1:2
3:1
1:0
FBC Liberec
branky (asistence): 13:08 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 25:40 Filip Hrabal (Petr Trulík), 49:34 Petr Trulík (Jiří Šebesta), 57:39 Filip Hrabal (Šimon Kuczera), 58:00 Petr Trulík (Šimon Kuczera), 61:32 Filip Hrabal (Jiří Šebesta)
FBC Liberec
branky (asistence): 04:25 Lukáš Kořínek (Petr Salát), 12:09 Petr Salát (Lukáš Böhm), 37:23 Matěj Klucho (Radek Valeš), 39:51 Radek Valeš (Lukáš Veselý), 55:14 Prokop Ferdan (Radek Valeš)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 6:5p
14. Šimon Kuczera, 26. Filip Hrabal, 50. Petr Trulík, 58. Filip Hrabal, 59. Petr Trulík, 62. Filip Hrabal - 5. Lukáš Kořínek, 13. Petr Salát, 38. Matěj Klucho, 40. Radek Valeš, 56. Prokop Ferdan; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 22 - Vít Vaníček 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 1:0;
65:01
Komentář trenéra hostů Zdeňka Skružného: Zápas jsme měli ve svých rukou dlouhých 57 minut, pak nám tam bohužel spadly náhozy z půlky a tím jsme prohráli. Naše cesta nekončí, ve hře je ještě 6 bodů. Děkuji svému týmu, že utkání zvládl v hlavách.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Čekali jsme těžký zápas , soupeř nám v druhé třetině odskočil po dvou našich hrubých chybách, hlavně v naší přesilovce a vypadalo to , že už na body nedosáhnem. Na poslední třetinu jsme si řekli, že budeme hrát trpělivě a že ty šance přijdou. Přišly, proměnily jsme a i s velkou dávkou štěstí bereme dva body. Takové vítězství jsme potřeboval, jelikož celou sezónu nám štěstíčko utíkalo v koncech zápasů a teď se k nám přiklonilo. Díky klukům za závěr zápas
65:00
Střely na branku v prodloužení: Ostrava - 2 , Liberec - 1 .
61:32
61:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Šebesta (6:5).
61:14
Klobučník teď parádním zákrokem, udržel svůj tým ve hře.
60:01
U míčku hosté.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Liberec - 4.
60:00
59:13
Necelá minuta do konce a hraje se na polovině Ostravy.
58:01
Rychlý obrat v podání domácích a je stále o co hrát.
58:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Šimon Kuczera (5:5).
57:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Šimon Kuczera (4:5).
57:23
Ostrava to zkouší se šesti hráči v poli.
57:04
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:54
Klobučník teď dobře zasáhl proti Salátovi a jeho samostatném výjezdu.
55:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Radek Valeš (3:5).
54:45
Hodně napínavá koncovka zápasu a stíhací závod o tři body stále pokračuje ve vysokém tempu.
53:38
Hodně vyostřené souboje na palubovce a na zemi leží jeden hráč za druhým.
52:15
Velká šance pro domácí a už se formuje přesilovková formace.
52:06
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
51:09
A další zavár před libereckým brankářem.
49:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Jiří Šebesta (3:4).
49:10
Klimscha si teď pro nadýchaný míček nadskočil a rozhodčí si toho všiml. Hrají hosté.
48:25
Zbořil to myslel dobře ale jeho střela skončila jen blokem.
46:39
Šebesta mířil pod ruku ale Vaníček připraven.
45:27
Liberecký ťukec na vlastní polovině stále pokračuje.
44:12
Hosté se teď nikam neženou a svou rozehrávku ustalují na své polovině.
41:20
Ostrava v rohu hřiště ale ne a ne se prodrat přes libereckou zeď.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Ostrava - 11 , Liberec - 8.
40:00
39:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Veselý (2:4).
39:23
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
37:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Radek Valeš (2:3).
36:38
Heczko teď překazil přesilovkovou kombinaci faulem a míček tak mají hosté.
35:29
Vyloučen hráč Lukáš Kořínek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
33:39
Eichner pobídl šikovně Hrabala, ale ten tentokrát na Vaníčka nevyzrál.
32:47
Kuczera to teď vzal na sebe ale zjevně to nejlepší varianta úplně nebyla.
31:25
Kroupa ze středu hřiště, ale vedle.
30:31
K vídění teď byly sprinterské souboje za míčkem, ale nikdo ho neukořistil pro sebe.
29:09
Sládek a jeho sólový průnik, který mu málem vyšel. Nebýt zákroku libereckého brankáře.
27:50
Domácí se teď derou dopředu a Vaníček má plné ruce práce.
25:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Petr Trulík (2:2).
25:39
Napodruhé ale zametá do prázdné.
25:15
Malajka našel na středu úplně volného Hrabala ale ten trefil libereckého gólmana přímo do hrudi.
23:01
Salát a jeho další nebezpečná střela. Tentokrát orazítkovala zadní mantinel.
22:37
Záver před Klobučníkem nakonec skončil za brankou a hrát budou i nadále hosté.
20:55
Heczko napřáhl z poloviny ale trefuje mimo.
20:01
U míčku Liberec.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 7 , Liberec - 9 .
20:00
19:07
Klobučník si teď připsal další zákrok po střele Saláta.
17:27
Malajka v hodně dobré pozici ale skákající míček byl těžká výzva.
17:08
Nápor hostů byl přerušen až teď, provinil se Hrabal.
16:02
Eichnerova rozehrávka se dostala až k Trulíkovi ale ten minul branku.
15:18
U míčku hosté ale domácí fanoušci i nadále vytrvale ženou svůj tým kupředu.
13:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Sládek (1:2).
12:25
Liberec navyšuje náskok a znovu hledá prostor k útoku.
12:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Lukáš Böhm (0:2).
11:47
Domácím se nedaří získat míček pod kontrolu, až teď Trulíkova šance, končí mimo.
10:01
Spousta šancí teĎ na obou stranách a brankáři očividně drží své týmy nad vodou.
06:33
Další ostravská šance , tentokrát Hrabal. Vaníček zasahuje.
04:55
Sládek mohl rychle odpovědět, ale podařilo se mu trefit jen tyčku!
04:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Petr Salát (0:1).
03:46
Liberec prováhal svou rozehrávku a ostravští tak snadno přišli k míčku.
02:57
Malajka si teď při odebírání míčku, pomohl faulem a hrát budou hosté.
02:26
Eichnerova pumelice ale mimo.
01:54
Dnes mírně omezené internetové podmínky na hale, možná způsobí větší odezvu mezi čtenářem a onlajnem.
00:01
Úvodní buly pro Liberec.
00:00
Střela do tyčky hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Petr Trulík, Filip Hrabal