4:2
3:1
3:3
- : -
branky (asistence): 01:17 Matouš Zita (Patrik Němec), 05:19 Daniel Pastrňák (Jakub Lukáč), 13:43 Martin Ulman (Martin Michna), 16:44 Martin Ulman (Rostislav Gattnar), 26:26 Václav Jurdzin (Martin Děček), 28:09 Petr Šomodi (Radek Šomodi), 37:18 Patrik Němec, 47:10 Martin Ulman (Martin Michna), 54:57 Martin Ulman (Petr Šomodi), 59:30 Petr Šomodi (Martin Děček)
branky (asistence): 00:48 Jiří Horák (Daniel Šterbák), 10:54 František Jírek (Martin Knutelský), 27:16 Daniel Šterbák (Petr Tlapa), 46:36 Štefan Nagy (Adam Novák), 48:54 Marek Veselý (Matěj Kozdera), 53:10 Jiří Mutínský (Marek Veselý)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 10:6
2. Matouš Zita, 6. Daniel Pastrňák, 14. Martin Ulman, 17. Martin Ulman, 27. Václav Jurdzin, 29. Petr Šomodi, 38. Patrik Němec, 48. Martin Ulman, 55. Martin Ulman, 60. Petr Šomodi - 1. Jiří Horák, 11. František Jírek, 28. Daniel Šterbák, 47. Štefan Nagy, 49. Marek Veselý, 54. Jiří Mutínský; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Denis Jasiok 25 - Jan Eckhardt 23; po třetinách: 4:2, 3:1, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jiřího Gurkovského: Sparťanská bojovnost bolela. Nicméně v proměňování šancí jsme byli lepší. V kritických situacích nás podržel gólman. Celkově bylo naše vítězství zasloužené. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Nejlepší hráči: Vítovice - 81 Jurdzin, Sparta - 75 Mutínský.
60:00
Vyjádření trenéra Sparty, Kratochvíla: Dneska hrozné hrubky v rozehrávce, nedůraz před vlastním brankářem. V útočné fázi neproměňování jasných šancí. S tímhle nemůžeme zápasy vyhrávat. A že jsme dneska měli šancí 3 pr... Ale co bylo dneska vůbec nejhorší - nebylo nasazení, bylo to bez šťávy, tím pádem soupeř vyhrál zaslouženě.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:11, celkem 33:31
60:00
59:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Šomodi, asistoval Martin Děček (10:6).
54:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Petr Šomodi (9:6).
54:57
Po sérii odrazů se míček prapodivně dostal až do branky hostů.
53:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Marek Veselý (8:6).
48:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Matěj Kozdera (8:5).
48:54
Veselého křížnou přihrávku trefuje přesně Kozdera.
48:29
Vyloučen hráč Daniel Lademberger družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Martin Michna (8:4).
47:10
Eckhardt zachránil dvě situace ale třetí dorážku již ne.
46:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Štefan Nagy, asistoval Adam Novák (7:4).
46:36
Ale povedenou střelou dálky se prosazuje Nagy.
44:52
Sparťané teď zahodili několik vyložených příležitostí
42:35
Domácí kombinují ale Hosté zatím v pohodě brání, Eckhardt zatím zasahoval jen jednou.
40:51
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:20
Každý z gólmanů teď zlikvidoval jeden sólový únik.
37:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Patrik Němec bez asistence (7:3).
37:18
Ovšem jen do chvíle, než se rozběhl Němec a trefil přesně na vzdálenější tyč.
36:57
Sparťanský gólman drží hosty nad vodou.
36:24
Děčka opět vychytal Eckhardt.
36:03
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
36:03
Vyloučen hráč Petr Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
35:31
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
35:31
Zita u svých soupeřů nasbíral 3 fauly, z nichž ten poslední byl oceněn dvěma minutami pro Štěrbáka.
35:00
Dnešní utkání sleduje 60 diváků.
34:32
Veselého střelu zblokoval rychlý Lukáč.
33:37
Děček se po Jurdzinově akci pěkně uvolnil na středu a vyprášil Eckhardovy ""betony""
32:11
Mutínského střelu helmou vyrazil Jasiok.
28:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Šomodi, asistoval Radek Šomodi (6:3).
28:09
O chvíli později se už ale prosazuje Petr Šomodi.
28:00
Němcovu střelu vyráží Eckhardt
27:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Petr Tlapa (5:3).
27:16
Štěrbák využil dobré Tlapovy přihrávky a ze středu pohotově snižuje
26:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Martin Děček (5:2).
26:26
Jurdzin v pádu zvyšuje na 5:2
25:24
Lang trefuje pouze nohy Radka Šomodiho.
24:31
Malina sbírá cenné vteřiny na polovině soupeře.
23:56
Vyloučen hráč Martin Michna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
23:21
Průnik Děčka zastavil Mutínský a sám se odhodlal ke střele, ta šla ovšem vedle.
16:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Rostislav Gattnar (4:2).
16:44
Velkou chybu v rozehrávce Sparty trestají Gattnar a zakončující Ulman
15:26
Němcova střela z dálky byla sražena.
13:43
13:43
Tentokrát zpoza branky uvolnil Michna Ulmana a výsledek byl stejný.
12:18
Jurdzin vyslal do brejku Děčka, kterého vychytal Eckhardt
10:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil František Jírek, asistoval Martin Knutelský (2:2).
10:54
Knutelský našel před brankou zcela zapomenutého Jírka.
10:06
Jasiok výborně proti Perglerovi
08:37
Nebezpečnou akci Nagyho zastavil až Radek Šomodi.
07:21
Rychlý brejk Sparty nevyřešil přesně Pergler
05:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Pastrňák, asistoval Jakub Lukáč (2:1).
05:19
Chybu v rozehrávce hostí vystihl Lukáč a předložil volnému Pastrňákovi - 2:1
01:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matouš Zita, asistoval Patrik Němec (1:1).
01:17
Za domácí srovnává Zita, hosté se radovali z vedení 29 vteřin.
00:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jiří Horák, asistoval Daniel Šterbák (0:1).
00:48
Zato Horák z levého křídla na druhé straně ano.
00:24
Filip z úhlu nemířil přesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Lukáš Voves, Matěj Kozdera, Jan Lang, Marek Veselý, Jiří Mutínský
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Daniel Krejčíř, Martin Ulman, Petr Šomodi, Jakub Ondračka