3:3
2:4
3:1
0:1
branky (asistence): 08:37 Patrik Dóža (Martin Pražan), 10:35 Miloš Tyl (Tomáš Sýkora), 18:52 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 20:47 Marek Vávra (Patrik Dóža), 29:52 Miloš Tyl (Martin Pražan), 47:11 Tomáš Sýkora (Patrik Dóža), 59:15 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 59:59 Miloš Tyl (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 09:53 Lukáš Hájek (Jan Šebesta), 11:25 Ladislav Gál (Lukáš Pešat), 15:06 David Matúš (Josef Rýpar), 21:12 Ladislav Gál (Lukáš Hájek), 30:12 Marek Bräuer (Jan Jastřembský), 35:09 Josef Rýpar, 37:58 Lukáš Hájek (Petr Jankulár), 55:40 Ladislav Gál (Marek Švajný), 60:40 Josef Rýpar (Václav Komačka)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  8:9p
9. Patrik Dóža, 11. Miloš Tyl, 19. Marek Vávra, 21. Marek Vávra, 30. Miloš Tyl, 48. Tomáš Sýkora, 60. Miloš Tyl, 60. Miloš Tyl - 10. Lukáš Hájek, 12. Ladislav Gál, 16. David Matúš, 22. Ladislav Gál, 31. Marek Bräuer, 36. Josef Rýpar, 38. Lukáš Hájek, 56. Ladislav Gál, 61. Josef Rýpar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 254; zásahy brankářů: Jan Barák 11, Daniel Mück 2 - Roman Fučík 14; po třetinách: 3:3, 2:4, 3:1, 0:1;
65:00
Střely na branku celkem: Chodov 22, Vítkovice 22.
65:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Pavla Bruse: "Na antibiotikách, po zraněních, v poloviční sestavě. Morální výhra. Rozjíždíme se!"
65:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "V rozbité sestavě, nemocní a po zraněních. Nicméně i tak jsme měli podat lepší výkon, protože jsme po většinu zápasu v mnoha činnostech zaostávali. Nakonec myslím zasloužené, byť asi sporné vyrovnání a zbytečná branka v prodloužení. Přeji Vítkovicím pohodovou cestu domů a oběma týmům brzké uzdravení marodů."
65:00
Střely na branku v prodloužení: Chodov 0, Vítkovice 1.
60:40
60:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Václav Komačka (8:9).
60:40
Rýpar prudkou střelou překonal Mücka a zápas končí 8:9.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Chodov 7, Vítkovice 2.
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Tomáš Sýkora (8:8).
59:59
Tyl po dorážení na branku vstřelil gól a stav je vyrovnaný.
59:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Patrik Dóža (7:8).
59:15
Rozehrávku před brankou využili domácí a snižují na 7:8.
55:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Marek Švajný (6:8).
55:40
Švajný přihrál prudkou nahrávku přes hřiště a Gál zvyšuje na 8:6.
54:22
Nebezpečnou střelu hostí zlikvidoval Mück.
50:32
Nebezpečnou střelu vyrazil Mück do rohu.
49:35
Tempo hry se zvyšuje a vzniká více faulů a také šancí na obou dvou stranách.
47:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Patrik Dóža (6:7).
47:11
Po geniální nahrávce Dóži Sýkora snižuje na 6:7
45:52
I přes několik dorážek Mück udržel míček ve své moci.
42:50
Rychlý útok Vítkovic zastavil Mück pohotovým zákrokem.
40:01
Máme tu první vteřinky třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Chodov 5, Vítkovice 9.
40:00
39:00
Dnešní utkání sleduje 254 diváků.
37:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Petr Jankulár (5:7).
37:58
Hájek po dlouhé nahrávce, od Jankulára, přes celé hřiště střelil gól.
35:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar z trestného střílení (5:6).
35:09
Rýpar proměňuje nájezd a posílá hosty do vedení.
32:31
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Mück družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
32:31
Po dalším seknutí do Baráka se přerušuje hra.
30:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jan Jastřembský (5:5).
30:12
Střela z předbrankového prostoru prošla za Baráka.
29:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Martin Pražan (5:4).
29:52
Tyl po otočce za brankou zvyšuje na 5:4.
24:14
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hájek.
24:14
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:14
Hájek neproměnil nájezd a domácí Pražan je vyloučen.
22:58
Pražan neprotlačil míček po několika dorážkách za brankařova záda.
21:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Lukáš Hájek (4:4).
21:12
Po nahrávce přes brankoviště vstřelil hráč Vítkovic vyrovnávací gól.
20:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Patrik Dóža (4:3).
20:47
Po dorážení na branku se prosadil Vávra ml.
20:01
Máme tu začátek druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Chodov 10, Vítkovice 10.
20:00
18:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (3:3).
18:52
Po střílené nahrávce od Sýkory dal gól Ml. Vávra.
16:42
Nebezpečnou střelu od Chodova brankář polapil.
15:57
Po chvíli se Barák vrací do brány a hra pokračuje.
15:56
Přerušená hra kvůli zranění Baráka.
15:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Josef Rýpar (2:3).
15:06
Střelou od mantinelu překonal Baráka hráč Vítkovic Matúš.