4:1
0:3
0:0
FBC Liberec
branky (asistence): 05:35 Ivo Teichman (Přemek Pakosta), 07:16 Martin Zozulák (Ivo Teichman), 08:37 Přemek Pakosta (Ivo Teichman), 26:40 Karel Brychta (Tomáš Dlesk), 30:32 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 34:19 Přemek Pakosta, 37:33 Jan Kourek (Petr Němeček), rozhodující nájezd Jan Savický
FBC Liberec
branky (asistence): 00:30 Radek Valeš, 16:56 Jakub Procházka, 19:43 Jan Šoltys (Jan Baudisch), 26:18 Radek Valeš (Lukáš Veselý), 50:26 Daniel Kroupa (David Böhm), 51:15 Radek Valeš (Matěj Klucho), 54:21 Jan Baudisch (Jan Šoltys)

Sokol Pardubice - FBC Liberec 8:7pn
6. Ivo Teichman, 8. Martin Zozulák, 9. Přemek Pakosta, 27. Karel Brychta, 31. Jan Kourek, 35. Přemek Pakosta, 38. Jan Kourek, N Jan Savický - 1. Radek Valeš, 17. Jakub Procházka, 20. Jan Šoltys, 27. Radek Valeš, 51. Daniel Kroupa, 52. Radek Valeš, 55. Jan Baudisch; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 615; zásahy brankářů: Jakub Levínský 20 - Lukáš Chyna 6, Vít Vaníček 11; po třetinách: 3:3, 4:1, 0:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Prokop Ferdan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Jan Savický a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Daniel Kroupa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Ivo Teichman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Matěj Klucho a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Martin Zozulák , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář vedoucího družstva hostů Jana Krále: Dnes to nebylo úplně o soupeři, jako o nás. Po dobrém vstupu přišel nepochopitelný výpadek, který jsme ještě do konce první třetiny stihli napravit. Tentýž výpadek nás postihl ve druhé třetině, která byla z naší strany jednoznačně nejhorší. Nebýt silné vůle a kondice, zápas bychom nevyrovnali. Před zápasem bychom bod nebrali, ale teď jsme za něj rádi. Díky soupeři a divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Dnes jsme opět skvělým divákům připravili infarktovou koncovku. Je škoda, že po dobré druhé třetině jsme nedokázali výsledek udržet, ale jsem rád, že po nepovedeném prodloužení a nájezdech s Kladnem a Spartou se štěstí dnes přiklonilo k nám a získali jsme důležitý bodík.
65:00
Střely v prodloužení: PARDUBICE - 1, LIBEREC - 0.
65:00
64:48
Němeček střílí vysoko nad Vaníčkovu branku.
64:00
Ďopan na míčku ve své obranné polovině dlouze přemýšlí, co udělá dál.
62:58
Hosté si předávali míček za brankou Levínského, ten však po míčku neváhal hmátnout.
61:19
Liberec je po blokování hokejky od Pardubic na míčku.
60:30
První střela v prodloužení patří Ferdanovi, Levínský jen tak tak vychytal.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: PARDUBICE - 6, LIBEREC - 7.
60:00
59:00
Gregor přihrál Janečkovi, který mohl střílet téměř do prázdné branky. Ten však míček nestrefil.
58:02
Hrají se poslední dvě minuty poslední třetiny. Pardubice na míčku.
57:25
Pakosta si zpracovával míček před brankou hostů, ale Vaníček mu ho chvatně uzmul.
56:50
Pardubice rozehrávají za brankou Vaníčka.
54:50
Marek znovu nebezpečně čaroval s míčkem u Levínského. Protihráči však svého brankáře zvládli zachránit.
54:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Jan Šoltys (7:7).
54:21
Liberec se znovu vrací do hry.
51:43
Kroupa mohl vyrovnat, ale jeho střelu Levínský vyráží.
51:15
Timeout Sokol Pardubice
51:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Matěj Klucho (7:6).
50:27
Do hry dnes po 50 minutách zasáhne také útočník Gregor. Střídá dnes nepříliš výrazného Němečka.
50:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval David Böhm (7:5).
50:00
Pardubice drží míček hodně v obraně, již se nechtějí hnát dopředu a ztrácet míčky.
47:40
Ďopanova střela mířila vysoko nad Vaníčkovu svatyni.
45:34
Pakosta zkusil střelu backhandem, s tou však Vaníček neměl problém.
44:19
Teichman byl natlačen téměř na pořadatelský stolek. Následuje rozehrávka domácích.
42:40
Markova střela mířila mimo branku a končí za mantinely.
40:40
Dnešnímu utkání přihlíží 615 diváků.
40:01
Úvodní buly vyhrává celek domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: PARDUBICE - 13, LIBEREC - 7.
40:00
39:53
Kluchovu prudkou střelu Ďopan blokuje.
39:32
Hraje se poslední minuta druhé třetiny. Rozehrává se buly za brankou Levínského.
38:10
Chvíli po gólu musel Vaníček znovu zasahovat. Pěkným zákrokem však nedopustil další obdrženou branku.
37:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Petr Němeček (7:4).
37:02
Klucha zkusil střelu z půlky hřiště, ale Levínský ji vychytal.
34:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (6:4).
34:19
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Vaníček družstva FBC Liberec
32:05
Na hřišti mohou nyní diváci vidět kanonádu střel od obou týmů. Hra se prolíná nahoru a dolů.
30:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (5:4).
29:40
Teichman se ocitl osamocen před Chynou, ale ten jeho střelu zvládl vychytat.
28:50
Kroupa se již chystal posílat míček vpřed do útoku, ale Zozulák mu ho čistým zákrokem stihl uzmout.
26:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Karel Brychta, asistoval Tomáš Dlesk (4:4).
26:40
Pardubice vrací rychlou odezvu. Znovu vyrovnáno.
26:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Veselý (3:4).
26:18
Levínský neměl vůbec tušení, kde je míček. Liberec jde do vedení.
24:56
Pardubice se po delší době zase zmocňují míčku po vysoké hokejce Marka.
23:54
Janeček chtěl poslat rychlou přihrávku dopředu na své spoluhráče, ovšem míček končí mimo hřiště.
22:53
Liberec se po standartní situaci drží ve své útočné polovině.
22:06
Zozulákova střela trefuje tyč.
21:55
Domácí rozehrávají na své útočné polovině.
21:01
Hra se pozastavuje po seknutí so gólmana Levínského.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: PARDUBICE - 4, LIBEREC - 13.
20:00
19:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Jan Baudisch (3:3).
19:20
Domácí tým hraje v plném počtu.
18:20
Veselý se po přihrávce Klucha dostal do zakončení a strefuje tyč.
17:19
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Procházka bez asistence (3:2).
16:56
Ovšem hned, co se Liberci podařilo Pardubicím míček uzmout, vstřelují branku.
16:33
Pardubice se nyní delší dobu posílají mezi sebou míček bez zakončení.
14:57
Ferdan neváhal vystřelit z otočky, ale trefil blokující protihráče před sebou.
12:48
Salát nyní poslal přesnou přihrávku na Procházku čekajícího před Levínského svatyní. Do branky se však nestrefuje.
12:09
Pěkný zákrok předvedl Levínský po střele Klucha.
10:03
Ďopan z obranné poloviny zahazuje míček až na Chynu.
09:00
Týmy běží střídat a ihned následuje rozehrávka hostů za brankou domácích.
08:37
Timeout FBC Liberec
08:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Ivo Teichman (3:1).
07:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (2:1).
05:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
04:27
Pardubice rozehrávali standartní situaci ve své útočné polovině, ta se jim však vůbec nepovedla.
03:22
Veselý svou rychlou střelou překvapil Levínského, ten nakonec stihl míček zachytit.
02:32
Baudisch již potřeboval vystřídat a tak míček vyhodil mimo hřiště.
01:25
Pardubická první střela patří Dleskovi, jeho střelu však hosté zvládají blokovat.
00:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš bez asistence (0:1).
00:30
Hosté ze standartní situace a svou první střelou otevírají chvatem skóre dnešního utkání.
00:01
Televizní utkání právě začalo. Úvodní buly vyhrává celek hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Lukáš Chyna; hráči v poli: Matěj Klucho, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Martin Zozulák, Filip Krigovský, Ivo Teichman, Přemek Pakosta