1:4
- : -
FBC Start98
FBC Start98
branky (asistence): 13:01 Jiří Vašíček (Tomáš Kiprov), 21:11 Eduard Piňos, 32:14 Jindřich Štercl (Jiří Šrámek), 34:20 Jakub Slavík (Michal Chudina), 53:23 Jakub Slavík (Ondřej Vavro)
branky (asistence): 15:29 Petr Pojar (David Stummer), 20:05 Petr Pojar (Viktor Kopecký), 35:31 Viktor Kopecký (Josef Novák), 41:21 Viktor Kopecký (Josef Novák), 43:34 Petr Pojar (Lukáš Täuber), 50:59 Viktor Kopecký, 59:52 Radek Kužel

FBC Start98 - Florbal Ústí 5:7
14. Jiří Vašíček, 22. Eduard Piňos, 33. Jindřich Štercl, 35. Jakub Slavík, 54. Jakub Slavík - 16. Petr Pojar, 21. Petr Pojar, 36. Viktor Kopecký, 42. Viktor Kopecký, 44. Petr Pojar, 51. Viktor Kopecký, 60. Radek Kužel; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 20 - Vít Skala 11, Tomáš Hlava 9; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:4;
60:00
Střely v 3. třetině: Start - 10, Ústí - 10
60:00
Komentař trenéra domácích Davida Derky:Diváci mohli vidět vyrovnaný zápas až do posledních vteřin, který skončil vítězně pro hosty. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, když jsme soupeři odskočili o dvě branky a následně nás soupeř trestal z našich nepřesností. Děkuji divakům za přijemnou atmosféru a soupeři hodně štěstí do konce sezony.
60:00
Střely celkem: Start - 25, Ústí - 26
60:00
Komentář trenéra hostů Vojty Marka: Dnes se hrál velmi kvalitní zápas a jsem moc rád, že týmovým a zodpovědným výkonem jsme utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce. Děkuji soupeři za výborné utkání.
60:00
59:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel bez asistence (5:7).
59:52
Slavík na posledním zariskoval. Balonek mu sebral Kužel a došel si pro snadnou branku. Nepropotil si ani Rooneyho.
59:20
Vašíček odmítl prázdnou branku a naději na prodlouženi.
58:57
Domácí po time-outu hrají v šesti s prázdnou brankou.
58:17
Timeout FBC Start98
58:17
Horálkovu nebezpečnou střelu od mantinelu kryje Hlava v hostující brance.
57:41
Lupoměch dobrým zákrokem drží naději na vyrovnání.
56:52
Piňos přibrousil v obranném rohu Kopeckého, Domácím fanouškům se to líbilo.
56:01
Střelu Vavra na zadní tyč kryje dobrým zákrokem hostující Hlava.
55:11
Vidíme třetí domácí přesilovku. Zatím se hráči spíš zahánějí, než že by si vytvořili šance.
54:30
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
53:23
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jakub Slavík, asistoval Ondřej Vavro (5:6).
53:23
Střelu Vašíčka obrana zblokovala pouze k Vavrovi, jemu střela nesedla ale tím našel Slavíka, který s klidem uklidil míček do branky.
52:08
Po obdržené brance jsou domácí poměrně zaskočení.
50:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký z trestného střílení (4:6).
50:59
Viktor Kopecký s klidem rutinnéra proměnil trestné střílení.
50:37
Stummer střelou vylekal halu, trefil pouze tyčku domácí branky.
49:43
Slavík trochu přitvrdil a při napadání posadil hostujícího hráče na mantinel, čístý zákrok to nebyl. Po odpískání si ještě vyměnili pár nepublikovatelných slov.
49:11
Pražák to zkusil vzít na sebe projel s míčkem celé hřiště. Jeho zakončení zblokoval Täuber.
48:32
Kopecký opět nekrytý naštěstí netrefil skakající balon do odkryté branky. Dnes si asi někdo něpřečetl taktické pokyny.
46:37
Ve třettí třetině jsme zatím neviděl fantoma miláčka tribun, Martina Duška, asi nemá trenérovu důvěru.
45:15
Hosté uklidnili hru a nahrávají si na vlastní polovině.
43:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar, asistoval Lukáš Täuber (4:5).
43:34
Pojar zase tečoval na úrovni malého brankoviště. Lupoměch neměl šanci zareagovat.
43:11
Täuber na zemi v neflorbalové póze, odrazil se mu míček do oka.
42:36
Kopeckého střelu bravurně zblokoval mladý Jindra Štercl.
41:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (4:4).
41:21
Nikým nehlídaný Kopecký v pohodě překonává Lupoměcha.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Start - 9, Ústí - 7
40:00
39:04
Kopecký pálí od mantinelu, Lupoměch v pohodě kryje.
38:25
Hra v druhé třetině ztratila trochu na své dynamice.
37:06
Start vybojoval volný úder z dobré vzdálenosti. Bohužel z něj nic nebezpečného nebude.
35:31
35:31
Po ztrátě na půlce se balonek dostal na Kopeckého a ten přehodil Lupoměcha.
34:20
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jakub Slavík, asistoval Michal Chudina (4:2).
34:20
Chudina zabojoval v sobouji posunul na střed na Slavík a ten trefuje přesně na zadní tyč.
33:44
Kiprov opět ztrácí balonek, asi dnes vstával levou nohou.
32:14
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jindřich Štercl, asistoval Jiří Šrámek (3:2).
32:14
Štercl z první trefuje balonek pod horní tyčku Skály, asistence Šrámek.
30:38
Na hřišti se střídají akce na každé straně. Zatím se brankáři opravdu nenudí.
27:27
Hostující Kopecký zkoušel po zemi ale nenašel skulinku.
25:27
Vašíček zkoušel prostřelit skrumáž před hostující brankou, neuspěšně.
24:12
Ústecký Horák trefil skákaví balonek, naštěstí mimo Lupoměchovu branku.
21:11
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Eduard Piňos bez asistence (2:2).
21:11
Eda Piňos hned bere hostujícím vítr z plachet a srovnává skore, pěknou střelou ze střední vzdálenosti.
20:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar, asistoval Viktor Kopecký (1:2).
20:05
Kopecký vyhrál vhazování a Pojar se prodral k zakončení a překonal Lupoměcha.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině. Start - 6, Ústí - 9
20:00
19:10
Hostující T!auber zkusil střelu z delší vzdálenosti ale našel plakát za domácí branku.
17:54
Utkání je zatím plné tu menších tu větších faulů, zatím moc krásy nepobralo¨.
16:48
Skála si vybral slabší chvilku balonek mu projel mezi nohami a tancoval na brankové čáře domácí zvedali ruce. Rozhodčí radost nepodpořili a rozpažili.
15:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Pojar, asistoval David Stummer (1:1).
15:29
Vidíme první branku v domácí síti. Pojar tečuje nahození Stummera a je vyrovnáno.
13:01
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Tomáš Kiprov (1:0).
13:01
Vidíme první branku po pěkné přesilovkové akci se dorážkou prosazuje Jirka Vašíček.
12:24
12:24
Mladý Stercl byl rychlejší tak Stummer použil své ruce a uvidíme druhou přesilovku. Jindra je v pořádku, skončil totiž na mentinelech.
10:38
Nyní jsou na koni hosté kombinují na domácí půlce a snaží najít skulinu na střelu. Zatím bez úspěchu.
09:02
První přesilová hra nevyužitá a ani nebezpečná.
07:30
První přesilová hra domácích, zatím není moc nebezpečená.
06:50
Vyloučen hráč Michal Glatz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
05:18
Hra se nyní trochu zklidnilla oba týmy se snaží držet míček a zamknout soupeře na ho půlce.
03:10
Na balonku jsou nyní hosté, bohužel Kolstrunkovi sjíždí a při snaze jej získat zpět fauluje.
01:58
Šterclovi v úniku ujel balonek a ani neohrozil brankáře hostů.
00:35
Začínáme z ostra po přiklepnutí Vavra, zakončuje Slavík bohužel nepřesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vít Skala; hráči v poli: Jiří Horák, Radim Kühnel, Josef Novák, Viktor Kopecký, Petr Pojar
00:00
Line-up domácích FBC Start98: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Martin Koubek, Jakub Slavík, Ondřej Vavro, Eduard Piňos, Tomáš Kiprov
00:00
Dobrý večer z kunratické arény. Dnes se utkávají v 1. florbalové lize mužů Start98 a Florbal Ústí. Přejeme příjemné počtení.