4:3
1:7
4:4
- : -
branky (asistence): 01:22 Marek Veselý (Lukáš Voves), 03:02 Jan Lang (Antonín Semerád), 06:54 Marek Veselý, 10:30 Marek Zouzal (Ondřej Hurt), 33:03 Jan Lang, 40:38 Petr Tlapa (Marek Zouzal), 46:01 Marek Veselý (Jan Lang), 55:53 Jan Linhart (Daniel Riley), 57:57 Jan Krejča
branky (asistence): 01:36 Daniel Cabejšek (Jakub Buršík), 02:27 Josef Juha (Matyáš Krebner), 13:44 Štěpán Čuda (Matyáš Krebner), 20:04 Jonáš Janata (Jan Dobisík), 24:27 Matěj Petrović (Kryštof Krbec), 26:10 Tomáš Gärtner, 26:21 Daniel Cabejšek (Jakub Buršík), 28:37 Josef Juha (Patrik Šebek), 37:31 Josef Juha, 39:44 Matěj Petrović (Kryštof Krbec), 41:00 Tomáš Gärtner (Matěj Surák), 51:39 Lukáš Netrefa (Matyáš Krebner), 51:52 Matěj Surák (Daniel Gärtner), 57:14 Matěj Petrović (Daniel Gärtner)

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:14
2. Marek Veselý, 4. Jan Lang, 7. Marek Veselý, 11. Marek Zouzal, 34. Jan Lang, 41. Petr Tlapa, 47. Marek Veselý, 56. Jan Linhart, 58. Jan Krejča - 2. Daniel Cabejšek, 3. Josef Juha, 14. Štěpán Čuda, 21. Jonáš Janata, 25. Matěj Petrović, 27. Tomáš Gärtner, 27. Daniel Cabejšek, 29. Josef Juha, 38. Josef Juha, 40. Matěj Petrović, 42. Tomáš Gärtner, 52. Lukáš Netrefa, 52. Matěj Surák, 58. Matěj Petrović; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 9, Patrik Zítka 1 - Marek Paleček 7; po třetinách: 4:3, 1:7, 4:4;
60:00
Komentář trenéra hodtů Michala Jedličky: Od začátku trochu divoké utkání kde se strašně často měnilo skóre, začátek druhé třetiny rozhodl o našem vítězství, kdy jsme dali 5 slepených gólů a utekli tak Spartě. Děkuji za utkání a přeji fanouškovi ať se dá brzy do kupy
60:00
Střely ve třetí třetině / celkem - 7/16 : 7/24.
60:00
Komentář trenéra domácích Michaela Kodalíka: Zápas opět po dlouhé době rozhodla druhá třetina, kterou jsme nezvládli, především nám nezahrála naše třetí lajna. Ve třetí třetině jsme se opět dostali do zápasu, ale díky neporměňování šancí šancí a skvělé hře soupeře, který trestal každou naší chybu dopadl zápas tak jak dopadl. Gratuluji soupeři ke třem bodům a děkuji za férový zápas.
60:00
59:49
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:49
11 sekund před koncem ještě vidíme vyloučení na straně domácích.
59:34
Tlapa zkoušel srazit výhoz Palečka zpátky do brány, měl u toho hokejku příliš vysoko.
57:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča z trestného střílení (9:14).
57:57
Po gólu Petroviće se taky prosazuje z trestného střílení Krejča.
57:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Daniel Gärtner (8:14).
56:41
Matěj Kozdera oslabuje svůj tým a dává tak Bohemians možnost zvýšit svůj náskok.
56:40
Vyloučen hráč Matěj Kozdera družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
55:54
Domácí si stále drží naději po vstřelení 8 branky.
55:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Linhart, asistoval Daniel Riley (8:13).
54:05
Z pohledu nestranného komentátora je očividné, že Sparťané hrají s velkými nervy, napoak zelenobílí jsou naprosto v klidu.
52:45
Střela domácího Langa mířií pouze mimo.
51:53
Bohemácký brankostroj ani ve třetí třetině nezastavuje a po třináctém gólu z hole Suráka tak Eckhardt přenechává své místo Zítkovi.
51:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák, asistoval Daniel Gärtner (7:13).
51:52
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Zítka družstva ACEMA Sparta Praha
51:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Matyáš Krebner (7:12).
50:59
Klokani už nechtějí dopustit žádný obrat a zpevňují svou obranu.
47:40
Po sedmém gólu se tlak Sparty zvyšuje stejně tak jako rtuť teploměru uvnitř haly.
46:02
Veselý snižuje na rozdíl 4 branek po milimetrově přesné střele mezi nohy.
46:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Jan Lang (7:11).
43:32
Hra je oproti předchozím dvěma třetinám značně klidnější.
41:56
Další skvělý zákrok domácího gólmana po křižné přihrávce Juhy.
41:01
Než se člověk u klávesnice stihne zorientovat u klávecnice, tak už jsou dva balony v síti. Nejprve se bleskově prosadil domácí Tlapa a hned poté Klokan Gärtner.
41:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Gärtner, asistoval Matěj Surák (6:11).
40:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Marek Zouzal (6:10).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 4:12.
40:00
39:45
Ještě chvíli před koncem přidávají hosté desátou branku z hole Petroviće.
39:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Kryštof Krbec (5:10).
39:39
Dnešní utkání sleduje 49 diváků.
37:32
Už šestou branku ve druhé třetině přidávají hosté a Sparťané to teď budou mít hodně těžké, pokud budou chtít zastavit tento a nastatrtovat svůj brankostroj.
37:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha bez asistence (5:9).
33:56
Další přesilovku pro Klokany, opět po tvrdém zákroku Hurta.
33:55
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
33:14
Přerušení po závaru před bránou domácích, kdy Eckhardt ztratil masku.
33:04
První výraznější projev Sparťanů v této třetině končí gólem, a to po samostatném úniku Langa.
33:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang bez asistence (5:8).
30:20
Další ze sbírky Eckhardtových last-minute zákroků, kterými drží svůj tým, ačkoliv to tak podle skóre nevypadá.
28:38
Jako lusknutím prstu. Přesilovku Klokanů dopadla rozhodně lépe než ta domácích, a to zásluhou Josefa Juhy.
28:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Šebek (4:8).
28:04
Možnost přesilvky nyní po Hurtově faulu dostávají i hosté, uvidíme zda se s ní popasují lépe než domácí.
28:03
Vyloučen hráč Ondřej Hurt družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:22
Hosté opět nachytali Sparťany na švestkách Cabejšek svým druhým gólem dnešního večera navyšuje brankový rozdíl.
26:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jakub Buršík (4:7).
26:12
Po krátké pauze hra opět pokračuje.
26:11
Zápas je z důvodu příjezdu vozu rychlé záchranné služby pro ošetření diváka přerušen.
26:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Gärtner bez asistence (4:6).
26:10
Bohemians přidávají další gól po střele pod břevno Gätnera.
24:27
24:27
Sotva jsem dopsal, že se skóre nemění, tak Petrović překonal Eckhardta nad připravenou nohu a Boheminas si bere zpět vedení.
23:58
Po Netrefově křižné přihrávce nebyl Šebek připravený ke střele, a tak se skóre nemění.
22:29
Sparta se zatím na balonu moc nedrží, střeleceky aktivnější jsou zatím hosté.
21:24
Po úvodním gólu je hra ve vysokém tempu, ale žádné gólové příležitosti zatím nejsou.
20:05
Bohemians bleskově po vyhraném buly překonali překvapeného Eckhardta a srovnávají stav zápasu.
20:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jan Dobisík (4:4).
20:00
20:00
Střely po první třetině - 5:5.
20:00
19:32
V závěru první části Bohemians domácí hodně tlačí.
18:25
Velký závar před Eckhardtovou bránou nakonec gólem neskončil.
15:56
Hra se zatím převrací ze strany na stranu jako přesýpací hodiny.
13:45
Naprosto skvělou střelou do pravého horního rohu Čuda snižuje na 3:4.
13:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Matyáš Krebner (4:3).
12:32
Polovina početní výhody je za námi a domácí se zatím nedostali do výraznější akce.
11:33
První přesilovku dnešního zápasu si zahrají domácí po přestupku Netrefy.
11:32
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:31
Pěkná střela Marka Zouzala od pravého mantinelu znamená navýšení na 4:2.
10:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Ondřej Hurt (4:2).
09:00
Do pěkné akce 1 na 0 se nyní dostal Lang po přihrávce Vovese, Paleček ale jeho pokus s přehledem zlikvidoval.
06:55
Nedáš, dostaneš. Veselý vrací Spartě vedení.
06:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý bez asistence (3:2).
05:28
Parádní zákrok Eckhardta! Juha sice brankáře domácích překonal, ale výbornou skákavou otočkou zachytil balon na brankové čáře.
03:03
Barrandovský brankostroj se opět rozjíždí. Lang proběhl kolem brány hostů a zakončil za bezmocného Palečka.
03:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang, asistoval Antonín Semerád (2:2).
02:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Matyáš Krebner (1:2).
02:27
Tak to byla rychlost, nejprve Cabejšek trefil Eckhadtovi místo u bližší tyče a poté Juha prostřelil gólmana domácích přesně na druhou stranu.
01:36
01:23
Marek Veselý otevírá skóre zápasu! Po přihrávce ze standartní situace Veselý pohodlně překonal Palečka.
01:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Voves (1:0).
01:00
Hra je zatím ostýchavá, nikdo nechce udělat chybu jako první.
00:01
Úvodní buly získala Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matyáš Krebner, Josef Juha, Jonáš Janata, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Marek Zouzal, Jan Krejča, Ondřej Hurt, Matěj Kozdera, Lukáš Veber
00:00
Hezký nedělní večer, vážení diváci, vítám Vás u online přenosu ze 17. kola G2 ligy juniorů mezi Spartou a Bohemians. Dnešní přenosem Vás bude provázet Jan Pauček.