1:0
3:1
3:0
- : -
branky (asistence): 03:58 Tomáš Sovják (Karel Ťopek), 25:26 Martin Krchňáček (Marek Zapletal), 28:11 Martin Krchňáček (Matěj Kostka), 30:57 Martin Szweda (Karel Ťopek), 45:27 Martin Szweda (Michal Nagy), 51:32 Lukáš Petřík (Lukáš Uhrinovský), 53:52 Tomáš Sovják (Karel Ťopek)
branky (asistence): 38:02 Dušan Přívara (Michal Klápa)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Kanonýři Kladno 7:1
4. Tomáš Sovják, 26. Martin Krchňáček, 29. Martin Krchňáček, 31. Martin Szweda, 46. Martin Szweda, 52. Lukáš Petřík, 54. Tomáš Sovják - 39. Dušan Přívara; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Tomáš Cmíral 26; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Zahalky: S jednou vstřelenou brankou nemůžeme pomýšlet na zisk bodů. V herních pasážích, kdy jsme si tvořili šance jsme nedokázali proměnit. Když jsme hru museli otevřít, tak nás Otrokovice potrestaly z chyb, které jsme jim nabídli.
60:00
Střely za zápas: Domácí-33, Hosté-21.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Dnes povinné vítězství, protože případnou prohrou bychom si velmi zkomplikovali život. Kabina se semkla jako jeden muž a šli jsme nekompromisně za vítězstvím. Stále ještě nedokážeme použít prvky z tréninku v plné míře, ale směr už to má. Mám radost, že se nám trochu zlepšila produktivita a byli jsme schopni trestat kladenské chyby. Jdeme dál s pokorou, ale tvrdě za vytyčeným cílem jako jeden muž. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 8. Jan Řehoř a z domácího celku hráč číslo 32. Martin Szweda.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-12, Hosté-7.
60:00
59:23
Zápas už se dohrává na útočné polovině Otrokovic.
58:30
Hosté hrají powerplay.
56:24
Panteři kontrolují hru a snaží se přidat osmý gól.
54:59
Kladno se snaží snížit, ale nedaří se jim to.
53:52
Timeout Kanonýři Kladno
53:52
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Karel Ťopek (7:1).
53:30
Vyloučen hráč Tomáš Cmíral družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
53:30
Cmíral dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
52:49
"Pacin" potvrzuje reprezentační schopnosti, uvidíme, jestli nový trenér repre si moravského rodáka vybere.
51:32
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Lukáš Uhrinovský (6:1).
51:32
Petřík po pěkné individuální akci zvyšuje na 6:1.
51:12
Dnešní utkání sleduje 267 diváků, děkujeme.
50:10
Rozumek trefil míček pouze do tyčky a stav je tak stále o čtyři branky.
49:25
Jurčík parádním golfovým úderem překonal Cmírala, ovšem toto byl gól z basebalového prostředí a pro vysokou hůl tak nebyl správně uznám.
48:50
"Pacin" opět vynikající, jak jinak...
48:28
Koníčkova střela nadělala Cmíralovi potíže.
46:58
Kostka prošel středem a přihrál svému spoluhráči, ten ovšem Cmírala nepřekonal.
46:02
Kladno se snaží zvrátit výsledek, ale dnes domácí obrana pracuje výborně, co přes ni projde, likviduje Michajlovič.
45:27
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Michal Nagy (5:1).
45:27
Čisté svědomí po dnešním zápase nebude mít Cmíral, protože další gól připadá na jeho vrub.
44:10
Další save domácího brankáře.
43:41
Další zákrok Michajloviče.
42:54
Michajlovič dnes zneškodnil další tutovku.
42:14
Michajlovič si připisuje další zákrok.
40:42
Kladno má míček na hokejkách a zakládá útok.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-14, Hosté-5.
40:00
39:55
Zakřiknul jsem to, málem byl gól. Kladno zkouší pět sekund před koncem periody power-play.
39:43
Poslední minuta se už pouze dohrává a Kladno se nikam nežene.
38:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Michal Klápa (4:1).
38:02
A Kladno se konečně dočkalo, Přívara se štěstím překonal Michajloviče a snižuje na 4:1. Mimochodem Kladno se na Štěrkovišti prosadilo po 98 minutách a dvou sekundách. (Poslední zápas zde Kladno prohrálo 4:0, Jan Krkoška si zde připsal svoji poslední nulu v extraligové kariéře)
37:38
Panteři zkoušeli překonat Cmírala, ovšem bez úspěchu.
36:13
Kladno je mírně aktivnější, ale Panteři dobře brání.
33:56
Kladno se snaží snížit, ale skvělý Michajlovič je proti.
32:44
Kostka bekendem pozdravil pavouky na stropu haly.
32:10
Panteři jsou v této fázi zápasu jasně lepší.
30:57
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Karel Ťopek (4:0).
30:57
Szweda lehkou střelou na úrovni mladších žáků nachytal Cmírala.
30:20
Koníček trefil velice dobře přesouvajícího Cmírala.
30:00
Polovina zápasu je za námi a domácí si drží komfortní náskok.
28:11
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Matěj Kostka (3:0).
28:11
Kostka parádní střelou "na teč" našel připravenou čepel Martina Krchňáčka a ten zvyšuje na 3:0.
27:29
Michajlovič helmou zneškodnil nebezpečný projektil.
26:40
Zápas zatím nemá moc kvalitu, ale domácí s přehledem vedou 2:0 a Kladno nepouští do větších šancí.
25:26
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Marek Zapletal (2:0).
25:26
Michajlovič spektakulárním zákrokem vychytal kladenského hráče, Panteři ovšem z protiútoku se štěstím překonaly Cmírala.
24:50
Přívara dobrou střelou prověřil Michajlovič.
20:00
Střely po první třetině: Domácí-7, Hosté-9.
20:00
19:27
"Pacin" si připisuje snadný zákrok.
19:12
Richter mířil do Michajloviče.
17:54
Panteři měli problémy v obraně, které ovšem Kladno nedokázalo vyřešit.
16:57
Uhrinovský byl sražen na brankáře Kladna, který se těžce zvedá z palubovky.
16:01
Jurčík mířil doprostřed brány, tam byl ovšem připraven hostující brankář.
14:58
Louvar v dobré příležitosti mířil pouze do připraveného Michajloviče.
13:16
Panteři se snaží kombinovat, ale moc se jim to nedaří.
12:10
Krchňáček v obrovské tutovce poslal míček jenom do brankáře Kanonýrů. Jeho zákrok ocenili i domácí fanoušci.
11:38
Kostka byl čistě poslán na mantinel a Otrokovice rozehrávají.
10:22
Polovina první třetiny je za námi, ve které jsme viděli jeden gól do hostující sítě.
08:33
Kladno drží míček a snaží se vyrovnat, ovšem domácí dobře brání.
07:39
Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.
06:23
Michajlovič si připisuje lehký zákrok,
05:39
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
04:56
Po Koníčkově faulu si hosté zahrají přesilovou hru, domácí mohou být ovšem rádi, protože Kladno po souhře trefilo tyč.
03:58
03:58
První branku vstřelil Tomáš Sovják, který se zblízka prosadil.
03:34
Kladno po pěkné souhře napálilo pouze připraveného Michajloviče.
02:24
První zákrok si připisuje Michajlovič.
01:40
Kladno drží míček na své polovině a nikam se nežene.
00:30
Po chybě domácích se k odraženému míčku dostalo Kladno, ovšem střela mířila vedle.
00:10
Úvodní buly vyhráli Panteři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Alois Burian, Antonín Pertlík, Tomáš Nushart, Dušan Přívara, Jan Louvar
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Miroslav Koníček, Lukáš Uhrinovský
00:00
Dobrý sobotní podvečer ze sportovní haly Na Štěrkovišti v Otrokovicích. Domácí zažívají herní krizi, kdy poslední zápasy prohráli, nejprve na Spartě a po sléze i v Liberci. Kladno překvapilo vítězstvím ve Vítkovicích v nastaveném čase a poté doma prohráli s Chodovem. Kladno bojuje o play-off, proto musí bodovat nejlépe v každém zápase, to domácí také. Zápas v Kladně zvládli Panteři, kteří ve městě Jaromíra Jágra zvítězili 5:8.