1:5
2:1
1:0
- : -
branky (asistence): 15:09 Martin Skřivánek, 26:17 Jaromír Lisa, 37:21 Petr Hartman (Zbyněk Stuchlík), 51:56 Ondřej Stuchlík
branky (asistence): 01:08 Milan Fridrich (Jan Novák), 06:57 Tomáš Kucharič (Karel Virgl), 14:47 Jan Novák (Filip Horák), 18:39 Martin Šindelář (Tomáš Kucharič), 18:54 Milan Fridrich (Karel Virgl), 32:54 Jan Novák (Karel Virgl)

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
16. Martin Skřivánek, 27. Jaromír Lisa, 38. Petr Hartman, 52. Ondřej Stuchlík - 2. Milan Fridrich, 7. Tomáš Kucharič, 15. Jan Novák, 19. Martin Šindelář, 19. Milan Fridrich, 33. Jan Novák; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 5, Ondřej Matiášek 10 - Jan Hándl 20; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Hovořáka: "Zápas jsme rozhodli krásným věnováním v první třetině. Soupeř si jistě užil první Vánoce v roce 2017. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Vinohrady - 19 Lukáš Lanc, Znojmo - 55 Jan Hándl
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kuchariče: "Dnes jsme taktiku přizpůsobili počtu hráčů. Máme dosti četnou marodku. První třetinu jsme zvládli velice dobře, druhá a třetí třetina byla horší. Hráči ze sebe vydali co mohli a vítězství udrželi. Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme trenéra Honzu Šťastníka do Švýcarska.
54:17
Hrdinou posledních minut je jednoznačně gólman Matiášek, který musí dohánět Znojemské střelce k šílenství.
51:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík bez asistence (4:6).
51:56
Ondra Stuchlík vystihl přihrávku Znojemských hráčů, vyběhl si na střed a s přehledem překonává Hándla.
51:25
Slámova střela končí na vyjetém Matiáškovi
49:48
Rossiho střela ze standartní situace byla tečována mimo bránu
49:40
Vinohrady jsou teď častěji na míčku a snaží se zvrátit průběh dnešního utkání.
48:51
Znojemší hráči byli ve svém proti útoku neúspěšní.
47:10
Dolejš posílá svou střelu pouze do blokujícího obránce.
45:26
Domácí si teď oddychli. V situaci 3 na 2 i přes dva slibné pokusy nedokázali Znojemští hráči překonat Matiáška.
43:57
Pokus Jelínka končí vysoko nad
42:40
Hándl předvádí neskutečný zákrok nohou proti střele Hanáka.
40:41
Dolejš z rohu nachází krosovou přihrávkou Ondru Stuchlíka a ten trefuje připraveného Hándla.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Vinohrady - 8, Znojmo - 4
40:00
39:23
Matiášek teď podržel důležitými zákroky svůj tým.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49
Dolejš na středu hřiště netrefuje krosovou přihrávku.
37:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Zbyněk Stuchlík (3:6).
37:21
Zbyněk Stuchlík na sebe na středu hřiště upoutal dva protihráče a poté míček předal nehlídanému Hartmanovi.
36:39
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:39
Hostující Číhal zápasnicky skolil Hanáka a domácí si zahrají přesilovou hru.
35:58
Skřivánkův pokus proklouznout na střed byl neúspěšný.
32:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Karel Virgl (2:6).
32:54
Skřivánek kazí rozehrávku a hosté navyšují svůj náskok.
31:49
Jelínek od mantinelu pouze do bloku
30:16
Před Lisou už byla jen prázdná brána, ale ten trestuhodně trefuje Hándla u druhé tyče.
29:51
Domácí přidávají na své aktivitě
27:25
Lisa nachází na středu Hanáka, ale ten v dobré pozici netrefuje ideálně balónek.
26:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jaromír Lisa bez asistence (2:5).
26:17
Lisa se vytočil od mantinelu a zamířil přesně do bližšího horního růžku hostující svatyně.
25:52
Lanc v těžké situaci přestřeluje bránu.
24:34
Druhá třetina je zatím bez větších šancí na obou stranách.
20:01
Domácí nasazují do druhé třetiny nového gólmana Ondřeje Matiáška.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Vinohrady - 7, Znojmo - 10
20:00
19:10
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Karel Virgl (1:5).
18:54
Fridrich prostřeluje ze standartní situace zeď i Waisgarbera
18:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Tomáš Kucharič (1:4).
18:09
Hanák se snaží dorazit Lisovu střelu, ale Hándl je pozorný.
15:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek bez asistence (1:3).
15:09
Skřivánek napodruhé překonává hostujícího brankáře.
14:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Filip Horák (0:3).
14:47
Je tu další branka hostujícího týmu. Situaci 2 na 1 vyřešil Novák střelou.
14:09
Hanák ze středu hřiště míjí bránu hostí.
13:16
Hosté jsou zatím více aktivní.
11:55
Lisova střela je tečována mimo hřiště. Domácí budou rozehrávat z rohu hřiště.
06:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Karel Virgl (0:2).
06:57
Nedáš - Dostaneš. Základní florbalové pravidlo zase ukázalo svou platnost, po střele hostů od mantinelu na bližší tyč.
06:29
Domácí teď parádně rozebrali hostující obranu, ale střelu Linharta kryje Hándl.
05:06
Linhart přesnou přihrávkou nachází osamoceného Pechu, toho však vychytal hostující gólman.
04:11
Weisgarbera teď zachránila tyč.
02:40
Hostující Šindelář teď dvakrát nebezpečně vystřelil, naštěstí pro domácí se skóre nemění.
01:53
Rossiho pokus od mantinelu končí mimo bránu.
01:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Jan Novák (0:1).
01:08
Chyba domácích v rozehrávce je potrestána a hosté se hned z kraje utkání ujímají vedení.
00:02
Úvodní buly dnešního zápasu získává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Filip Daberger, Petr Čihal, Jakub Procházka, Martin Šindelář, Petr Sláma
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Martin Skřivánek, Radovan Vnuk, Dominik Záň, Michal Dolejš, Petr Hartman
00:00
Dobrý den vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na 20. kole 1.ligy mužů. V podzimním klání na půdě Znojma se z vítězství 6:5 po nájezdech radoval tým TJ Znojmo LAUFEN CZ.