2:1
1:5
3:3
- : -
branky (asistence): 08:53 Radek Šomodi, 19:24 Rostislav Gattnar (Patrik Němec), 29:22 Daniel Filip (Patrik Němec), 43:49 Rostislav Gattnar (Petr Šomodi), 51:40 Kryštof Malina (Radek Šomodi), 59:54 Martin Ulman (Petr Šomodi)
branky (asistence): 17:35 Igor Macháček (Šimon Kuczera), 22:07 Šimon Kuczera, 31:49 Igor Macháček (Wojciech Malajka), 33:02 Filip Hromádka (Wojciech Malajka), 33:26 Šimon Kuczera (Lukáš Homola), 36:57 Pavel Übelauer, 50:28 Filip Hromádka (Michal Sládek), 58:12 Šimon Kuczera (Lukáš Homola), 58:32 Igor Macháček (Wojciech Malajka)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:9
9. Radek Šomodi, 20. Rostislav Gattnar, 30. Daniel Filip, 44. Rostislav Gattnar, 52. Kryštof Malina, 60. Martin Ulman - 18. Igor Macháček, 23. Šimon Kuczera, 32. Igor Macháček, 34. Filip Hromádka, 34. Šimon Kuczera, 37. Pavel Übelauer, 51. Filip Hromádka, 59. Šimon Kuczera, 59. Igor Macháček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 165; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 28 - Daniel Buroň 34; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:3;
60:00
Vyjádření vedoucího týmu hostí, Jaroslava Heisera: Zápas rozhodla přestávka po první třetině, ve které jsme si řekli že zápas vyhrajeme. Hráči začali plnit úkoly , které trenér dal. Ve třetí třetině náš výkon gradoval, a po zápase jsme si mohli společně vychutnat pocit vítězství v derby. Děkuji divákům.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 27 Radek Šomodi, FBC - 28 Kuczera
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Gurkovkého: Spousta neproměněných příležitostí na obou stranách. Spousta našich individuálních chyb, které rozhodly o výsledku. To vše v nadprůměrném utkání s nadprůměrnou návštěvou. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:12, střely celkem 36:36
60:00
59:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Petr Šomodi (6:9).
58:35
Prázdnou branku nejprve trefuje Kuczera a vzápětí povedený brejk zakončuje Macháček
58:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Igor Macháček, asistoval Wojciech Malajka (5:9).
58:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Lukáš Homola (5:8).
57:50
Domácí hrají v šesti.
57:39
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:07
Gattnarova tvrdá přízemní střela se do branky nevešla.
56:14
Němec z nadějné pozice vysoko přestřelil.
55:59
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:08
Malina vybojoval míček ale Děček jeho přihrávku v gól neproměnil.
54:30
Brejk Malajky likviduje Gurkovský.
53:21
Jurdzin nedorazil Ondračkovu střelu přesně.
51:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina, asistoval Radek Šomodi (5:7).
50:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hromádka, asistoval Michal Sládek (4:7).
50:28
Hromádka z brejku na vzdálenější tyč zvyšuje.
49:27
Ondračka i Pastrňák těsně míjejí.
47:42
Buroň helmou vyráží Němcovu ránu.
46:01
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
45:51
Gurkovský výborně proti Kuczerovi.
44:41
Warcopovu střelu Gurkovský vytáhl nad.
43:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Petr Šomodi (4:6).
43:49
Gattnar se rychle zorientoval po přihrávce P. Šomodiho a snižuje.
43:10
Němcova rána těsně minula levou tyč branky hostí.
42:20
Vítkovice se početní převaze ubránily.
41:14
Sládek pěkně trefil střílenou příhru ze vzduchu ale Gurkovský pohotově zasáhl.
40:17
Vyloučen hráč Patrik Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:17
Domácí nezačínají třetí část příliš šťastně.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 13:15
40:00
39:09
Buroň dvakrát výborně zasáhl proti Gattnarovi a Ondračkovi.
38:04
Jurdzin trefuje pouze Šindlera..
36:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Pavel Übelauer bez asistence (3:6).
36:57
Überlauer využívá chyby domácích a navyšuje skóre
35:35
Domácí jsou v náporu ale ani Jurdzin ani P. Šomodi se neprosazují.
35:00
Dnešní utkání sleduje 165 diváků.
33:26
33:26
Hosté převzali iniciativu a z úhlu se přesně prosazuje Kuczera.
33:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hromádka, asistoval Wojciech Malajka (3:4).
31:49
31:49
Z brejku po akci Malajky srovnává Macháček.
29:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Patrik Němec (3:2).
29:22
Vteřinu po uplynutí přesilové hry se prosazuje Filip
28:12
Kuczera narušuje rozehrávku Vítkovic.
27:21
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
26:50
Lukáč připravil šanci pro Petra Šomodiho, ten ji ovšem ve vedoucí gól neproměnil
25:49
Němec míří těsně vedle.
25:21
Tichého vychytal Gurkovský.
24:57
Jurdzin nabil Gattnarovi. Jeho pokus ale Kolajta vychytal.
23:45
Na druhé straně zahrozil Hromádka.
23:27
Gattnarův pokus z úhlu vychytal Kolajta
23:03
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
22:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera bez asistence (2:2).
19:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Patrik Němec (2:1).
19:24
Gattnar přece jen využívá přesilovku Vítkovic.
19:11
Malajkův brejk hasí výborným zákrokem Gurkovský
18:32
Němcův gól není pro sekání uznán.
17:53
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:53
Vzápětí poskytují domácím přesilovku i hosté.
17:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Igor Macháček, asistoval Šimon Kuczera (1:1).
17:35
Hosté po rychlé kombinaci přesilovku využívají.
17:23
Vyloučen hráč Daniel Pastrňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:23
Pastrňák si počínal nedovoleně a poskytuje hostům přesilovou hru.
13:55
Domácí jsou po úvodním gólu sebevědomější
13:08
Střelu Děčka zblokoval jeden z obránců hostí.
10:11
Nyní se hraje nahoru dolů
08:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radek Šomodi bez asistence (1:0).
08:53
Radek Šomodi bekhendovou střelou otevírá gólový účet utkání.
06:22
Znovu v nebezpečné pozici Kuczera. Domácí si s touto situací ovšem poradili.