1:1
0:0
4:0
- : -
branky (asistence): 04:36 Kamila Pravcová, 41:23 Aneta Federselová, 43:53 Monika Dundelová (Jitka Drápalová), 57:55 Andrea Dernerová (Nikola Příleská), 59:32 Monika Dundelová
branky (asistence): 09:45 Kristýna Vejvodová

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:1
5. Kamila Pravcová, 42. Aneta Federselová, 44. Monika Dundelová, 58. Andrea Dernerová, 60. Monika Dundelová - 10. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Nikola Příleská 27 - Anna Kutnarová 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:0;
60:00
Vyjádření as. trenéra hostujícího celku Pavla Doubka: Neodehráli jsme špatné utkání, ale naše gólové šance jsme neproměnili.. a že jich bylo.. soupeř nás předčil v bojovnosti a tlaku v brankovišti. Ke konci zápasu nám už docházely síly a Power Play nepřinesla potřebný tlak. Děkujeme soupeři a gratulujeme Židenicím k důležité výhře.
60:00
Střely po třetí třetině K1 Florbal Židenice 9:15 TJ Sokol Královské Vinohrady.
60:00
Vyjádření trenérky domácího celku Petry Prouzové: Opět se dvě třetiny nedařilo v koncovce, což je z části dáno nedostatečnou koncentrací a zbytečnou zbrklostí. Ačkoli jsme ve třetí třetině dokázali vstřelit 4 branky, v určitých pasážích jsme nechali Vinohrady převzít iniciativu. Podařilo se nám sice splnit dílčí úkol - vyhrát, ale s takovým výkonem v dalších utkáních neuspějeme. Musíme si z toho vzít poučení. Děkujeme soupeřkám a přejeme bezpečnou cestu do Prahy.
60:00
59:33
Pátou branku domácího celku vstřelila hráčka Monika Dundelová opět do prázdné branky.
59:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová bez asistence (5:1).
57:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Nikola Příleská (4:1).
57:55
Čtvrtou branku domácího celku vstřelila hráčka s číslem 88 Andrea Dernerová do prázdné branky za asistence brankářky Nikoly Příleské.
56:20
Sokol Vinohrady hraje bez brankářky, a v šesti lidech se budou snažit dobýt branku domácího celku, kterou brání Nikola Příleská.
56:15
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:15
Hostující celek si bere oddechový čas a bude se snažit dohnat dvou gólovou ztrátu.
55:20
Další jistý zákrok po střele od hostující hráčky.
54:11
Domácí tým kontroluje utkání a o tři body se nenechá obrat.
52:54
Timeout K1 Florbal Židenice
52:47
Nikola Příleská drží svůj tým ve vedení svými jistými zákroky.
52:15
Hostující hráčky se snaží vytvářet si šance za pomocí střel z větší vzdálenosti.
49:51
Domácí tým vypadá sebejistěji, co se týče individuálních akcí a práce s balónkem.
49:04
Hráčky hostujícího celku kombinují na středu hřiště, ale do šance se nedostaly.
47:34
Hráčky domácího celku kontrolují zápas a postupně si vytvářejí šance.
46:14
Hráčky Židenic se dostaly pod tlak, ale zatím mu odolávají.
43:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Jitka Drápalová (3:1).
43:53
O třetí branku domácího celku se postarala hráčka Monika Dundelové střelou do levého horního rohu po nahrávce od hráčky s číslem 47 Jitky Dundelové.
43:35
Hráčky Sokolu Vinohrady se dostaly ke střele, ale třela byla zblokovaná.
42:30
Hráčky hostujícího týmu dostávají domácí celek pod tlak..
41:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aneta Federselová bez asistence (2:1).
41:23
Druhou branku domácího celku střelila hráčka Aneta Federselová po zmatku v brankovišti hostů, který vznikl po střele zmíněné hráčky.
40:31
První šance třetí třetiny na straně hostujícího celku, střela skončila nad brankou.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu K1 Florbal Židenice 11:7 TJ Sokol Královské Vinohrady.
40:00
39:11
Dvě obrovské šance, každá na jedné straně, ale ani jednou balonek neskončil v odkryté bráně.
38:26
Další střela hostujícího týmu, tentokrát zblokovaná za mantinel.
37:19
Po dlouhé době se do šance dostaly hráčky hostujícího družstva, ale střelu zlikvidovala Nikola Příleská.
35:58
K dnešnímu utkání přihlíží 58 diváků.
34:44
Hráčky hostujícího jsou pod velkým tlakem a nedokáží se dostat ze své poloviny.
34:01
Další obrovská šance Židenic, ale střela trefila pouze tyč.
33:04
Hráčky Židenic se také dostaly do přečíslení, tentokrát dvě na jednu, ale šanci také neproměnily.
31:45
Hráčky hostujícího týmu se dostaly do přečíslení tři na jednu, ale tuto obrovskou šanci neproměnily.
30:20
Utkání se vyostřuje. Jsou k vidění krásné souboje o balónek.
28:54
Židenice si začínají vytvářet větší šance, ale zatím bez úspěchu.
27:20
Hráčky domácího celku se usadily na polovině soupeře.
25:53
Hráčky domácího celku více kontrolují balónek, ale šance si nevytvářejí.
24:55
Skoro po pěti minutách byla k vidění první šance. Hráčky Židenic se dostaly až do předbrankového prostoru, ale šanci neproměnily.
24:15
Stále si ani jeden tým nevytvořil šanci ke střele.
23:14
Zatím jsme neviděli žádné ohrožení branky.
21:43
Týmy se střídají v držení balónku.
20:46
Oba týmy zápas zatím kontrolují, nechtějí udělat chybu.
20:00
20:00
Střely po první třetině K1 Florbal Židenice 9:6 TJ Sokol Královské Vinohrady
20:00
19:34
Třetina se dohrává v klidu, týmy se nikam neženou.
18:40
Hráčky Židenic, se dostaly do několika šancí, ale neproměnily je.
17:32
Florbal je opět vyrovnaný na obě strany.
15:25
Hráčky hostujícího celku jsou více pasivní, domácí celek má míček více pod kontrolou.
14:13
13:01
Hráčky domácího týmu si vytvořily větší šanci, ale střela byla zablokována.
11:32
Oba týmy si vytvářejí šance.
09:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová bez asistence (1:1).
09:45
Ve zmatku před domácí brankou se nejlépe zorientovala Kristýna Vejvodová a vstřelila vyrovnávací gól.
07:19
Hráčky domácího týmu se nikam neženou a kontrolují zápas.
05:53
Hráčky Židenic se postupným útokem dostávají na polovinu soupeře.
04:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (1:0).
04:36
O první gól se po krásné individuální akci postarala hráčka domácího týmu Kamila Pravcová.
03:52
Florbal je zatím vyrovnaný na obě strany. Oba týmy si dokáží vytvořit šance.
02:32
Hráčky domácího týmu se drží na polovině soupeře, a vytvářejí si šance.
01:44
Hráčky Židenic vymýšlejí jak se dostat ke střele na polovině soupeře.
00:13
Do první velké šance se dostaly hráčky hostujícího týmu, ale branku přestřelily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Petra Honzová, Michaela Lingová, Kristýna Zelníčková, Aneta Tvrzníková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Žaneta Veletová, Veronika Vývodová, Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Andrea Dernerová