2:1
2:2
5:1
- : -
branky (asistence): 06:59 Jan Jelínek (Jiří Curney), 16:43 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 28:35 Ondřej Fojta (Radek Gwuźdź), 35:13 Radek Krajcigr (Petr Krzyžanek), 40:23 Jiří Curney (Radek Krajcigr), 40:53 Tomáš Chroust (Jakub Gruber), 46:15 Jakub Gruber (Josef Pluhař), 54:49 Radek Krajcigr, 59:52 Radek Krajcigr (Jiří Curney)
branky (asistence): 19:03 Jiří Koutný (Jiří Bauer), 27:51 Jakub Mendrek (Jiří Bauer), 30:12 Jan Křiva, 59:19 Jakub Mendrek (David Coufal)

Technology Florbal MB - itelligence Bulldogs Brno 9:4
7. Jan Jelínek, 17. Radek Krajcigr, 29. Ondřej Fojta, 36. Radek Krajcigr, 41. Jiří Curney, 41. Tomáš Chroust, 47. Jakub Gruber, 55. Radek Krajcigr, 60. Radek Krajcigr - 20. Jiří Koutný, 28. Jakub Mendrek, 31. Jan Křiva, 60. Jakub Mendrek; rozhodčí: Benjamin Hohler - Pascal Koch; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 585; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 11 - Filip Kuhn 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 5:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání.....domácí číslo 77 Radek Krajcigr, hosté číslo 14 Jiří Juhaňák
60:00
Střely ve 3. třetině...domácí 10 hosté 5
60:00
Technology Florbal MB oficiálně vítězí v základní části nejvyšší domácí soutěže!
60:00
Komentář domácího trenéra Jana Pazdery: Souhlasím s hodnocením trenéra Kadlece v tom, že utkání lze rozdělit z pohledu kvality naší hry na dvě poloviny. V té první se nám nedařilo držet se našeho herního plánu, prohrávali jsme hodně osobní souboje a hra tak byla vyrovnaná. Po stažení hry na dva obranné páry jsme získali převahu, měli tlak, který jsme potrestali a zaslouženě tak vyhráli.
60:00
Střely celkem....domácí 24 hosté 15
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jana Kadlece: Utkání se mi hodnotí těžko, ale i lehko zároveň. Třicet minut jsme hráli dobře a ve hře byl pořádek, pak se to bohužel změnilo. O výsledku rozhodla třetí třetina a hlavně její úvod. To byla klíčová pasáž, na kterou jsme nenašli správný recept. Soupeř zkušeně potrestal naše chyby a i dnes potvrdil svoji supertřídu.
60:00
59:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (9:4).
59:52
Stejně tak Krajcigr, pro něhož to je čtvrtý gól v tomto zápase!
59:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval David Coufal (8:4).
59:19
Mendrek ještě kosmeticky upravuje skóre.
58:53
Boleslav kontroluje výsledek a drží míček na vlastní polovině.
58:00
Dvě minuty před koncem Brno opět bez brankáře.
57:43
Domácí trenér Pazdera rozdal pár taktických rad a můžeme pokračovat.
57:42
Timeout Technology Florbal MB
57:11
Krajcigr si mohl připsat čtvrtý gól, avšak tentokrát minul.
56:36
Opět prázdná hostující branka,
55:57
Jalový velmi ostře zajel do Jiřího Boušky a u míčku budou tedy opět domácí.
55:30
Gruber faulován v rohu a domácí budou mít rozehrávku,
54:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (8:3).
54:49
Krajcigr trefuje prázdnou klec a zdá se být rozhodnuto.
54:20
Brno zkouší hru bez brankáře.
53:57
Zakonov na hranici vysoké hole odehrává skákající balon do bezpečí.
53:38
Zhruba šest a půl minuty před koncem mají hostující Buldoci rozehrávku na půlce hřiště.
52:11
Krzyžanek chtěl ještě vyšperkovat akci přihrávkou na Curneyho. Ta však byla zblokována.
51:08
Kološ v rohu důrazně atakuje Kadlece a počíná si při tom nedovoleně - rozehrávka hostů.
50:05
Druhá domácí formace drží hosty semknuté, jako kdyby hrála přesilovku. Tlak však končí Pluhařova nepřesná střela.
49:04
I další střela, kterou vyslal Koutný, se k Bauerovi nedostala, a to díky skvělému bloku Curnyeho.
47:59
Brno má k dispozici druhou přesilovku v tomto zápase. Juhaňákova střela míří po teči těsně nad.
47:36
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
46:15
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Josef Pluhař (7:3).
46:15
Pluhař, který se zapojil do třetí třetiny, skvěle našel na středu volného Grubera, který se nemýlí a zvyšuje boleslavský náskok.
45:50
Brněnský Křiva svou střelu mezi tři tyče nenarval.
44:41
Krzyžanek již zvedal ruce oslavujíce gól, Kuhn ale neskutečným zákrokem drží šance Brna v tomto zápase.
44:03
Koutný přešel přes dva hráče, na třetího už však byl krátký.
43:17
Zakonov odzbrojil Koutného, avšak pouze s faulem. Bude následovat brněnská rozehrávka.
42:37
Brněnští Buldoci získali balonek a pokusí se překonat domácí vysunutý blok.
42:03
Domácí pokračují v tlaku. Nyní budou mít v rohu rozehrávku.
40:54
Hostující trenér potřebuje uklidnit hru, a tak si bere oddechový čas,
40:53
Timeout itelligence Bulldogs Brno
40:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jakub Gruber (6:3).
40:53
Další gól přidává Tomáš Chroust po nahrávce Jakuba Grubera,
40:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Radek Krajcigr (5:3).
40:23
Brzký gól vstřelil Curney po Krajcigrově přihrávce z rohu.
40:00
Střela do tyčky hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno .
40:00
40:00
Druhá část skončila nerozhodně 2:2, celkově však vedou domácí o jednu branku.
40:00
Střely ve 2. třetině...domácí 12 hosté 5
40:00
39:52
Kombinace bratří Boušků končí střelou Jirky, s tou si však bez větších problémů poradil Filip Kuhn.
39:30
Půl minutu před koncem druhé třetiny je na míčku Brno.
38:35
Gruber skvělým defenzivním zákrokem uklidnil hru po zaváhání Zakonova,
37:33
Curneyho střelu Kuhn zvládl zkrotit a hrát na míčku bude opět Brno.
36:44
Brno se žene do útoku, Tichého střela na bránu ale nemíří.
35:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Krzyžanek (4:3).
35:13
Skvostná kombinace první boleslavské formace končí gólem po neskutečné křižné přihrávce Krzyžanka a střele Krajcigra.
34:13
Na druhé straně je velmi důrazný Bauer, který poslal na zem Pavla Boušku.
33:25
Krzyžanek nepustil Koutného ke střele, avšak pomohl si při tom lehkým faulem. Rozehrávka pro hosty,
32:35
Jelínkova pumelice skoro z půlky, a ani následná Krajcigrova dorážka v brance neskončily.
31:44
Jiří Bouška se nyní chopil boleslavské rozehrávky, recept na blok hostujícího týmu však nenašel.
30:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jan Křiva bez asistence (3:3).
30:12
A máme opět vyrovnáno. Křiva se prosazuje po krásné individuální akci.
29:33
Natov se při napadání vydal velmi vysoko, dostal se dokonce i za bránu.
28:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Fojta, asistoval Radek Gwuźdź (3:2).
28:35
Fojta však hned vrací domácím vedení svou střelou na bližší tyč.
27:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Jiří Bauer (2:2).
27:51
První dvě střely šly do bloku, třetí, kterou vyslal Mendrek, už byla úspěšná a máme vyrovnáno.
27:08
Jiří Bouška jako vždy důrazný při napadání, dokonce i v oslabení.
26:26
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
26:19
Zakonov nyní vyslal dechberoucí střelu na hostující branku po vzdušné nahrávce kapitána Novotného, Kuhn však stihl vymrštit levou nohu.
25:50
Gruber čistě atakoval Mendreka, při zdvojení s Jelínkem si však již nedovoleně počínali.
24:45
Krzyžankův výběh končí pár centimetrů vede levé Kuhnovi tyčky.
23:59
Žižkova přízemní střela se k Bauerovi nedostala, Křenek ji zblokoval,
23:25
Zakonov končí za mantinelem, avšak rychle se zvedá a vypadá to, že bude v pohodě.
22:54
Druhá třetina začíná ve velmi vlažném tempu, ani jeden z týmů nechce udělat chybu v rozehrávce, a tak si nahrávají na jistotu,
22:12
Gruber tečoval míček za mantinel, takže budou rozehrávat Buldoci.
21:32
Hosté stále drží míček a snaží se překonat boleslavské útočníky, kteří jsou postaveni velmi vysoko.
20:30
Brno začíná druhou třetinu kombinací za svou vlastní brankou.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině...domácí 7 hosté 5
20:00
Do druhé dvacetiminutovky si domácí Technology přinášejí hubený jednogólový náskok.
20:00
19:56
Fojta odpaluje míček a první třetina nám končí.
19:47
Třináct vteřin před koncem budou hosté rozehrávat z rohu.
19:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Jiří Bauer (2:1).
19:03
Mezírku v boleslavské obraně hosté potrestali, konkrétně Koutný po Bauerově nahrávce.
18:40
Zakonov se bije jako lev, míček ale bohužel pro svůj tým nevybojoval.
17:55
Jelínkovi při samostatném úniku po mantinelu utekl míček, hrát tak budou hosté.
17:20
Brno se snaží o snížení stavu, zatím však neúspěšně,
16:43
16:43
Curney svou dnešní druhou asistencí vybídl ke skórování Krajcigra, který se nemýlil a zvyšuje boleslavský náskok na dvougólový.
15:55
Kološ zkoušel najít Jiřího Boušku, avšak do jeho přihrávky vložil hůl hostující bek.
14:45
Rozehrávka pro domácí po faulu hostující forvarda zhruba na polovině hřiště.
13:23
Zakonov a jeho výborná střela nyní nadělala obrovské problémy brankáři. Konečky prstů ji však nakonec vytěsnil.
12:25
Tom Chroust zblokoval střelu, vyrazil do protiútoku, avšak nakonec se rozhodl vrátit míček zpět na beky.
11:40
Hra se nyní přelévá nahoru dolů. Ve hře je také hodně nepřesností.
10:00
V polovině první třetiny drží Brno míček na svých holích.
09:21
Fojta obdivuhodně přešel přes tři protihráče, nahrát však už nedokázal. Přesto však sklízí potlesk od publika za překrásné prokličkování.
08:25
Brno se snaží hru uklidnit a přihrává si na své obranné polovině.
06:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jiří Curney (1:0).
06:59
Hostující hráč jíž vbíhal na hřiště, když Jelínek po Curneyho nahrávce posílal domácí do vedení.
05:31
Speciální přesilovková pětka semkla brněnské hráče na jejich půlce a kombinuje.
04:59
Vyloučen hráč Jan Křiva družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
04:47
Drzý průnik Tomáše Chrousta od mantinelu ovoce nepřináší, Kuhn si věděl rady.
03:29
Parádní křižná přihrávka Krzyžanka, po které Curney jen těsně míjí branku hostujícího týmu.
02:12
Křiva se ocitl za mladoboleslavskými beky, avšak s nabídnutou šancí si počínal prachmizerně a skóre stále zůstává 0:0.
01:32
Pavel Bouška z výběhu minul brněnskou svatyni.
00:51
Boleslavští kontrolují míček a kombinují na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Benjamin Hohler a Pascal Koch.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Lukáš Jalový, Jiří Bauer, Jiří Koutný, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Radim Křenek, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Vítám Vás u online reportáže zápasu mezi domácími Technology Florbal Mladá Boleslav a hostujícím celkem z Brna. Přeji příjemnou zábavu!