0:2
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 32:31 Lukáš Ujhelyi (David Ježek), 47:02 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 55:25 Martin Rebro (David Ježek)
branky (asistence): 01:01 Petr Trulík (Dominik Eichner), 19:04 Wojciech Malajka (Dominik Klimscha), 28:39 Dominik Klimscha, 35:43 Patrik Šimíček (Marek Lipový), 54:23 Wojciech Malajka (Dominik Klimscha), 58:52 Wojciech Malajka

ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:6
33. Lukáš Ujhelyi, 48. Jan Marvánek, 56. Martin Rebro - 2. Petr Trulík, 20. Wojciech Malajka, 29. Dominik Klimscha, 36. Patrik Šimíček, 55. Wojciech Malajka, 59. Wojciech Malajka; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 504; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Jakub Klobučník 30, Štěpán Laja 1; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: V dnešním utkání jsme selhali v produktivitě, soupeř byl v klíčových situacích klidnější a zvládl své šance proměnit. Nicméně musíme bojovat dál a pokusit se vrátit zpět na bodovou vlnu.
60:00
Střely: 12 - 4
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: Přijeli jsme si pro body, ty si odvážíme a oplácíme Spartě porážku z domácího zápasu. Nebylo to nic lehkého, ale kluci k tomu přistoupili zodpovědně a trpělivou hrou z obrany, z které jsme chodili do rychlých protiútoků, které jsme zakončovali úspěšně. Velký dík celému mužstvu
60:00
58:53
Brankář Sparty se stihl vrátit do brány včas, ale v souboji o míček gól padl.
58:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (3:6).
57:36
Míček letěl přes půlku, ale naštěstí byl od prázdné brány dost daleko, takže gól nepadl.
57:24
Sparta hraje v počtu šesti hráčů.
57:23
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:53
Zeman se pokusil vystřelit na bránu, ale před brankou bylo mnoho hráčů a tak střela byla zblokována.
55:26
Ježkova střela proletěla mezi nohama jednomu z ostravských hráčů a skončila přímo v bráně Ostravy.
55:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martin Rebro, asistoval David Ježek (3:5).
55:02
Ostravský brankář se nevzdal a vrátil se do brány.
55:01
Ostravský brankář byl zasažen do ruky, hra je přerušena.
54:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Dominik Klimscha (2:5).
53:47
Střela sparťanského hráče byla odražena od ostravského hráče.
53:25
Ostrava férově nechala míček Spartě.
52:03
V tuto chvíli se tři hráči svalili na zem, jako padající domino.
51:41
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se snaží ze všech sil.
51:14
Jarošova střela letěla mimo ostravskou bránu.
49:52
Ostravští hráči se drží při míčku a snaží se přejít přes obranu Sparty.
47:51
Jeden z ostravských hráčů zakopl a spadl na zem, ale Zouzal ho stihl přeskočit vysokým skokem, jakoby skákal na trampolíně.
47:03
Krásný gól v podání Marvánka, který svojí střelu zapíchl v levém rohu branky.
47:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (2:4).
45:14
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Ondřej Svatoš.
45:14
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
45:14
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:52
Jaroš ukradl míček a zamířil na bránu, golman stihl zalehnout a střelu odrazit helmou.
40:46
Ostrava měla rozehrávku, která byla zablokována velmi dobře postavenou zdí Sparty.
38:52
Sparta z rozehrávky přihrála a pokusila se vystřelit, ale míček byl tečován.
38:10
Brankář Sparty odrazil střelu ostravského hráče nohou mimo pole.
36:15
Kareš měl krásnou šanci dát gól, ale jeho rána letěla příliš vysoko.
35:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Patrik Šimíček, asistoval Marek Lipový (1:4).
34:41
Po krátkém souboji míček vyletěl do diváků.
32:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval David Ježek (1:3).
32:01
Zouzal se pokusil vystřelit z otočky, kterou zablokovali hráči Ostravy.
31:40
Ostrava hraje v plném počtu.
30:34
Přesnými přihrávkami se dostal sparťanský hráč do útočné pozice, ale jeho střelu odrazil ostravský hráč nohou.
29:39
Vyloučen hráč Patrik Šimíček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
28:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha z trestného střílení (0:3).
27:59
Míček vystřelený ostravským hráčem vyletěl do vzduchu, ale brankář Sparty ho chytil než dopadl na zem.
26:50
Hráč s číslem 24 Jan Marvánek měl prudkou střelu na ostravskou bránu, kterou na štěstí pro Ostravu minul.
26:20
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:01
Krásná akce z rozehrávky. Zouzal a Bína si nahráli míček přesnou přihrávkou, ale míček jim byl sebrán ostravským hráčem.
24:10
Pruner vyběhl sám s míčkem na ostravskou bránu, ale bohužel ho ztratil když vystřelil.
22:50
U ostravské brány to pořádně žije, nejdříve se snažil Svatoš dorazit střelu, ale míček vyrazil brankář a na podruhé zkusil z poza brány dát gól Bína, ale bohužel se míček odrazil od branky.
20:34
Druhá třetina začala poměrně rychle, je vidět že oba týmy chtějí vyhrát a získat 3 body.
19:34
Zemanova střela trefila pouze ostravského obránce.
19:04
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:14
Krásná střela sparťanského hráče, kterou bohužel brankář Ostravy na poslední chvíli zachytil.
16:23
Po krátkém souboji u brány získal míček brankář Sparty.
15:35
Marvánkova střela letěla příliš vysoko a míček skončil za mantinely.
14:39
Ostravští hráči se dostali do útočné pozice, ovšem při poslední nahrávce míček ztratili.
13:00
Marvánek bránil ostravského hráče, aby s míčkem nemohl udělat další akci.
11:38
Heczsko zablokoval střelu sparťanského hráče Rebra.
09:35
Krásná akce Rebra a Ježka na ostravskou bránu, bohužel neúspěšná.
07:38
Hráči Sparty rozehráli a přihráli míček volnému hráči před bránou, ale bohužel následnou střelu odrazil ostravský brankář nohou.
07:30
Svatoš vedl míček přes půl hřiště, kde se potom rozhodl přihrát Koširovi, kterému míček utekl.
05:16
Bína se probojoval mezi třemi hráči k soupeřově bráně. Míček byl skoro za brankovou čárou, ale golman Ostravy si ho všiml a rychle ho sebral.
04:07
Ostravský hráč měl možnost vystřelit, ale místo toho strefil jenom brankáře Sparty.
01:21
Po souboji v jednom ze čtyř rohů získal míček Vrána, vyběhl, ale brankář jeho střelu zachytil.
01:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Dominik Eichner (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta.
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Kadoch družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Petr Trulík, Filip Hrabal
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Ondřej Kadoch, Ondřej Svatoš, Milan Bína, Robert Košir