3:2
0:3
7:2
- : -
branky (asistence): 02:04 Ladislav Dufek (Tomáš Líznar), 03:06 Ladislav Dufek (Jakub Gremmel), 19:48 Tomáš Líznar (Martin Houšť), 48:51 Ladislav Dufek (Jakub Gremmel), 50:43 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 52:05 Tomáš Líznar (Martin Houšť), 54:02 Tomáš Líznar (Marek Bábíček), 54:44 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 55:51 Lukáš Gregr, 59:57 Tomáš Líznar (Ladislav Dufek)
branky (asistence): 05:13 Miloš Prášil (Rudolf Mazánek), 15:30 Tomáš Trentin, 21:27 Tomáš Fryšavský (Ondřej Dvořák), 38:47 Miloš Prášil (Tomáš Trentin), 39:18 Petr Zavadil (Roman Mach), 48:30 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 49:10 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil)

FbC Aligators Klobouky - ASK Bystřice n.P. 10:7
3. Ladislav Dufek, 4. Ladislav Dufek, 20. Tomáš Líznar, 49. Ladislav Dufek, 51. Martin Houšť, 53. Tomáš Líznar, 55. Tomáš Líznar, 55. Martin Houšť, 56. Lukáš Gregr, 60. Tomáš Líznar - 6. Miloš Prášil, 16. Tomáš Trentin, 22. Tomáš Fryšavský, 39. Miloš Prášil, 40. Petr Zavadil, 49. Ondřej Dvořák, 50. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Bábíček 21 - Filip Létal 38; po třetinách: 3:2, 0:3, 7:2;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jaromíra Chocholáče. "První 2 třetiny byli z naší trany perfektní, ale ve 3. třetině jsme darovali našimi chybami vítězství. Děkujeme utkání."
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 20; ASK Bystřice n.P. 8
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Slabého: " Dnes jsme se dvě třetiny trápili v koncovce. Měli jsme kopu šancí, ale nedařilo se nám je proměnit. Soupeř nám daval lekci z produktivity. Naše celková hra nebyla špatná, ale potřebujeme zlepšit koncovku. Jsme rádi, že se nám utkání podařilo otočit. Tým ukázal velkou sílu a vůli. Pro nás důležité tři body. Děkujeme soupeři za fér utkání a přeji šťastnou cestu domů a štěstí v dalších zápasech."
60:00
Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 48; ASK Bystřice n.P. 28
60:00
59:57
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Ladislav Dufek (10:7).
58:34
Domácí Bábíček M. prošel přes několik hráčů, avšak v zakončení trefil pouze tyčku.
55:52
Grégr e dostal do samostatného úniku, který využil.
55:51
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (9:7).
54:44
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Houšť, asistoval Lukáš Gregr (8:7).
54:44
Dvojice Grégr-Houšť využili situace 2 na 1 a nedali brankáři šanci.
54:02
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Marek Bábíček (7:7).
54:02
Líznar vybojoval míček v souboji, přešel přes 2 soupeře až zakončil do prázdné brány, po položení brankáře.
52:05
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Martin Houšť (6:7).
52:05
Křižná příhrávka od Houšťa přistála na čepeli Líznara, který nedal Létalovi šanci.
51:28
Vyloučen hráč Miloš Prášil družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
50:43
50:43
Domácí Král krásně stínil hostující brankáři, díky čemuž prošla střela od Houšťa.
50:00
Brankář Létal předvedl další sérii zákroků pro domácímu Dufkovi.
49:10
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (4:7).
49:10
Chybná rozehrávka domácích byla přetavena v protiútok hostů, který skončil v brance.
48:51
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Jakub Gremmel (4:6).
48:31
Hosté po krásné akci navyšují skóre.
48:30
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Trentin (3:6).
44:00
Brankář hostů Létal v brance lítá, ale drží svůj tým ve vedení.
43:22
Vyloučen hráč Filip Létal družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
40:00
39:18
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Zavadil, asistoval Roman Mach (3:5).
39:18
Domácí nyní úplně vypadli z role.
38:47
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Tomáš Trentin (3:4).
38:44
K vidění je hodně střel, ale brankáři chytají výborně.
35:10
Obrovské zmatky před domácí brankou.
33:37
Hostující Prášil projel přes celé hřiště a zakončil těsně mimo.
31:20
Většinu času se hraje na polovině hostů.
30:01
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
29:40
Domácí teď pálí jednu střelu za druhou, ale Létal fantasticky chytá.
26:13
Dufek nedal prázdnou branku, když Létal akrobatisky zasáhl.
25:41
Domácí momentálně nehrají vůbec dobře.
23:07
Domácí mají více míček na hokejce, ale hosté drží.
22:20
Hostující brankář Létal teď předvedl 6 zákroků během několika vteřin.
21:27
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Ondřej Dvořák (3:3).
21:06
Hosté v další šanci.
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; ASK Bystřice n.P. 11
20:00
19:48
19:48
Před koncem první třetiny posílá domácí do vedení Líznar.
15:30
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin bez asistence (2:2).
15:30
Domácí začali zmatkovat, a soupeř srovnal.
12:31
Hra se přelévá nahoru dolů. Brankáři ale drží.
10:05
Jakubec předvedl nemohoucnost v zakončení, když nezakončil do prázdné branky z malého brankoviště.
09:27
Bábíček v brance domácích předvedl výborný zákrok.
08:09
Líznarova dalekonosná střela skončila na masce brankáře Létala.
06:22
Domácí Jakubec zalehl brankáře hostů, a následně zakončil do prázdné branky. Rozhodčí samozřejmě branku neuznal.
05:14
Prášil uplatnil důraz na brankovišti a snižuji.
05:13
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Miloš Prášil, asistoval Rudolf Mazánek (2:1).
03:07
Domácí Gremmel nahodil na Dufka, který zády k bráně ze vzduchu nedal Létalovi šanci.
03:06
02:04
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Tomáš Líznar (1:0).
01:38
První velká šance. Brankář Bábíček zasáhl na brankové čáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Rudolf Mazánek, Jaromír Chocholáč, Tomáš Trentin, Miloš Prášil
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Tomáš Líznar, Ladislav Dufek, Daniel Šimera, Jakub Gremmel, Tomáš Hos