3:2
3:4
3:5
- : -
branky (asistence): 00:59 Jan Diviš, 17:27 Vojtěch Plaček (Maxim Volek), 19:19 Jan Vacenovský, 21:38 František Kosař (Maxim Volek), 27:46 Jan Vacenovský, 37:01 Filip Pletka (Jan Diviš), 42:41 Daniel Eremiáš (Jan Vacenovský), 50:36 Michal Strnad, 51:23 Jan Vacenovský (Jakub Sklenář)
branky (asistence): 03:15 Milan Meliš (Filip Langer), 12:16 Jakub Kolísko (Jan Wojnar), 24:49 Marek Pixa (Jan Wojnar), 25:56 Petr Brautferger (Ondřej Němeček), 31:50 Milan Meliš (Ondřej Němeček), 35:58 Adam Tlapák (Milan Meliš), 43:57 Filip Langer (Jan Wojnar), 46:52 Petr Brautferger, 47:26 Petr Brautferger (Ondřej Němeček), 47:56 Filip Langer (Jakub Kolísko), 49:28 Jakub Kolísko (Filip Langer)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 9:11
1. Jan Diviš, 18. Vojtěch Plaček, 20. Jan Vacenovský, 22. František Kosař, 28. Jan Vacenovský, 38. Filip Pletka, 43. Daniel Eremiáš, 51. Michal Strnad, 52. Jan Vacenovský - 4. Milan Meliš, 13. Jakub Kolísko, 25. Marek Pixa, 26. Petr Brautferger, 32. Milan Meliš, 36. Adam Tlapák, 44. Filip Langer, 47. Petr Brautferger, 48. Petr Brautferger, 48. Filip Langer, 50. Jakub Kolísko; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Kaněra 47 - Matěj Zloch 15, Martin Frühbauer 13; po třetinách: 3:2, 3:4, 3:5;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích, pana Tomáše Třešňáka: ,,Viděli jsme perfektní utkání juniorské ligy, které si myslím posunulo všechny hráče a muselo bavit i diváky. Lepší výsledek nás stáli bohužel zbytečná vyloučení, kterými jsme soupeři darovali spoustu gólů. Děkuji klukům za předvedený výkon a nasazení. Díky Tatranu za super mač!"
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 16, Tatran - 28. Střely celkem: Chodov - 37, Tatran - 58.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů, pana Jiřího Jakoubka: ,,I když se nám do obrany příliš nedařilo, tak se ukázala útočná síla našich top útočníků. Soupeř odehrál výborné utkání a děkujeme mu za zápas."
60:00
59:50
Frühbauer skvěle vyjel proti Daňkovi a v zápase už se nic nestane.
58:56
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
58:56
Vacenovský s Daňkem zpackali střídání a Chodov to už bude mít hodně těžké.
57:07
Kůra vystihl přihrávku Doubka a napálil Kaněru.
56:31
Strnad se vrhl dopředu a vybojoval faul.
55:18
Parádní zákrok Kaněry proti Melišovi!
54:42
Ondřej Novotný odpálil míček na vlastní střídačku.
53:36
Eremiáš dostal od Vacenovského přihrávku příliš dopředu a na dlouho ruku usměrnil míček mimo.
53:10
Tlapák trefuje pouze Sklenáře a Doubek už je na hřišti.
52:26
Chodov zatím hraje oslabení skvěle.
51:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jakub Sklenář (9:11).
51:23
Vacenovský přehrál Mühlfaita, trefil se do šibenice a také on završuje hattrick.
51:07
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
51:07
Doubek zbytečně u mantinelu zastavil soupeře a Tatran bude mít další přesilovku.
50:58
Langer nadzvedl Pletkovi hůl.
50:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad bez asistence (8:11).
50:36
Strnad z volného úderu napodruhé propasíroval míček za Frühbauera a dává Chodovu naději na zvrat.
49:56
Vacenovský přesprintoval Tlapáka, Frühbauer ale zasáhl skvěle.
49:28
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
49:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (7:11).
49:28
Kolískovi ujel při zakončení míček, ale zapadl přesně za tyč a Tatran zvyšuje.
49:21
Daněk faulován Němečkem.
48:40
Kaněra upustil bombu Meliše vedle brány.
47:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jakub Kolísko (7:10).
47:56
Od Novotného se míček nešťastně odrazil k Langerovi a Kaněra opět loví míček za sítě.
47:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Ondřej Němeček (7:9).
47:26
Brautferger dostal neskutečnou přihrávku od Němečka a zvyšuje skóre.
47:01
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Jakub Kolísko.
47:01
Vyloučen hráč Ondřej Volf družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:01
Kolísko trefil tyč a Volf je vyloučen.
47:01
Obránce Chodova zahrál vysokou holí a Tatran pojede nájezd.
46:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger bez asistence (7:8).
46:52
Brautferger dostává Tatran do vedení.
45:50
Plaček vytlačil Huderu mimo hřiště, ale pomohl si faulem.
43:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jan Wojnar (7:7).
43:57
Langer vymetl horní roh, je opět vyrovnáno.
43:45
Doubek se dostal až do zakončení, ale branku netrefil.
43:35
Mühlfait prověřil Kaněru.
42:57
Brautferger napálil míček ze vzduchu mimo.
42:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jan Vacenovský (7:6).
42:41
Eremiáš propálil Frühbauera na bližší tyč a dává první gól po dlouhodobém zranění.
41:51
Frühbauer chytá bekhend Volka.
40:48
Eremiáš v dobré šanci, Frühbauer vyráží ramenem.
40:01
Do branky Tatranu nastupuje Martin Frühbauer.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 11, Tatran - 16.
40:00
39:34
Ďuriškova střela zaduněla za zadní mantinel.
37:54
Větrovský zahnal Volka do rohu, následně chytá míček Zloch.
37:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Diviš (6:6).
37:01
Diviš připravil parádní střeleckou Pletkovi, je opět srovnáno.
36:53
Větrovský vybojoval a vypálil těsně vedle.
35:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Milan Meliš (5:6).
35:58
I další přesilovku Tatran využívá, Kaněru propálil Tlapák.
34:38
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:38
Vacenovskému podjeli nohy a sejmul Huderu, rozhodčí ho vylučují na dvě minuty.
34:25
Kaněra si připisuje další dobrý zákrok, tentokrát proti Brautfergerovi.
32:57
Volf předvedl pěknou individuální akci, následnou přihrávku ale poslal spoluhráči do výšky hlavy.
31:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (5:5).
31:50
Meliš rychle využívá přesilovku střelou od mantinelu.
31:39
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
31:39
Doubek v rohu porazil Wojnara a uvidíme první přesilovku v utkání.
31:25
Timeout PSN Tatran Střešovice
30:21
Vacenovský se ocitl mimo mantinely, rozhodčí měl ale na situaci dobrý výhled a ukazuje ať se hraje dál.
29:39
Větrovský napálil obrovitého Měřičku a poté jím byl faulován.
28:48
Novotný vybojoval pro Diviše, toho odzbrojil Mochan.
27:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský bez asistence (5:4).
27:46
Vacenovský překvapil Zlocha střelou rovnou z volného úderu a dává druhý gól v utkání.
27:13
Větrovský ztečoval střelu Tlapáka mimo.
26:20
Další nebezpečnou střelu předvedl Kůra, Kaněra vyráží.
25:56
25:56
Brautferger prostřelil Strnada i Kaněru, je vyrovnáno.
25:10
Plaček za brankou fauloval Němečka.
24:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Jan Wojnar (4:3).
24:49
Pixa se štěstím procedil míček k tyči a snižuje.
24:42
Pixa výborně zasáhl proti Kulíkovi.
23:20
Pletka trefil pouze Zlocha, Novotný po něm střílí mimo.
23:01
Vacenovský trefil ze vzduchu pouze Tlapáka.
21:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil František Kosař, asistoval Maxim Volek (4:2).
21:38
Diviš nejdřív trefil opět tyč, z následné akce ale vykouzlil další skvělou přihrávku Volek a Kosař dává gól.
21:06
Němeček sebral míček před Divišem.
20:24
Daněk předvedl dva skvělé obranné zákroky proti Kolískovi.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 10, Tatran - 14.
20:00
19:19
19:19
Zloch nejdříve výborně zasáhl proti Vacenovskému, míček ale srazil mezi svoje nohy a chodovský útočník se štěstím doráží do sítě.
18:10
Pixa přesprintoval Kosaře, následná akce Tatranu ale nikam nevedla.
17:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Maxim Volek (2:2).
17:27
Volek naservíroval míček Plačkovi před prázdnou bránu a spolupráce bývalých hráčů Startu Kunratice znamená vyrovnání!
16:40
Kaněra napravil svůj nejistý zákrok a vytěsnil dorážku Němečka za mantinel.
15:58
Langer si v souboji se Sklenářem vybojoval další šanci, tentokrát pálí vedle!
15:47
Langer trefil Kaněru do hrudníku.
15:13
Volf sekl Kolíska a oba týmy střídají.
14:24
Tatran už poněkolikáté za sebou rozehrává z rohu po faulu soupeře.
13:54
Měřička obral o míček Pletku.
13:16
Zloch si opravdu dobře postavil branku, i Sklenář trefuje tyč za brankářem Tatranu!
12:41
Po další akci Tatranu zasahuje Kaněra.
12:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Jan Wojnar (1:2).
12:16
Kolísko z rohu prošel až do středu a trefil přesně roh Kaněrovi brány.
11:42
Další tyč za Zlochem, tentokrát po individuální akci Diviše.
11:26
Rozhodčí pískají v tvrdém souboji faul Brautfergerovi.
10:50
Meliš pálí vedle.
10:19
Mochan za brankou srazil Kosaře a může být rád, že není vyloučen.
10:02
Kosař zbořil Mühlfaita.
09:48
Hudera odpálil před Pletkou do autu.
09:13
Další střela Pletky končí na břevně, Chodov má teď opravdu smůlu.
08:38
Eremiáš se sám dostal do šance a trefuje tyč!
08:23
Langer pálí mimo.
07:40
Střelu Brautfergera zblokoval Daněk.
07:00
Tlapák při útočném snažení postrčil Doubka.
06:20
Kaněra skvěle zasahuje proti Švédovi, na druhé straně se zaskvěl Zloch proti ráně Volka.
05:09
Wojnar po zákroku Daňka porazil celou řadu mantinelů.
04:18
Kosař vyhodil míček na vlastní střídačku a hrát bude Tatran.
03:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (1:1).
03:15
Meliš předvedl neskutečný slalom skrz obranu Chodova a zasunul za Kaněru!
02:20
Daněk v obraně skvěle zasáhl proti Tlapákovi.
01:32
Kůra napálil pouze obránce před sebou a hraje Chodov.
00:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš bez asistence (1:0).
00:59
Diviš propálil Zlocha a otevírá skóre!
00:21
Vacenovský na vlastní polovině vybojoval balón, Kulík ale zhatil akci faulem za brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Martin Mühlfait, Marek Pixa, Jakub Kolísko, Adam Tlapák, Jan Wojnar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jakub Kaněra; hráči v poli: Jakub Sklenář, Jan Vacenovský, Tadeáš Daněk, Adam Kulík, Daniel Eremiáš