.
53:22
Krchňáčkova střela zblokovaná.
53:21
Po vysoké hokejce Rebra mají Otrokovice standartní situaci ze středu hřiště.
53:19
Sparta se úspěšně ubránila. Vrána se vrací do hry.
53:02
Zapletal z nepřipravené střely míří lehce nad branku.
52:45
Sparta opět na půlce Otrokovic.
52:11
Střela do tyčky hráč Milan Bína družstva ACEMA Sparta Praha .
52:10
Bína se dostal do úniku na Michajloviče. Jeho šanci neproměňuje.
52:05
Sparťanská střídačka exploduje po každé zblokované střele.
51:19
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
51:19
Vrána si půjde odpočinout po seknutí do Sovjákovy florbalky. Tento verdikt mu přijde velmi přísný.
50:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner bez asistence (5:1).
50:25
Pruner se po chybě v rozehrávce sám prosazuje střelou ze středu hřiště.
50:08
Útok sparty končí útočným faulem. Otrokovice rozehrávají z vlastní poloviny.
48:50
Časar teď potrápil Nagye, když mu po písknutí udělal kličku. Otrokovický obránce to špatně nese.
47:36
Otrokovice rozehrávají slibnou standartku z pravé strany. Střela od obránce končí tečovaná mimo branku.
47:11
Útočné trio Bína, Košir, Svatoš teď potrápilo hostující obranu. Naštěstí pro hosty se jim branku vsítit nepodařilo.
45:59
Protiútok Otrokovic končí za brankou Beneše.
45:47
Kareš se po nahrávce od Rebra dostal na střed a střelou zápěstím vyzkouošel Michajlovičovu pozornost.
45:21
Časar dostal hit od Sovjáka, který diskutuje s rozhodčím.
44:39
Střela do tyčky hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha .
44:29
Košir se opět po úniku pro levé straně tlačil do střely, trefuje konstrukci branky tak smolně, že míček končí v autu.
43:15
Zemanovi sjíždí míček z florbalky, Sovják se vytáčel do šance, ale otočil se pouze do hráče a míček skončil v rohu.
42:49
Košir zkoušel vystřelit, střela mu sjela a skončil zfaulovaný v rohu hřiště.
42:02
Sparťané se snaží uklidnit hru po odbráněné přesilovce.
41:45
Marvánek se vrací na plac.
40:55
Otrokovičtí trefují pouze blokující hráče. Ani jedna ze střel se nedostala ani k brankaři.
40:01
Otrokovice mají před sebou ještě skoro celou přesilovku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:6
40:00
39:45
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra na zemi.
39:45
Marvánek hrál na zemi a teď bude 2 minuty sedět na trestné lavici.
39:28
Oba týmy v plném počtu. Během hry 4 na 4 se žádný z týmu neprosadil.
37:28
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:28
Vyloučen hráč Dominik Rozumek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:28
Švýcarští rozhodčí teď vytasili dvojnásobné vyloučení. Bude se hrát dvě minuty v poměru 4 na 4.
37:18
Sparťané po standartní situaci z útočného rohu drží balonek na soupeřově polovině.
35:59
Jurčík, Sovják i Petřík teď doráželi vysoký balon, který padal do brankaře Sparty. Rozhodčí pískají sekání.
35:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Bína (4:1).
35:27
Svatoš si po rychlé rozehrávce Bíny odskočil mimo blok a trefuje odkrytou část Michajlovičovy branky.
34:57
Kostka svojí dalekonosnou střelou při zemi prozkoušel brankaře Beneše. Ten je pozorný.
33:58
Martin Nagy se teď dostal do dvojnásobné dorážky, míček ale jen otřel o Beneše a míček končí mimo hrací plochu.
32:10
Otrokovický bránce Nagy se svojí typicky zahnutou florbalkou nahazuje před brankaře Beneše a hostující se tlačí do dorážky. Marvánek dostal míček do bezpečí.
31:30
Momentálně mají více ze hry hostující Otrokovice. Sparťané se dostávají do šancí pouze z protiútoků.
30:50
Střela do tyčky hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice .
30:50
Kostka se po tlaku dostal do střely, která končí na levé tyči domácí branky.
30:28
Koníček hledal na zadní tyči své spoluhráče, míček proskákal až do rohu.
29:35
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Miroslav Koníček (3:1).
29:35
Sovják se prosazuje z předbrankového prostoru a snižuje tak na rozdíl dvou gólů.
29:11
Hra se přelévá ze strany a stranu. Více šancí mají ve druhé třetině domácí.
28:27
Rebro střílel ze standartky opět pouze do bloku. Míček končí v zámezí.
27:10
Zouzal se po chybě v obraně dostal do střely z "mezikruží". Michajlovič byl pozorný a podržel svůj tým.
25:50
Oba týmy si dnes vytvářejí šance spíše po chybách v rozehrávce či po neproměněných šancích. Z postupného útoku jsme zatím žádné velké šance neviděli.
24:40
Bína nahrával kolmici na obránce, v cestě ale stál Krchňáček, který se tak dostal do slibné šance. Jeho střela ale skončila těsně vedle branky Beneše.
24:15
Časarova přihrávka na střed končí až u Michajloviče.
23:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Ondřej Svatoš (3:0).
23:28
Bína ve spolupráci se Svatošem navyšují vedení po rychlém protiútoku.
23:15
Jurčík dostal nahrávku do prázdné branky, Kareš zasáhnul hokejkou jak se říká za pět minut dvanáct.
22:39
Kareš z přečíslení 3 na 2 trefuje pouze blok.
21:47
Sovják dorážel sám před Beneše, jeho pozice byla ale velmi těžká.Beneš z výhozu hledal útočníky na soupeřově polovině.
21:26
Otrokovický Sovják po standartní situaci z levé strany vystřelil pouze do zdi.
20:38
Hostující jsou od počátku třetiny v držení míčku. Dopředu se příliš netlačí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:7
20:00
19:55
Poslední střelu první třetiny vyslal Ježek pouze do prvního blokujícího hráče.
18:47
Otrokovice si za celou přesilovku připravili jednu příležitost. Hosté byli nedaleko od první vstřelené branky. Svatoš naskakuje zpět stále za dvoubrankového vedení.
16:47
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
16:47
Svatoš si po, podle něho, sporném zákroku odpočine na 2 minuty. Švýcarští rozhodčí jsou nekompromisní.
16:25
Otrokovice ještě více roztahují hru, když stojí rozmístění pro celém hřišti. Sparta se dostává snáze do šancí.
15:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Michal Zeman (2:0).
15:43
Při prvním střídání třetí formace se prosadil z protiútoku obránce Hartman po nahrávce Zemana. Sparta vede 2:0
15:03
Hostující útočníci začali vystupovat proti Sparťanské obraně až na úroveň velkého brankoviště. Marvánek musel nahazovat vzduchem.
13:48
Petřík se uvolnil z pozice v rohu a dostal se až před Beneše. Bohužel pro Otrokovice míjí.
13:01
Otrokovičtí jsou po obdrženém gólu aktivnější a snaží se dostat do šancí.
12:38
Pozorný Michajlovič si pokryl Svatošův nájezd z levé strany.
11:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Robert Košir (1:0).
11:04
Svatoš při přečíslení 3 na 2 nahrál na Košira, který trefil břevno, Svatoš dorážído odkryté branky. Domácí vedou 1:0
10:25
Ani jeden z týmů dnes nechce napadat, spíše se dnes čeká na chyby v rozehrávce.
09:08
Beneš musel opět hasit střelu Zapletala,který se uvolnil při střídání domácích.
08:30
Sparťané se po každé šanci poctivě vrací do obranných pozic.
07:50
Zapletal míří z půlky hřiště pouze do bloku Svatoše
06:02
Otrkovičtí držejí kompaktní obranu. Domácí se zatím proti poctivé obraně neprosadili.
05:05
Beneš musel hasit šanci Otrokovic pro slibné standartce ze středu hřiště. Hostující rozehrávají z rohu.
04:30
Domácí Kareš dorážel ze středu hřiště, trefil jen připraveného brankaře.
02:20
Hostující Kostka po standartce z rohu střílí daleko vedle branky.
02:09
Z pravé strany se dostal do šance domácí Bína. Brankář Michajlovič úspěšný.
01:55
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmu nemá více ze hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Fässler a Benjamin Schläpfer.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Tomáš Sovják, Miroslav Koníček, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Jakub Vrána, Martin Rebro, Luka Časar, Michal Kareš