0:0
1:1
1:1
0:1
branky (asistence): 23:17 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 59:18 Jan Kourek (Přemek Pakosta)
branky (asistence): 35:14 Pavel Jurčík (Karel Ťopek), 50:35 Matěj Kostka (Lukáš Uhrinovský), 63:10 Lukáš Petřík (Matěj Kostka)

Sokol Pardubice - Hu-Fa Panthers Otrokovice 2:3p
24. Ivo Teichman, 60. Jan Kourek - 36. Pavel Jurčík, 51. Matěj Kostka, 64. Lukáš Petřík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Myslím, že v dnešním zápase jsme byli v první a třetí třetině lepším týmem, a tahali jsme za lepší konec. Škoda jenom, že jsme nedokázali vstřelit víc branek. V prodloužení to už byla loterie.
65:00
Střely v prodloužení: Pardubice - 0, Otrokovice - 2.
65:00
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Dnes pro nás začalo play-off. Bylo to hodně o taktice, srdíčku, bojovnosti a skvělých gólmanech. Michajlovič opět předvedl několik reprezentačních zákroků, ale i domácí gólman nám chytl několik vyložených gólů. Prodloužení jsme více chtěli a šli jsme za vítězstvím. Soupeři děkujeme za zápas.
63:10
63:10
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Matěj Kostka (2:3).
62:25
Pardubice rozehrávají ve své útočné polovině.
61:11
Levínský střelu otrokovického kapitána zvládl chvatně v poskoku vyrazit.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Pardubice - 11, Otrokovice - 7.
60:00
59:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Přemek Pakosta (2:2).
58:59
Domácí mají standartní situaci před brankou hostů.
55:18
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za hrubost.
55:18
Zatímco Lehký po odpískání lovil míček na rozehrávku na střídačce Otrokovic, Sovják ho napadl hokejkou do zad.
54:48
Jurčík se řítil sám na branku, ale Levínský jeho samostatný výběh vychytal.
53:44
Levínský nyní musel rychle zasahovat a nebezpečí nakonec zahnal Oubrecht, který míček zakopl za mantinely.
52:40
Teichman nahodil míček před branku Pakostovi, ale Michajlovič mu šanci na dorážku nedal.
50:35
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Uhrinovský (1:2).
50:35
Nedáš - dostaneš. Z tlaku domácích nakonec těží hosté.
50:30
Pakosta chtěl střílet, ale míček mu sjel z čepele.
46:15
Dnešnímu utkání přihlíží 275 diváků.
45:32
Gregorova střela se odrazila od Michajlovičovi hrudi mimo branku.
44:55
Otrokovice rozehrávají za Levínského brankou.
43:54
Levínský nyní předvedl svůj zákrok vleže.
42:27
Lehký nahodil míček před branku hostů Junkovi a ten mohl dorážet, Michajlovič mu ale nedal šanci míček doklepat do branky.
40:01
Buly vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Pardubice - 2, Otrokovice - 11.
40:00
39:30
Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Pardubice jsou na míčku.
37:50
Střelu Michala Nagyho Levínský vyrazil.
35:14
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Karel Ťopek (1:1).
35:14
Druhou přesilovku už hosté využívají a srovnávají skóre zápasu.
34:30
Vyloučen hráč Jan Kourek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:58
Rozhodčí drží odložené vyloučení. Vylučovat se bude znovu na straně domácích.
32:32
Pardubice jsou na míčku ve své obraně.
31:37
Domácí hrají v plném počtu. Otrokovicím se přesilovku proměnit nezdařilo.
30:08
Jako první v přesilovce hostů ohrozil Levínského svou střelou Kostka. Gól ale nepadá.
29:32
Vyloučen hráč Dominik Bartoš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:30
V hledišti se dnes najdou i Kourkovi příznivci, kteří neváhají zhodnotit čísly nad hlavami každé jeho střídání.
26:50
Němečkova střela mířila vysoko nad branku.
24:36
Janečkovu střelu chytá Michajlovič do jedné ruky.
23:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (1:0).
23:17
Ďopan přihrál čekajícímu Teichmanovi u rohu branky a ten neměl problém se zakončením.
22:39
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Ivo Teichman.
22:39
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:39
Teichmanovi před brankou Szweda zblokoval hokejku. Pojede se nájezd v Teichmanově podání.
22:39
Teichmanovi se proměnit nájezd nezdařilo.
22:05
Lehký se řítil s míčkem vpřed, ale před zakončením byl faulován. Pardubice rozehrávají ve své útočné polovině.
20:57
Zozulák přihrál Němečkovi přímo před branku, ale Němečkova střela letěla příliš vysoko.
20:01
Buly vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Pardubice - 6, Otrokovice - 5.
20:00
19:01
Běží poslední minuta první třetiny.
15:53
Bartoš poslal pěknou přihrávku na Oubrechta, který se dostal do zakončení. Gól z toho však nepadl.
14:45
Pardubice jsou na rozehrávce po faulu na Pakostu.
14:37
Hosté mají rozehrávku ve své útočné polovině, kde se domácí dopustili faulu.
12:48
I u Levínského právě zacinkala tyč.
12:18
Koníčkova střela se odrazila od před ním stojícího Petra.
11:00
Dleskova střela z půlky se odrazila až o tyčku Michajlovičovi svatyně.
10:34
Otrokovice presují Pardubice u domácí branky.
09:00
Standartní situace hostů v útočné polovině se příliš nezdařila.
08:35
Otrokovice jsou po faulu domácích znovu na míčku.
07:46
Otrokovice rozehrávají ve své útočné polovině.
06:57
Bartošovu střelu stihl Michajlovič na poslední chvíli zahlédnout a vychytat ji.
05:48
Otrokovice se zatím nedostali k vyloženým šancím, zato Pardubice se drží většinu času na míčku.
04:10
Hitparádu střel domácích zvládl Michajlovič ubránit svou hrudí.
03:35
Martin Nagy se již chystal ke střele, ale míček mu z čepele sklouznul.
03:03
Teichman chtěl před branku hostů nahrát Zozulákovi, ale Michajlovič jeho přihrávku zachytil.
02:05
Gregor už podruhé během chvíle vystřelil na Michajloviče, ale ani druhá jeho střela neskončila v brance.
01:48
Domácí na rozehrávce za Michajlovičovou brankou.
00:54
Koníček předvedl rychlou otočku před Levínským, ale míček letěl mimo branku.
00:01
Úvodní buly vyhrává celek hostů a drží balónek v obraně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Miroslav Koníček, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Martin Zozulák, Filip Krigovský, Ivo Teichman, Přemek Pakosta