0:1
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 31:18 Petr Liška (Lukáš Roztočil), 52:20 Petr Liška (Ondřej Míka)
branky (asistence): 01:33 Jan Videman (Jiří Bořecký), 22:26 Pavel Goliáš (Ondřej Bílek), 23:26 Jan Videman (Michal Házy), 30:51 Adam Konečný, 59:15 Adam Konečný

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:5
32. Petr Liška, 53. Petr Liška - 2. Jan Videman, 23. Pavel Goliáš, 24. Jan Videman, 31. Adam Konečný, 60. Adam Konečný; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1 + Jan Dočekal 5:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jelínek 38 - Martin Zapletálek 27; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:1;
60:00
59:59
komentář trenéra domácích:" Hrou soupeře jsme se nechali zbytečně utahat a zápas jsme si prohráli vlastními chybami ale i přes to byl náš výkon dobrý a zlepšujeme se každým zápasem. Pracujeme na tom, abychom play-down bez problému zvládli. Děkujeme soupeři"
59:59
komentář trenéra hostí:" Utkání bez nástupu zahajovacích sestav a vyhlašování nejlepších hráčů ale jinak v pohodě. Zápas jsme měli až na určitá hluchá místa pod kontrolou. Děkuji soupeři za utkání a hodně štěstí v průběhu sezóny."
59:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný bez asistence (2:5).
52:44
Vyloučen hráč Ondřej Míka družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
52:20
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Ondřej Míka (2:4).
52:20
domácí využívají přesilovou hru
51:15
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
49:30
Zelenka trefuje tyč
46:36
jelínek si dokázal poradit s Bořeckého střelou
43:15
Hra se stále přesouvá z jedné strany na druhou.
40:00
40:00
39:59
střely na bránu v druhé třetině jsou 12:16 pro hosty.
31:18
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Roztočil (1:4).
31:18
Roztočil našel volného Lišku na velkém brankovišti.
30:51
30:51
chybnou rozehrávku vystihl hostující hráč a proměnil svou šanci.
28:12
Oba týmy hrají v plném počtu
26:28
ve hře 4 na 4 jsou lepší domácí.
25:45
Vyloučen hráč Martin Veverka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
23:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Michal Házy (0:3).
23:26
Na využití přesilové hry stačilo hostům 14 sekund.
23:12
Vyloučen hráč Jan Dočekal družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 5 minut za vysoká hokejka.
22:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Pavel Goliáš, asistoval Ondřej Bílek (0:2).
01:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Jiří Bořecký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Lukáš Vancl, Ondřej Havlíček, Arnošt Nechvátal, Aleš Pokorný, Adam Konečný
00:00
Line-up domácích Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Petr Liška, Lukáš Roztočil, Tomáš Rezek, Lukáš Zelenka, Tomáš Pešek