0:2
0:1
0:7
- : -
branky (asistence): 12:37 Dominik Chvastek, 19:54 Bohdan Kopelec (Marcel Lázók), 29:47 Roman Oborák (Petr Kašpar), 40:43 Petr Kašpar (Bohdan Kopelec), 44:42 Petr Kašpar (Roman Oborák), 47:56 Patrik David (David Friedel), 51:58 Roman Oborák (Petr Kašpar), 55:19 Patrik Michalík (Roman Oborák), 59:19 Marek Čížek (Bohdan Kopelec), 59:37 Dominik Chvastek (Patrik David)

FbK Horní Suchá - Z.F.K. Petrovice 0:10
13. Dominik Chvastek, 20. Bohdan Kopelec, 30. Roman Oborák, 41. Petr Kašpar, 45. Petr Kašpar, 48. Patrik David, 52. Roman Oborák, 56. Patrik Michalík, 60. Marek Čížek, 60. Dominik Chvastek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 27 - Jakub Rataj 24; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:7;
60:00
Dnes se projevily některé věci, na kterých je třeba zapracovat. Soupeř ukázal kvalitní a efektivní florbal. Je jen na nás jestli si z toho dokážeme vzít věci, které nás posunou ke kvalitnějším výkonům. Prostě samo se to neudělá. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra týmu Z.F.K Petrovice: Za výsledek zápasu hovoří předvedený výkon na hřišti, kluci si svou aktivitou výhru zasloužili. Doufám že se nám vyhnou zranění a forma zůstane co nejdéle, na druhou stranu ani zdaleka se nejedná o náš strop, soupeři děkujeme za utkání.
60:00
59:37
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Patrik David (0:10).
59:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Bohdan Kopelec (0:9).
57:00
Zbývají 3 minuty do konce noční můry FbK Horní Suché. Myslím že tento zápas si budou dobře pamatovat.
55:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Roman Oborák (0:8).
54:35
Toto vyloučení byl dnes asi poslední hřebíček do rakve domácího týmu.
54:14
Timeout Z.F.K. Petrovice
54:14
Vyloučen hráč Tomáš Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
52:24
Tým FbK Horní Suchá už hraje jako by to vzdal. Vypadá to, že se z jejich strany dnes gólu nedočkáme.
51:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (0:7).
50:54
Domácímu týmu se zatím nedaří využít přesilovky.
49:53
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
49:44
Brankáři domácího týmu teď pomohlo štěstí když blokoval střelu zpoza branky.
47:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval David Friedel (0:6).
47:56
Pokud se nestane zázrak tak tým FbK Horní Suchá dnes prohraje důležité utkání
46:20
5 gólů v utkání Petrovicím nestačí a tlačí svého soupeře na jeho polovinu.
45:00
Tímto 5. gólem si hostující tým zařídil skoro jistou výhru dnešního utkání.
44:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (0:5).
42:20
Tým domácích se snaží co může aby vyrovnal stav utkání a tlačí soupeře na jeho polovinu.
41:00
Absence 5. hráče na hřišti byla znát a týmu z Petrovic se podařilo vstřelit již 4. gól utkání.
40:43
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Bohdan Kopelec (0:4).
39:12
Hráč týmu hostů s číslem 10 začíná provokovat hráče FbK Horní Suchá. Asi někde chyběl, když se rozdávala slušnost.
38:42
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
37:56
Ani ten nejmenší hráč na poli Štěpán Hladký se nebojí chodit do soubojů a obehrává muže dvakrát vyšší než je on sám.
36:35
Tým z Petrovic začíná domácí tým tlačit na jejich polovinu.
35:00
Zbývá 5 minut do konce druhé třetiny a tým domácích stále nesrovnává skóre 0:3.
33:48
Brankář hostujícího týmu si stále drží čisté konto, i když už za toto utkání obdržel 20 střel
33:06
Hráči obou týmů se začínají dohadovat mezi sebou a i s rozhodčími.
31:23
Napětí se přeneslo i na střídačku domácího týmu. Za to u týmu hostů panuje klid a povzbuzování spoluhráčů.
30:00
Tým Petrovic opět ukázal přesnější střelu a vstřelil 3 gól utkání.
29:47
28:16
FbK Horní Suchá ukazuje své kvality ale ani dnes nehrajou na 100% svého výkonu.
27:13
Akce domácího týmu bohužel končí buď blokováním nebo střelou mimo.
25:22
Krásná akce před brankou hostů bohužel skončila neúspěšným zakončením.
23:34
Nadějnou střelu kapitána domácích zblokoval hráč Petrovic.
22:33
Velkou šanci útočníka Petrovic opět zhatil brankář domácího týmu.
21:01
Vojtěch Stefan, brankář domácího týmu teď zachránil situaci a vychytal střelu zpoza jeho tyčky.
20:36
Už od začátku jde vidět značné zlepšení ze strany FnK Horní Suché.
20:00
20:00
Střely na branku: Hostující tým-10, Domácí tým-12.
20:00
První třetina už skončila a máme tady její shrnutí. Tým z Petrovic je lepší na hokejce a tím se dostávají do více šancí než domácí tým Horní Suché. FbK Horní Suchá ale ukazuje rozvážnost při rozehrávkách a založení útoku a díky tomu mají více střel na bránu než soupeřící tým.
20:00
19:54
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Marcel Lázók (0:2).
18:34
Třetí lajna domácího týmu která je tvořena 3 juniory prokazuje dobré schopnosti na hokejce a rozvážnost pro rozehrávce.
17:23
první třetina se chýlí ke konci a tlak mezi hráči stoupá.
15:21
FbK Horní Suchá se snaží ze všech sil srovnat stav utkání a dostává se do několika šancí. Žádnou zatím neproměnili.
12:50
Nejistota na hokejce kapitána domácích vytvořila nádhernou šanci pro tým hostů a ti ji patřičně využili a vstřelili prví gól utkání.
12:37
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (0:1).
11:40
Situaci 1:1 před domácí branou naštěstí vyřešila střela mimo.
10:05
Po neúspěšné střele na bránu, golman Petrovic vyhodil míček až k brance domácím.
09:14
Už zbývá pouhá minuta trestu a domácímu týmu už nezbývá moc času.
08:30
Domácí tým si pečlivě připravuje rozehrávku v přesilovce.
08:16
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
07:22
Na týmu domácích se začíná projevovat absence některých hráčů na tréninku.
05:50
Napětí před brankou domácích bylo ukončeno střelou mimo branku.
04:05
I ten nejstarší hráč našeho týmu Šimek Petr stále dokáže na hřišti prohnat několik mladých kluků.
03:00
Oba týmy už za sebou mají pár úvodních střel, všechny byly úspěšně vyraženy gólmany.
01:52
Hra se převážně odehrává na půlce domácího týmu.
00:28
Uběhlou pouze pár sekund a rozhodčí už musí zakročit kvůli faulu.
00:01
V hale panuje všeobecné napětí už od začátku zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Ondřej Melník, Tomasz Cielecki, Tomáš Řezáč, Jakub Vilím, Matěj Černý
00:00
Dobrý den, vítáme Vás při 17. kole Národní ligy při derby mezi týmy FbK Horní Suchá a Z.F.K Petrovice. Oba týmy patří do TOP 3 týmů v tabulce soutěže, takže to bude velmi napínavý zápas.