2:0
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 10:32 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 19:23 Lukáš Veselý (Tomáš Marek), 52:24 Prokop Ferdan (Lukáš Veselý), 56:55 Radek Valeš (Prokop Ferdan)
branky (asistence): 25:18 Martin Krchňáček (Martin Nagy), 32:34 Michal Nagy (Karel Ťopek), 34:59 Marek Zapletal (Martin Krchňáček)

FBC Liberec - Hu-Fa Panthers Otrokovice 4:3
11. Radek Valeš, 20. Lukáš Veselý, 53. Prokop Ferdan, 57. Radek Valeš - 26. Martin Krchňáček, 33. Michal Nagy, 35. Marek Zapletal; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů, Karla Ševčíka: Dnes jsme se nemohli vůbec dostat do zápasu, strávili jsme spoustu času v autobuse a tempo jsme zachytili až ve druhé třetině. Zápas jsme ztratili našimi zbytečnými chybami. Obecně jsme měli velký problém s tvrdou hrou soupeře a nehráli jsme naši kombinační hru. Zatím nedokážeme přenést nacvičené věci z tréninku do zápasu. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Hráčem utkání z týmu Hu-Fa Panthers Otrokovice byl zvolen hráč číslo 98, Radovan Michajlovič.
60:00
Hráčem diváků byl zvolen hráč číslo 61, Jan Šoltys.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině, FBC Liberec: 7; Hu-Fa Panthers Otrokovice: 6
60:00
Komentář trenéra domácích, Jana Krále: "Důležitost tohoto utkání se bohužel projevila do herního projevu obou mužstev. Zápas se lámal až v samém závěru, kdy za vyrovnaného stavu nás výborným zákrokem zachránil Víťa Vaníček, abychom o pár chvil mohli udeřit na druhé straně. Děkujeme divákům za podporu a mužstvu, že se po druhé třetině dokázalo zvednout. Soupeři přeji šťastnou cestu domů."
59:06
Kroupa po kratší pauze prověřil pozornost Michajloviče.
58:38
Vaníček si připisuje další důležitý zákrok.
57:53
Otrokovice lační po srovnání.
56:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (4:3).
56:55
Ukázkově vyřešené přečíslení dva na jednoho v podání Ferdana a Valeše určuje nového leadera zápasu.
56:23
Neuvěřitelný zákrok Vaníčka zajistil, že stav utkání zůstal i nadále nerozhodný.
55:13
Hra je teď plná nepřesností, ale hráči se díky tomu dostávají do šancí.
53:56
Zápas nabírá na těch správných obrátkách.
52:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Veselý (3:3).
52:24
Ferdan dostal namazáno od Veselého a střelou z první srovnává stav utkání.
51:01
Otrokovice zkouší nahrávat vzduchem a jsou díky tomu blíž a blíž brance.
50:24
Böhm D. byl natlačen na Michajloviče, který se po chvíli dokázal z nárazu oklepat.
49:30
Otrokovice opět odvrátili snažení Liberce a z protiútoku dokázali zahrozit.
48:20
Šoltys důrazně dohrál souboj a soupeř odchází s bolestivou grimasou ve tváři střídat.
47:20
Veselému se na podruhé podařilo vystřelit, ale jeho pokus tzv. "do teploměru" mu Michajlovič vykryl.
46:50
Kuriózní zákrok Michajloviče pobavil celou halu.
46:27
Otrokovčtí jsou při rozehře nervózně.
45:37
Většina útočného snažení obou mužstev končí v rohu hřiště.
44:30
Jsme svědky hry nahoru dolu.
43:15
Utkání se začíná vyhrocovat.
42:07
Podještědský tým se téměř dvě minuty drží na útočné polovině.
40:40
Do třetí části vstoupil aktivněji celek ze severu čech.
40:00
Střela do tyčky hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec .
40:00
Střela do tyčky hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice .
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině, FBC Liberec: 9; Hu-Fa Panthers Otrokovice: 5
40:00
39:50
V posledních vteřinách druhé části stihl ještě Ferdan nebezpečně tečovat a následně dorážet.
39:00
Dnešní utkání navštívilo 190 skvělých diváků, děkujeme!
38:52
Další nepříjemná šance Otrokovic neskončila brankou.
37:42
Sudí neuznali branku Liberce, jelikož jí předcházelo seknutí do brankáře Michajloviče.
36:30
Liberec se snaží o srovnání skóre.
34:59
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Marek Zapletal, asistoval Martin Krchňáček (2:3).
34:59
Po střele od mantinelu se před Vaníčkem nejlépe zorientoval Zapletal.
34:16
Klucho málem neudržel své nervy na uzdě a třikrát si počínal na hraně pravidel.
32:34
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Michal Nagy, asistoval Karel Ťopek (2:2).
32:34
Otrokovičtí rozehráli standardní situaci tak, že vyústila ve střelu ze středu hřiště a následnou branku.
32:22
Jurčík nebezpečně tečoval, ale Vaníček jeho pokus chladnokrevně zneškodnil.
31:42
Další střela Otrokovic tentokrát končí nad brankou.
30:34
Obrana Liberce svému brankáři značně pomáhá a má na svém kontě možná víc zákroků.
29:00
Bojovnost má oproti technice navrch.
27:33
Liberečtí ve druhé periodě vysílají mnohem více střel, než tomu tak bylo v první části.
26:23
Štěpán se ocitl v samostatném úniku, ale v rychlosti nedokázal skákavou kuličku zkrotit na svou čepel a jeho zakončení ze vzduchu trefilo Michajloviče do hrudi.
25:18
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Martin Nagy (2:1).
25:18
Krchňáček vyslal jedovatou střelu téměř z poloviny hřiště a ta doskákala až za záda Vaníčka.
24:46
Ferdan z úhlu nastřelil spojnici Otrokovické svatyně.
23:18
Salát to zkoušel bekhendem, ale jeho střela byla lahůdkou pro Michajloviče.
22:11
Obě strany přidali na tempu, ale na kvalitě hry se nic moc nezměnilo.
21:50
Šoltys je při napadání opravdu nebezpečný.
20:50
Otrokovičtí mají i při vlastním oslabení více ze hry.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině, FBC Liberec: 5; Hu-Fa Panthers Otrokovice: 2
20:00
19:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Tomáš Marek (2:0).
19:23
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:23
Liberec jednoduše rozehrál standardní situaci a Veselý z blízkosti proměnil. Nagy následně vyhodil míček a byl vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.
19:07
Prozatím se o divácky zajímavé utkání nejedná. Většinu času se pouze rozehrává a bojuje ve středním pásmu.
18:10
Oba týmy při vlastní rozehře působí opatrným dojmem.
17:01
Markovi míček na malém brankovišti přeskočil čepel.
16:15
Obrana hostí drží těsně u sebe a ani první formaci Liberce se nedaří ji překonat.
15:36
Domácí v klidu rozehrávají a nikam se nehrnou.
14:52
Liberec teď dobře kombinuje na polovině soupeře, ale nedostává se do střeleckých příležitostí.
14:17
Standardní situaci domácí nedokázali patřičně rozehrát.
12:39
Otrokovice nyní tlačí Liberec, nicméně domácí hrozí z brejků.
11:00
Otrokovice obdržená branka nakopla k lepšímu výkonu.
10:32
09:48
Baudisch při střele omylem sekl svojí holí Nagyho do nohy a ten je ošetřován.
09:32
Ferdan lišácky zkoušel pomocí freestylových dovedností přechytračit zhuštěnou obranu Otrokovic a ačkoliv mu to nevyšlo, Valeš ze vzduchu překonal Michajloviče.
09:01
Šoltys společně se Štěpánem vybojovali míček, ale po náhře mladšího z dvojice Štěpán promáchl.
07:40
Valeš geniálně našel Ferdana, ale ten z vyložené příležitosti přestřelil.
06:55
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale prozatím jsme brankových šancí moc neviděli.
05:36
Procházkovi střela sklouzla z čepele, ale i tak musel brankář Otrokovic likvidovat tento nebezpečný pokus.
04:40
Míček se nyní nebezpečně odrazil a proletěl těsně kolem domácí branky.
04:14
Strobach z poloviny hřiště trefil pouze blokujícího hráče Otrokovic.
03:15
Oba týmy se snaží o kombinaci a viděli jsme tak prozatím pouze jednu střelu.
02:17
První gólovou příležitost měl na své holi hráč Otrokovic, když se pokusil ze vzduchu dorazit střelu svého spoluhráče.
01:35
Hráči Otrokovic rozvážně kombinují při vlastní rozehře.
00:12
Gesto Fair-play předvedli hosté.
00:01
Úvodní buly vyhrál Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Tomáš Sovják, Miroslav Koníček, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního utkání 16. kola Tipsport Superligy, mezi týmy FBC Liberec a Hu-Fa Panthers Otrokovice.