2:0
2:2
2:3
- : -
branky (asistence): 13:01 Petr Hofman (Jonáš Mědílek), 15:27 Dominik Emlar (Petr Hofman), 20:34 Michal Nožička (Vojtěch Výborný), 22:54 Dominik Emlar (Petr Hofman), 50:21 Pavel Kotrč (Jakub Kubina), 53:17 Petr Hašek (Dominik Emlar)
branky (asistence): 22:22 Tomáš Szabo, 30:41 Lukáš Jágr (Marek Žihla), 51:02 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 55:47 Jakub Ježek (Tomáš Szabo), 59:58 Miroslav Šeps (Tomáš Szabo)

TJ Sokol Jaroměř - FBC PANTHERS LIBEREC  6:5
14. Petr Hofman, 16. Dominik Emlar, 21. Michal Nožička, 23. Dominik Emlar, 51. Pavel Kotrč, 54. Petr Hašek - 23. Tomáš Szabo, 31. Lukáš Jágr, 52. Tomáš Szabo, 56. Jakub Ježek, 60. Miroslav Šeps; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 20 - Adam Slabý 28; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích, Martina Klapky: Dnes jsme nezvládali osobní souboje a měli jsme slabší produktivitu. Vypadalo to chvílemi, že jsme ještě byli v šatně. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu.
59:59
Střely na bránu: domácí 11 - hosté 8
59:59
Komentář trenéra hostů, Tomáše Szaba: Troufnu si tvrdit, že jsme byli lepším týmem, ale prohráli jsme kvůli neskutečnému spalování šancí. Děkujeme soupeři, utkání mělo kvalitu a bylo moc pěkné.
59:58
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Miroslav Šeps, asistoval Tomáš Szabo (6:5).
59:58
Domácí si konec zápasu dokáží dokonale zdramatizovat.
59:17
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
55:49
Dominik Sukup na zemi...byl sražen k zemi a má poraněné rameno. Záchranná služba schladila kelenem a snad bude pokračovat dál ve hře.
55:47
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jakub Ježek, asistoval Tomáš Szabo (6:4).
53:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Dominik Emlar (6:3).
53:17
Vydařená přesilová hra domácích....
52:42
Vyloučen hráč Tomáš Szabo družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:38
Hosté jsou lačni po gólu...
51:02
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (5:3).
51:02
Přesnou přihrávkou a ještě přesnější střelou hosté zmenšují brankový rozdíl.
50:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Jakub Kubina (5:2).
48:30
A zase ten Nóža! ... Michal Nožička na zemi v péči ošetřujících, zřejmě poraněný prst.
47:30
Nyní Vojta Výborný promeškal svou šanci dát gól.
46:20
Herní tempo nabírá na rychlosti...
43:02
Zatím se nic moc neděje, co se týče zásahu gólmanů je to 1:1, ostatní střely letí mimo bránu.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: domácí 10 - hosté 13
39:29
Veinfurter na zemi... dostal kolenem do zátylku od neznámého protihráče.
38:32
Krásný zásah Jiřího Veinfurtera.
35:32
Velké zmatky před naší bránou.
35:13
Jan Škola ze sebe vydal maximum, když se snažil zastihnout vyhozený balon, bohužel hráč hostů byl rychlejší.
33:01
Mantinely hrůzou padají a hlasatelka Anna Haková je chytá.
30:47
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:47
První dnešní minuty Dominika Sukupa na hřišti končí na trestné lavici.
30:41
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Marek Žihla (4:2).
30:12
Jak zde řekl vyloučený hráč Lukáš Jágr... "Na hřišti se ho*** děje.
28:23
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za sekání.
25:55
Ozvalo se pouhé "Cink".... ale i tak hosté zatím zvládají přesilovou hru celkem obstojně.
24:54
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (4:1).
22:54
Křižnou přihrávkou nabil Petr Hofman Dominiku Emlarovi, který vsítil čtvrtý gól domácích.
22:22
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (3:1).
22:22
Krásný slalom mezi domácími hráči zakončený gólem předvedl Szabo Tomáš.
20:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Vojtěch Výborný (3:0).
20:34
Vojta Výborný výborně nahrává. Toho využívá Michal Nožička a střílí gól.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu: domácí 13 - hosté 4
19:32
Škola ostřeloval bránu hostů, ale bez efektu.
18:50
Hra se přelévá se strany na stranu a šance jsou na obou stranách, ovšem zatím se nepromeňují.
15:27
15:27
Petr Hofman se za bránou zbavil obránců, zmátl brankáře a přihrál před bránu úplně volnému Dominiku Emlarovi, který se v těchto situacích nemýlí.
13:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jonáš Mědílek (1:0).
13:01
Zpoza branky nahrává Jonáš Mědílek na Petra Hofmana.
11:42
Během přesilové hry hostujícího týmu byli opět aktivnější domácí, do šance se dostal Petr Hofman i Dominik Emlar.
09:41
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
09:25
Naštěstí se nic zvláštního při oslabení domácích nestalo.
07:25
Trestné střílení družstva FBC PANTHERS LIBEREC neproměnil Jiří Špak.
07:25
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
07:15
Nyní hráč hostů Szabo Tomáš střílí na Veinfurtera, ovšem střela končí u Jendy Hrobského.
05:58
Přesilová hra se odehrává především na straně domácích.
05:05
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:04
Nyní tlak hostů, ovšem domácí ho ustáli a při následném útoku, byl Jan Škola faulován. Domácí hrají přesilovou hru. Nedaří se nám usadit na útočné polovině.
03:12
první souvislejší tlak domácího týmu, ovšem bez střely na bránu
02:20
Burkoň Jan = první "nadějný" střelec z týmu hostů, Venfurter stihl zareagovat a tak je stav zatím vyrovnaný.
01:00
Zatím se hráči oťukávají.
00:25
A první střela se též připisuje hostujícímu týmu.
00:01
První buly dnešního utkání vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Adam Slabý; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jiří Špak, Jan Obermann, Jakub Ježek, Jan Burkoň
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Vojtěch Výborný, Jan Hrobský, Michal Nožička, Petr Hašek, Jan Škola
00:00
Dobrý večer, dámy a pánové!! Vítám Vás u 17. kola Národní ligy mužů, kde se proti sobě utkají tým domácích TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostů FBC Panthers Liberec.