1:0
0:4
2:1
- : -
branky (asistence): 08:10 Ondřej Krejčí (Ondřej Tichý), 42:10 Viktor Hocelík, 47:53 Ondřej Hertl (Michal Skuhrovec)
branky (asistence): 24:39 Lukáš Zrzavý (Václav Fučík), 25:43 Václav Fučík (Martin Blažek), 31:49 Luděk Charouzek (Petr Poduška), 38:51 Lukáš Zrzavý (Martin Blažek), 59:27 Martin Blažek (Petr Poduška)

SK Bivoj Litvínov - Spartak Pelhřimov 3:5
9. Ondřej Krejčí, 43. Viktor Hocelík, 48. Ondřej Hertl - 25. Lukáš Zrzavý, 26. Václav Fučík, 32. Luděk Charouzek, 39. Lukáš Zrzavý, 60. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Miroslav Holenda 26 - Zbyněk Venkrbec 29; po třetinách: 1:0, 0:4, 2:1;
60:00
Ondřej Kašpárek (Litvínov): Za stavu 1:0 pro nás jsme neproměnili několik vyložených šancí a soupeři věnovali v přesilovkách pohodlné góly a ve třetí třetině jsme sice tlačili, ale bez většího efektu. Takhle musíme hrát všechny třetiny. Děkuji pořadatelům.
60:00
Jan Knězů (Pelhřimov): První třetina z naší strany velmi špatná ve druhé třetině jsme se zvedli i díky přesilovkám a přebrali iniciativu a zaslouženě jsme odskočili na 1:4 v poslední třetině jsme si zápas sami zdramatizovali, ale zaslouženě jsme ho dovedli do vítězného konce, Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Litvínov 13 a Pelhřimov 11.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:27
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (3:5).
59:04
Litvínov hraje bez brankáře a snaží se zvrátit vedení Pelhřimova.
58:37
Pelhřimov rozehrává z velkého brankoviště Litvínova a střelu likviduje domácí brankář Holenda.
57:43
Skuhrovcovu (LIT) střelu po litvínovské kombinaci likviduje brankář Venkrbec.
57:11
Litvínov si vytváří veliký tlak a střílí z každé pozice na brankáře Venkrbce.
55:32
Timeout SK Bivoj Litvínov
54:54
Pelhřimov střílí z půlky na brankáře Holendu, Střela byla po zemi takže pro něho nebyl problém střelu zlikvidovat.
52:26
Samostatný únik jednoho z pelhřimovských hráčů likviduje brankář Holenda (LIT).
51:54
Střelu z půlky od Libora Čecha (PEL) blokuje litvínovská obrana.
50:50
Fanoušci hostujícího týmu jsou dnes pořádně slyšet.
49:46
Litvínov rozehrává z nebezpečné blízkosti Pelhřimovské branky, ale litvínovskou střelu i následnou dorážku likviduje Pelhřimovský brankář Zbyněk Venkrbec.
47:53
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Hertl, asistoval Michal Skuhrovec (3:4).
47:53
Litvínov rozehrával z rohu a po několika neúspěšných pokusech o dorážku do Pelhřimovské branky se litvínovským hráčům podařilo zachytit Pelhřimovský výhoz a vystřelit rychlou střelu na branku.
46:16
Hocelíkovo (LIT) prudkou střelu na branku soupeře zablokovala Pelhřimovská obrana.
45:50
Litvínovu se dnes poprvé podařilo ubránit soupeřovo přesilovku a hraje v plném počtu.
44:36
Pelhřimov opět hraje přesilovku trpělivě a snaží se kombinovat do prázdné branky.
43:46
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hrubost.
43:13
Pelhřimovští obránci mají stížené rozehrávky, protože Litvínov postupně začíná napadat Pelhřimovskou rozehrávku a nebojí se jít na hostujícími hráči až za branku.
42:10
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík bez asistence (2:4).
40:42
Litvínov vyhrává buly a pokouší se založit útočnou akci. Kropáčkovo (LIT) střelu likviduje brankář Venkrbec (PEL).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Litvínov 10 a Pelhřimov 13.
40:00
38:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Blažek (1:4).
38:51
Lukáš Zrzavý (PEL) byl úspěšný v souboji jeden na jednoho dostal se do úniku a uklidil míček do Litvínovské branky.
37:49
Litvínov rozehrával na útočné polovině, ale Kropáčkovo pokus o střelu byl zablokován bránícími hráči.
35:10
Lukáš Černý svou střelou z půlky prověřil brankáře Venkrbce (PEL).
34:49
Litvínov zakládá další útočnou akci.
32:51
Pokus o Pelhřimovskou střelu z otočky vyráží brankář Holenda (LIT) a vyhazuje Lukáš Černý (LIT).
32:50
Pelhřimov rozehrává z nebezpečné vzdálenosti od Litvínovské branky kvůli přihrávce brankáři.
31:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Petr Poduška (1:3).
31:49
Pelhřimovským hráčům se vyplatila jejich trpělivost a podařilo se jim úspěšně vystřelit gól do odkryté branky.
31:08
Pelhřimov se snaží kombinovat do prázdné branky.
30:53
Vyloučen hráč Lukáš Černý družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za blokování hokejky.
30:01
Litvínov rozehrává ze soupeřova rohu a opět Pelhřimovští obránci pozorní a Litvínovu se nepodařilo vystřelit.
28:40
Pelhřimovští obránci udělali chybu v rozehrávce a litvínovský útok prověřil brankáře Venkrbce.
27:43
Litvínovský brankář Miroslav Holenda opět podržel svůj tým a vyráží střelu na jeho branku ze hřiště.
25:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (1:2).
25:43
Pelhřimov vyslal z rozehrávky přímou střelu na braku a vstřelil gól.
25:39
Vyloučen hráč Miroslav Holenda družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Václav Fučík (1:1).
24:39
Po nahození z Pelhřimovské obrany si Pelhřimovští útočníci poradily a dostali míček do Litvínovské branky.
24:15
Brankář Venkrbec měl problém s tím, aby dostal balónek pod kontrolu.
23:12
Střela od Kamila Skuhrovce (LIT) byla zablokována Pelhřimovskou obranou.
21:32
Švrkala Marek (PEL) si naběhl před Litvínovskou brankou, ale střela z první mu nesedla a šla mimo branku.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Litvínov 9 a Pelhřimov 6.
20:00
19:00
Běží poslední minuta třetí třetiny.
15:12
Pelhřimovský tlak ukončil Libor Čech (PEL), který netrefil branku.
13:36
Samostatný únik Ondřeje Hertla (LIT) zneškodnil Pelhřimovský obránce Kotek Jan.
13:11
Pelhřimov si vytváří tlak u Litvínovské branky.
11:50
Hostující tým právě zachránila tyčka od dalšího obdrženého gólu.
11:30
Jan Werner (LIT) se objevil s míčkem v nebezpečné blízkosti Venkrbcovi brány, ale nedokázal včas zpracovat poskakující míček.
10:09
Zápas se zatím vyvíjí opatrně. Ani jeden tým neponechává nic náhodě.
08:10
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Ondřej Tichý (1:0).
08:10
Ondřeji Krejčímu (LIT) se podařilo vybojovat míček na hraně velkého brankoviště u Pelhřimovské brány a kličkou se mu podařilo překonat brankáře Venkrbce.
06:56
Litvínov nevyužil přečíslení tři na dva.
04:15
Nebezpečný souboj několika hráčů před Pelhřimovskou brankou ukončil Pelhřimovský brankář Venkrbec.
03:45
Litvínov rozehrává v rohu soupeře, ale pokus o přihrávku byl zablokovaný.
02:15
Pelhřimov teď nevyužil nebezpečnou rozehrávku na útočné polovině.
00:45
Na míčku jsou zatím hostující hráči a opatrně pokouší se o přechod do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Jan Koten, Václav Fučík, Martin Blažek, Petr Poduška, Libor Čech
00:00
Line-up domácích SK Bivoj Litvínov: brankář: Miroslav Holenda; hráči v poli: Jan Werner, Michal Skuhrovec, Ondřej Hertl, Jaroslav Kropáček, Viktor Hocelík
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítám vás u dnešního textového online přenosu ze zápasu 1. ligy mužů mezi týmy SK Bivoj Litvínov a Spartak Pelhřimov.