1:0
3:0
2:4
- : -
branky (asistence): 17:07 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 26:50 Viktor Kopecký (Petr Pojar), 28:30 Petr Pojar (Viktor Kopecký), 30:53 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 51:26 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 59:56 Mikuláš Krbec (Petr Pojar)
branky (asistence): 44:57 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 51:46 Hynek Plášek (David Beneš), 53:25 David Beneš (Hynek Plášek), 55:43 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach)

Florbal Ústí - Florbal PEGRES Havířov 6:4
18. Jakub Kolstrunk, 27. Viktor Kopecký, 29. Petr Pojar, 31. Josef Novák, 52. Josef Novák, 60. Mikuláš Krbec - 45. Vojtěch Mžyk, 52. Hynek Plášek, 54. David Beneš, 56. Vojtěch Mžyk; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Jakub Koník 5:1; využití: 0:2; diváků: 153; zásahy brankářů: Vít Skala 26 - Pavel Kotula 26; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Marka Vojty: Jsme vděčni za důležitou výhru ve vyrovnaném utkání proti kvalitnímu soupeři. Dvě třetiny jsme měli o trochu více ze hry, když jsme dobře kontrolovali hru v útočném pásmu. Soupeře jsme dostali do hry sami faulem v útočném pásmu. Velmi důležitá byla vstřelená branka v oslabení a sebevědomá hra v závěru. Děkuji fanouškům a soupeři, kterému přeji hlavně šťastný dojezd domů.
60:00
Celkový počet střel byl 31:30 pro florbalústí
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího Havířova Filipa Kubíčka: Po vyrovnané první třetině jsme se v druhé třetině dopustili zbytečně několika chyb a soupeř této kvality nás ztrestal góly. Ve třetí třetině nám pomohla pětiminutová přesilovka abychom se vrátili do zápasu. Škoda že jsme tam nedali dvě dobré střelecké příležitosti. Soupeř si znamenitě podržel závěr. Soupeři děkujeme za velmi kvalitní hru a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Také děkuji divákům, že si našli cestu na tento zápas.
60:00
Střely na branku ve třetí části 9:15 pro Havířov
60:00
59:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Petr Pojar (6:4).
55:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (5:4).
53:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Hynek Plášek (5:3).
53:10
Krbec s Novákem teď odvádí bezchybnou práci v obraně
52:32
Střela Vlacha končí jen několik centimetrů nad
51:47
Plášek využil toho že měl Skala zakrytý výhled a střelou ze střední vzdálenosti vymetl růžek
51:46
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval David Beneš (5:2).
51:27
Hostům se jejich přesilovka hrubě nevyvedla a Ústí je potrestalo gólem v oslabení
51:26
Timeout Florbal PEGRES Havířov
51:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (5:1).
50:41
Vyloučen hráč Jakub Koník družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
50:39
Koník nejdřív natáhl nohy a utekl po mantinelu a potom přehnal agresi a byl vyloučen
47:11
Krbec chtěl opět rychle rozehrát při střídání Havířova, ale nakonec raději vrátil balónek zpět na obránce
46:08
A Mžyk je při chuti a opět se pokusil překvapit Skalu tentokrát neuspěl
44:58
Chybu v rozehrávce Ústí trestá Mžyk a vrací Havířov do hry
44:57
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (4:1).
44:09
Krásnou střelu už v 5 na 5 vyslal Stummer a přestože byla schovaná, Kotula si poradil
43:20
Z rychlého protiútoku zahrozil i Havířov ale Klala neměl velké problémy
43:03
Krbec nepředvídatelně přihrál a Kolstrunk jen do připraveného Kotuly
42:04
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
Za brankou Ústí teď likvidačně zfaulovali Radima Kuhnella a přesilovou hru si vyzkouší i Ústí
40:00
Právě nám začala třetí třetina a Ústí do ní vstupuje s pěkným náskokem čtyř gólů
40:00
39:59
Standardní situace na dostřel Havířovské branky, končí střelou do chumlu hráčů
39:13
Stejně jako v první třetině drží Ústí míček na svých hokejkách ....
38:47
Kuhnel právě zlikvidoval rychlý únik 3 na 1
38:11
V přesilovce kupodivu mělo větší příležitost Ústí nad Labem
37:39
Novák dokonce unikl do rychlého protiútoku, ale s jeho střelou si Kotula poradil
36:59
Ústí hraje velice razantně a zatím nedošlo k většímu ohrožení jejich branky
36:00
Podíváme se na přesilovku Havířova která má dlouhodobě vysokou úspěšnost
35:55
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
32:11
Chyba Kuhnela nebyla potrestána, ale Ústí si bude muset dát pozor na brejky Havířova
29:51
Sttler byl teď při průniku po lajně nehezky sražen, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo
28:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar, asistoval Viktor Kopecký (3:0).
28:30
A Ústecký gólostroj se pomalu rozjíždí. Tentokrát chytrou přihrávkou Kopecký poslal Pojara přímo před prázdnou branku a je z toho další gól
27:30
Ostrá rána Vlacha propálila vše kromě brankaře Skaly
26:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Petr Pojar (2:0).
26:50
První střela se sice neujala ale druhá již neminula cíl a Ústí se dostává do dvoubrankového vedení