0:3
3:0
2:5
- : -
branky (asistence): 26:49 Marek Veselý (Lukáš Voves), 28:34 Antonín Semerád (Jan Lang), 35:07 Ivan Pergler (Daniel Riley), 52:47 Daniel Šterbák, 55:52 Jan Lang
branky (asistence): 06:05 Daniel Goll (Vojtěch Hejduk), 08:34 Daniel Goll (Lukáš Tovara), 17:43 Patrik Rozkovec, 41:38 Jakub Kárník (Vojtěch Hejduk), 42:08 Marek Žagan (Lukáš Tovara), 43:55 Dominik Dvořák (Vojtěch Hejduk), 46:03 Dominik Dvořák (Jakub Kárník), 57:00 Vojtěch Hrůza (Daniel Martínek)

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 5:8
27. Marek Veselý, 29. Antonín Semerád, 36. Ivan Pergler, 53. Daniel Šterbák, 56. Jan Lang - 7. Daniel Goll, 9. Daniel Goll, 18. Patrik Rozkovec, 42. Jakub Kárník, 43. Marek Žagan, 44. Dominik Dvořák, 47. Dominik Dvořák, 58. Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Patrik Zítka 18, Jan Eckhardt 11 - Jakub Štípek 36; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Kratochvíla: První třetina, lekce z produktivity, škoda. Ve druhé třetině jsme byli lepší. A ve třetí třetině jsme nezavřeli střed hřiště. Byl to, dobrý match, dobré tempo!!!
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Kološe: Děkujeme soupeři za velmi pěkné utkání, plné pěkných akcí a šancí na obě strany. Kdybychom po první třetině prohrávali, nemohli bychom se divit. Pochválil bych golmana. Druhou třetinu opanoval soupeř. Ale díky výborné práci všech hráčů ve třetí třetině, jsme dokázali vyhrát. Díky soupeři za utkání. Hodně štěstí do zbytku sezóny.
57:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Vojtěch Hrůza, asistoval Daniel Martínek (5:8).
56:20
Eckhardt znovu likviduje samostatnou akci Boleslavi
55:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Lang bez asistence (5:7).
55:00
Letecký den na Barrandově, hráč Boleslavi končí s nohami nad hlavou za mantinelem po čistém zákroku Šterbáka
52:48
Knutelský vybojoval míček ve středu hřiště, ten se odrazil ke Šterbákovi, který rychlý přesun zakončil brankou
52:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Šterbák bez asistence (4:7).
46:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Jakub Kárník (3:7).
45:49
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
43:56
Středočeši po pauze nastoupili nažhaveni, Sparta ani s novým brankářem nestíhá hasit požár před brankou
43:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Vojtěch Hejduk (3:6).
42:09
Další nepozornost před brankou trestá Žagan
42:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Žagan, asistoval Lukáš Tovara (3:5).
42:08
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eckhardt družstva ACEMA Sparta Praha
41:39
Těsně po naskočení vyloučených hráčů na hřiště přichází střela z blízka
41:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Vojtěch Hejduk (3:4).
39:26
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
39:26
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
35:08
Dan Riley prošel z pozice beka celým hřištěm a u pravé tyče našel volného Ivana Perglera
35:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Daniel Riley (3:3).
28:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jan Lang (2:3).
26:50
Po zámku celé formace prostřeluje gólmana z první Marek Veselý
26:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Lukáš Voves (1:3).
26:00
Využijí domácí nabídnutou šanci?
25:23
Vyloučen hráč Josef Peštál družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
23:00
Nyní se hra přelévá od brány k bráně
22:01
Domácí jsou zase v pěti
22:00
Po úvodním tlaku hostů, kdy brankář Zítka podržel obranu vyrazila Sparta ve čtyřech do útoku, ale bez efektu
19:52
Vyloučen hráč František Jírek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
17:44
Z přemíry útočné snahy zapomněli domácí na zadní vrátka, takže Rozkovec šikovně využil brejku
17:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (0:3).