1:2
2:0
1:3
- : -
branky (asistence): 14:27 Klára Leierová (Martina Dostalíková), 20:35 Hana Koníčková, 24:01 Oxana Šamanina (Hana Koníčková), 58:46 Martina Dostalíková (Klára Leierová)
branky (asistence): 03:42 Nikol Škopková (Markéta Vrlíková), 16:20 Karin Vavrečková (Nikol Škopková), 49:20 Markéta Vrlíková (Nikol Škopková), 49:54 Denisa Kotzurová (Veronika Káčová), 51:03 Denisa Kotzurová (Nela Kapcová)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:5
15. Klára Leierová, 21. Hana Koníčková, 25. Oxana Šamanina, 59. Martina Dostalíková - 4. Nikol Škopková, 17. Karin Vavrečková, 50. Markéta Vrlíková, 50. Denisa Kotzurová, 52. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Alena Vokatá 22 - Veronika Tomšová 35; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích(Petr Horáček): Třetí třetina a minuta nepozornosti rozhodla o tomto utkání, holky hrály jednoznačně jeden z nejlepších zápasů této sezóny. Stále nás trápí koncovka, spousta nevyužitých šancí. Přejeme Ostravě dobrou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Hana Koníčková , Ostrava: Veronika Tomšová
60:00
Střely ve třetí třetině: Liberec: 12 , Ostrava: 10
60:00
Komentář trenéra hostí(Jakub Robenek): Zápas ve velmi slušném tempu a odpovídající tomu o co Liberci jde. Donutili nás vymačkat ze sebe opravdu hodně a jsme rádi, že jsme zápas dokázali otočit. Kvalitně jsme potrénovali i oslabení a celkově zápas hodnotím jako výbornou přípravu na play-off. Dneska krásných 6bodů, Zdravíme junky do Litvínova a očekáváme poslední 3 body z tohoto bláznivého víkendu.
60:00
Střely celkem: Liberec: 39 , Ostrava: 27
60:00
59:59
Skvělá Tomšová dnes dovedla svůj tým k vítězství.
59:36
Hubáčková trefuje tyč.
59:26
Koníčková minula bránu.
59:02
Vyloučen hráč Andrea Pastušková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Klára Leierová (4:5).
58:10
Liberec má poslední možnost s utkáním ještě něco udělat.
57:59
Vyloučen hráč Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
54:45
Liberec nevyužil početní výhodu. Ostrava se ubránila.
54:31
Hubáčková pěknou střelou nepřekvapila Tomšovou.
53:39
Tomšová drží svůj tým.
53:00
Krásná střela Leierové v bráně neskončila.
52:45
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
52:43
Liberec bude mít výhodu přesilové hry.
52:13
Hubáčková v dobré příležitosti, kterou neproměnila.
51:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (3:5).
51:03
Ostrava rychle otáčí stav utkání.
49:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Káčová (3:4).
49:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nikol Škopková (3:3).
49:20
Vrlíková šla do samostatného úniku, její backhandem šla k tyčce.
48:02
Vavrečková zablokovala střelu Plíškové.
47:36
Koníčková před bránou našla Veidlovou, ale ta přestřeluje.
46:30
Výborný zákrok Vokaté,
46:06
Ostrava oslabení ustála.
45:47
Liberec uzamkl Ostravu na malém prostoru před jejich bránou, ale nic z toho nevyužil.
44:36
Střela Pekárkové v bráně neskončila.
44:06
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
42:21
Kapcová se ocitla sama před Vokatou, ale minula.
40:10
Tomšová drží Ostravu.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 15 , Ostrava: 6
40:00
Třetí a doufejme poslední buly dnešního zápasu vyhrál Liberec.
40:00
39:59
Liberec svoje oslabení přežil bez větších problémů.
39:41
Ostrava si nevytvořila žádné vážnější ohrožení brány.
39:08
Loudová blokuje pokus Káčové.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:58
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
37:54
Ostrava bude mít početní výhodu.
37:32
Utkání se malinko vyhrocuje.
36:34
Ostrava tlačí Liberec na jejich polovině.
30:00
Až teď si Ostrava připsala první střelu ve druhé třetině.
29:32
Dostalíková zkoušela dorážet střelu Šamaniny, ale bez výsledlku.
28:50
Liberec je od začátku druhé třetiny aktivnější.
28:08
Další pokus Koníčkové šel mimo bránu.
27:50
Škopková leží na zemi po souboji s Leierovou, je sice otřesená, ale vypadá v pořádku.
26:39
Tomšová vykopla další pokus Liberce.
25:40
Veidlová zachytila rozehrávku hostujícího týmu, ale její střela šla vedle.
24:37
Ostrava vysoko napadá Liberec na jejich půlce.
24:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Hana Koníčková (3:2).
24:01
Leierová našla pěknou přihrávkou Šamaninu a ta posílá Liberec do vedení!
23:40
Koníčková trefuje tyč!
22:33
Hubáčková běžela sama na Tomšovou, ale Tomšová pěkně vykopla Hubáčkové míček.
22:13
Loudová pěkně zneškodnila Vrlíkovou.
20:35
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková bez asistence (2:2).
20:35
Srovnáno! Koníčková umísťuje nad nožičku Tomšové.
20:02
Míčku po buly se ujímá domácí tým.
20:01
Liberec bude mít velmi krátkou přesilovku, snad si v ní dokáží vytvořit šanci a srovnají stav utkání.
18:50
Vyloučen hráč Zuzana Šuranyiová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
18:50
Počet na hřišti se srovná.
17:37
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
16:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Nikol Škopková (1:2).
16:20
Výměna balónku mezi Vavrečkovou a Škopkovou končí v bráně.
16:10
Střela Koníčkové šla vedle brány.
14:27
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Martina Dostalíková (1:1).
14:27
Výjezd Leierové od mantinelu na střed končí v bráně.
14:12
Loudová zablokovala střelu Káčové.
11:29
Hubáčková dlouhým lobem našla před bránou Veidlovou, která ze vzduchu trefila těsně vedle brány.
10:23
Ostrava od začátku zápasu napadá libereckou rozehrávku.
08:57
Pastušková vyslala nebezpečnou střelu, ale ta trefila pouze boční síťku.
08:22
Hubáčkové střela nesedla.
07:02
Veidlová nasadila Kahánkové jesle.
05:32
První vážnější ohrožení hostují brány. Dostalíková našla pře bránou Šamaninu, ale Tomšová bez problémů chytá.
03:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nikol Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (0:1).
03:42
První přerušení hry a hned gól. Chybu v domácí rozehrávce trestá Škopková.
03:00
Káčová zkusila štěstí backhandem, ale nepodařilose jí to umístit.
00:57
První střelu vyslala Pekárková, ale Tomšová připravena.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála Ostrava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Pavla Kajfoszová, Andrea Pastušková, Romana Skácelová, Veronika Káčová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Zuzana Hubáčková, Oxana Šamanina, Martina Dostalíková, Klára Leierová, Hana Koníčková