1:0
1:2
3:0
- : -
branky (asistence): 16:19 Jiří Koutný (Jiří Bauer), 33:42 Milan Tichý (Jakub Mendrek), 47:12 Jakub Mendrek (Martin Grlický), 51:22 Martin Grlický (Jakub Mendrek), 52:40 David Coufal (Jiří Koutný)
branky (asistence): 29:27 Jaroslav Jaroš (Robert Košir), 36:41 Jan Krejča (Ondřej Svatoš)

itelligence Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 5:2
17. Jiří Koutný, 34. Milan Tichý, 48. Jakub Mendrek, 52. Martin Grlický, 53. David Coufal - 30. Jaroslav Jaroš, 37. Jan Krejča; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 409; zásahy brankářů: Filip Kuhn 20 - Michal Kotouček 23; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dvě třetiny se nám dařilo držet domácí dále od naší brány, bohužel ve třetí třetině jsme udělali velkou spoustu nevynucených chyb a ty soupeř zkušeně potrestal. Buldoci zde dnes byli k poražení, my jsme si to však naší třetí třetinou rozhodně nezasloužili.
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině - 9:4.
60:00
Střely na bránu celkem - 28:19.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Kadlece: Dvě třetiny jsme marně bušili do připraveného soupeře, který se prezentoval především urputnou defenzívou. Naší hře chyběla rychlost, která přišla až ve třetí třetině. Jsem hrozně rád, že jsme inkasovali jen dvě branky a že se nám povedlo získat před domácím početným publikem kýžené tři body.
60:00
58:49
Hra je nahoru dolů, vůbec to nepřipomíná závěr zápasu.
57:37
Žižka akrobaticky zakončoval, ale Kotouček opět podržel Spartu.
56:22
Z ničeho nic se před Kotoučkem objevil Bauer a Coufal, druhého jmenovaného Kotouček vychytal.
55:39
Mendrek bojoval po dlouhé nahrávce proti převaze, musel kapitulovat a odevzdat balón.
54:53
Sparta podřadila a zvyšuje rychlost, uvidíme, na co to bude stačit.
53:42
Timeout ACEMA Sparta Praha
53:42
Jirka Koutný posledních pár střídání rozdává nádherné přihrávky svým spoluhráčům, teď jednu adresoval Vítek Hrubý, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
52:40
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Koutný (5:2).
52:40
Koutný velezkušeně našel Coufala, pro něj už to byla lahůdka.
52:36
Sparta dostala trestuhodný prostor před Kuhnovou bránou.
51:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Jakub Mendrek (4:2).
51:22
Grlický nádherně zakombinoval s Mendrekem a Brno odskakuje na dvě branky.
50:51
Opět střídání plné nepřesností, tempo hry zase trochu upadá.
49:55
Sládeček řešil brejk střelou, ale jen do Kotoučkových prsou.
48:45
Na balónku bylo dobrou minutu a půl Brno, sparťanský val se jim však nepodařilo překonat.
47:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Martin Grlický (3:2).
46:58
Sládeček dobře vystihl Ježkovu rozehru , ale střílel mimo.
46:03
Kuhn si pohlídal Kadochovu střelu očima, zasahovat nemusel.
45:20
Brno promíchalo sestavu a přidalo na obrátkách, teď se v šanci octnul Juhaňák.
43:59
Kadlec vyprášil Kotoučkovu výstroj.
43:09
nejprve Mendrek, pak Grlický, oba zkusil beckhandovou střelu, ale ani jedna se nevešla do brány.
42:17
Přiostřilo se i v osobních soubojích, možná už konečně bude na co koukat.
40:52
Třetí třetina začala hodně zostra, oba týmy si připsali po dvou gólových šancích.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině - 6:9.
40:00
38:57
Dnešní utkání sleduje 409 diváků, děkujeme!
38:15
Bína opět prověřil Kuhna.
37:27
Pruner se naprosto zbytečně vzteknul, když se ruku v ruce s Hrubým zřítil k zemi.
37:13
Sparta je teď hodně při chuti, Bína trefuje blok.
36:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Ondřej Svatoš (2:2).
36:41
Krejča nekompromisně proměňuje brejk 2 na 1.
35:06
Bauera za bránou nebylo možné odstavit od balónku a Brno se dostalo do šance.
33:42
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Mendrek (2:1).
33:42
Milan Tichý nenápadnou, ale pekelně přesnou střelou ze středu hřiště prostřeluje Kotoučka.
33:30
Coufal si stáhl balónek ze vzduchu, dle názoru sudích až příliš vysoko.
31:29
Pepa Žižka rozvlnil boční síť Kotoučkovy brány.
30:35
Hra je po gólu na 1:1 hodně rozvážná a plná nepřesností.
29:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Robert Košir (1:1).
29:27
Jaroš proměňuje samostatný únik a srovnává stav zápasu.
28:36
Marvánkovu střelu dorážel Kareš, ale trochu jinam, než si představoval.
27:16
Pruner byl úplně volný na středu hřiště, ale byl asi tak překvapený ze vzniklé situace, že nedokázal vystřelit na bránu.
25:46
Krejča opět ve velké šanci, Kuhn však jeho šanci opět likviduje.
25:13
Svatoš hlasitě diriguje svoji formaci.
23:47
Tichý odvrátil hned několik příležitostí Sparty, nejprve odpálil balonek skoro z brankové čáry a potom zblokoval Krejčovu střelu.
22:47
Brno kombinuje na své půlce a sparťané jsou neustále na špičkách, připraveni využit byť jen malého zaváhání.
21:40
Žižka tvrdě vymlátil bloky sparťanské obrany.
20:45
Na druhé straně se pokoušel zopakovat Jirka Koutný to, co se mu už jednou dnes podařilo, nastřelil tyč!
20:06
Vrána okamžitě po buly ohrozil brněnskou bránu.
20:00
Střela do tyčky hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno .
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině - 13:9.
20:00
19:54
Sládeček ke konci třetiny už jen nahodil balónek na bránu, ale nic z toho.
18:40
Marvánkovu přízemní střelu Kuhn bez problému chytá.
17:56
Křiva chyboval v rozehrávce, ale Kareš následně nastřelil jen tyč!
16:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Jiří Bauer (1:0).
16:19
Ovšem toto byl paráda, Koutný nechal Kotoučka lehnou a pak ho ladně přehodil, 1:0!
15:55
Koutný se uvolnil na, ale jeho střela nestojí moc za řeč.
14:20
Protiútok hostí uhasil Kuhn.
14:06
Mendrek nahazoval na Juhaňáka, ale ten byl příliš blízko Kotoučkovi.
12:48
Vítek Hrubý chtěl vykroužit od mantinelu na střed, ale byl zastaven dvěma muži ve žlutém. Brno má standartku.
10:53
Brněnská první formace zatím jednoznačně nejaktivnější ze všech šesti hrajících.
09:46
Kareš se Sládečkem sehráli na palubovce Chaplinovskou grotesku.
09:07
Bína po krosové nahrávce nastřelil tyč!
08:28
Koščova střela od mantinelu letěla vysoko nad.
07:17
Aktivnější jsou zatím Buldoci, Sparta však vypadá dobře připravená a soupeřovy pokusy odvrací.
06:47
Mendrek ze středu vyzkoušel Kotoučka.
06:05
Koutný v brejku posunul na Surkoše, ten však bránu míjí.
05:11
Sládeček šikovně využil chvilku nepozornosti v obraně Sparty a nahodil míček do předbrankového prostoru. Křiva však nedokázal dostat míček do soupeřovy brány.
04:25
Žižku ve velké šanci vychytal Kotouček.
03:50
První brněnské formaci se na chvíli podařilo usadit v útočném pásmu, jejich počínání však neskončilo ani střelou na bránu.
02:45
Domácí trpělivě drží balonek a hledají skulinu v soupeřově obraně. Musejí být obezřetní, protože Sparta čeká na každou chybičku.
01:09
Pražané jsou postavení v bloku kousek na soupeřově polovině a čekají na chybu v rozehrávce.
00:18
Míčku se po buly ujala Sparta a zahájila zápas střelbou, kterou Kuhn kryje.
00:00
Střela do tyčky hráč Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: David Ježek, Jakub Vrána, Martin Rebro, Matěj Pruner, Milan Bína
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Lukáš Jalový, Jiří Bauer, Matěj Surkoš, David Coufal, Jiří Koutný