- : -
Florbal MB
branky (asistence): 29:54 David Sládeček (Matěj Hronek)
Florbal MB
branky (asistence): 01:03 Jakub Gruber (Josef Pluhař), 10:06 Jan Jelínek (Jan Natov), 13:04 Josef Pluhař, 14:42 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 18:02 Jakub Gruber (Jan Jelínek), 28:01 Tadeáš Chroust (Petr Krzyžanek), 28:38 Tomáš Chroust (Jan Jelínek), 57:39 Petr Kološ (Josef Pluhař), 58:03 Radim Křenek (Petr Novotný)

Bulldogs Brno - Florbal MB 1:9
30. David Sládeček - 2. Jakub Gruber, 11. Jan Jelínek, 14. Josef Pluhař, 15. Radek Krajcigr, 19. Jakub Gruber, 29. Tadeáš Chroust, 29. Tomáš Chroust, 58. Petr Kološ, 59. Radim Křenek; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Filip Kuhn 6, Kryštof Bartek 11 - David Rytych 19; po třetinách: 0:5, 1:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Kadlece: Výsledek i průběh utkání z našeho pohledu hrubě ovlivnila první hodně vánoční třetina. Od druhé třetiny jsme byli schopni reagovat,ale navíc než korekci a zvýšenou aktivitu to dnes nestačilo. Je třeba vnímat realitu a myslet i po dnešku pozitivně.
60:00
Střely ve 3. třetině 8:8
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Souhlasím s trenérem hostů v tom, že zápas byl rozhodnutý po první třetině ve které jsme my předvedli standard naší hry. Zbývající dvě třetiny, bez tempa, bez kvality, kdy se zápas jen dohrával. Jsme rádi, že slavíme postup do finále.
60:00
Střely celkově 20:26
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta 3. třetiny.
58:40
Zápas se hraje ve vysokém tempu, bohužel je to jednostranná záležitost.
58:03
Branku družstva Florbal MB vstřelil Radim Křenek, asistoval Petr Novotný (1:9).
58:00
Dvě rychlé branky do sítě domácích.
57:39
Branku družstva Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Josef Pluhař (1:8).
55:00
Milan Tichý poslal na brankáře soupeře střelu, která se odrazila od tyčky. Následně vše uhasila obrana a Bolka tak mohla v klidu rozehrát.
52:00
Coufal opět sám před bránou, tentokrát však zasáhl brankář a vše si pokryl.
51:30
Boleslavští si mezi sebou vyměňují přesné přihrávky a svému soupeři tak zatápí pod kotlem.
51:00
Křenek vyslal jednu jedovku na Bartka, jenže střela byla nepřesná.
50:00
Právě jsme mohli vidět dvě pěkné akce v podání od obou týmu, bohužel ani jedna neskončila vstřelenou brankou.
49:00
Brněnští se snaží co to jde, ale jaksi chybí štěstíčko v zakončení.
48:00
Černoch našel skvělou přihrávkou Coufala, který byl volný před bránou. Míček mu odskočil a nedokázal tak zakončit.
46:36
Bartek právě magickým zákrokem podržel svůj tým a udělal tak čest svému jménu.
45:50
Novák vyslal střelu na Bartka, ta však bránu minula.
43:26
Po chybné nahrávce domácích se míček dostal do držení Boleslavských a ti hned pohrozili protiútokem, Bartek však svou svatyni uchránil.
42:19
Buldoci se snaží rozehrát postupný útok.
40:30
Coufal hned ze začátku pohrozil nebezpečným průnikem, ale nedokázal zakončit. Obrana soupeře byla nekompromisní.
38:20
V závěru druhé třetiny se na hřišti objevují zbytečné fauly.
36:46
Bauer vyzkoušel pozornost brankáře tvrdou střelou, ten však pozorný byl a střelu si pohlídal.
35:30
Domácí pohrozili protiútokem, potom co Jelínek chyboval špatnou přihrávkou, jenže Kladivo a spol. nedokázali šanci proměnit.
34:34
Hraje se nahoru dolů a míček často střídá svého majitele.
32:57
Domácí jsou uvězněni na své polovině díky skvělému napadání soupeře.
31:50
Domácí po faulu rozehrávají na své polovině.
29:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Matěj Hronek (1:7).
29:54
Branka padla z rychlého protiútoku, když Hronek zachytil přihrávku soupeře a Sládeček následně vstřelil snižující branku.
28:38
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (0:7).
28:38
Tomáš Chroust je zřejmě při chuti a dokazuje to svojí dnešní formou, právě vstřelil další branku.
28:01
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Krzyžanek (0:6).
28:01
Branka padla po chybném pokrytí hráčů.
27:24
Domácí zatím úspěšní v oslabení, uvidíme na jak dlouho.
26:41
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
26:13
Coufal se ocitl sám před bránou, jenže míček mu odskočil a nedokázal zakončit.
24:50
Junior Kryštof Bartek právě podržel svůj tým svým životním zákrokem a udržel tak naději pro svůj tým.
23:24
Hra má opět vysoké tempo od obou týmu a momentálně sledujeme slušný florbal.
22:30
Tichý vyslal dělovku z půlky hřiště, ale branku soupeře o fous minul.
21:21
Domácí lehce ožili a ze začátku si vytvořili pár slušných šancí.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině 4:11
18:02
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jan Jelínek (0:5).
18:02
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Bartek družstva Bulldogs Brno
18:02
Z nenápadné rozehrávky padla rychlá branka z půlky hřiště.
17:00
Rytych podržel svůj tým, když skvělým zákrokem vychytal nečekanou střelu Žižky.
15:41
V rychlém protiútoku Surkoš našel před brankou volného Křivu, tomu však střela nesedla a minul.
14:42
Branku družstva Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (0:4).
14:42
Brněnská obrana za sebou zapomněla Boleslavského hráče, který vstřelil branku pro svůj tým.
13:49
Po faulu domácích se rozehrává na straně soupeře.
13:04
Branku družstva Florbal MB vstřelil Josef Pluhař bez asistence (0:3).
13:04
Po chybné nahrávce v obraně, hosté získali míček a opět navýšili své vedení.
11:30
Sládeček pohrozil nebezpečnou střelou z první od půlky, celou akci však uhasila obrana.
10:06
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Natov (0:2).
10:06
Po skvělé kombinaci Boleslav rozhýbala svého soupeře a Jan Jelínek tak navýšil vedení svého týmu.
07:00
Ve velké šanci se právě ocitl Kadlec, jenže díky skvělému zákroku obrany nedokázal přesně zakončit.
06:00
Boleslavští hodně napadají a domácímu týmu tak nezůstává moc prostoru pro rozehrávku.
04:40
Navrch mají zatím hosté.
03:45
Kuhn právě vychytal skvělým zákrokem kapitána Boleslavi Novotného.
03:00
Zápas má od začátku vysoké tempo hry.
02:00
Míček v držení domácích, snaží se o postupný útok.
01:03
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Josef Pluhař (0:1).
01:03
Domácí inkasovali rychlou branku po chybě v obraně.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Radim Křenek, Petr Krzyžanek, Jan Natov, Radek Krajcigr, Jiří Curney
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, David Coufal, Václav Černoch, Jiří Koutný, Milan Tichý