3:2
1:1
3:7
- : -
branky (asistence): 03:36 Tomáš Pešek, 10:26 Jaromír Čermák (Dominik Suchý), 16:37 Radim Vlk (Lukáš Roztočil), 27:58 Jan Sláma (Petr Jelínek), 46:10 Petr Liška (Ondřej Zmrhal), 51:46 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 59:14 Petr Liška (Lukáš Roztočil)
branky (asistence): 03:06 Filip Mocek (Vojtěch Kopia), 19:31 Matěj Černý (Jan Galuszka), 39:10 Ondřej Melník (Matěj Černý), 42:43 Matěj Černý (Filip Krajíček), 45:57 Vojtěch Kopia (Martin Czyž), 47:27 Vojtěch Kopia (Marek Piskorz), 52:10 Marek Piskorz (Jan Galuszka), 58:32 Matěj Černý, 59:34 Ondřej Melník (Matěj Černý), 59:50 Filip Mocek

Sokol Erupting Dragons H. Brod - FbK Horní Suchá 7:10
4. Tomáš Pešek, 11. Jaromír Čermák, 17. Radim Vlk, 28. Jan Sláma, 47. Petr Liška, 52. Tomáš Pešek, 60. Petr Liška - 4. Filip Mocek, 20. Matěj Černý, 40. Ondřej Melník, 43. Matěj Černý, 46. Vojtěch Kopia, 48. Vojtěch Kopia, 53. Marek Piskorz, 59. Matěj Černý, 60. Ondřej Melník, 60. Filip Mocek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Brestovský 29 - Martin Štěpánek 26; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:7;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Jelínka: Zápas jenž se lámal v druhé třetině, bohužel se tak pro nás nestalo. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Kruciny: Čekali jsme na výhru dlouho. Byl to bojovný zápas, těžký pro oba dva týmy, určitě taky pro oba dobrá příprava do vyřazovacích bojů. Tvrdý křest pro našeho mladého golmana. Děkujeme soupěři, divákům a rozhodčím. Přejeme hodně štěstí.
60:00
59:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek bez asistence (7:10).
59:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Matěj Černý (7:9).
59:14
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Lukáš Roztočil (7:8).
58:40
Domácí bez brankáře.
58:32
Timeout Sokol Erupting Dragons H. Brod
58:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý bez asistence (6:8).
56:28
Vyloučen hráč Petr Jelínek družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Marek Piskorz, asistoval Jan Galuszka (6:7).
51:46
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (6:6).
48:11
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
47:28
Krásný gól Kopii, zpozabranky jako Mikael Granlund v semifinále na mistroství světa v ledním hokeji 2011.
47:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Marek Piskorz (5:6).
46:10
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Petr Liška, asistoval Ondřej Zmrhal (5:5).
45:58
Kopia trefil Čermáka botu od které se míček odrazil do Brestovského branky.
45:57
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Martin Czyž (4:5).
42:44
Domácí v obrovské šanci přicházejí o míček. Černý se prosazuje z brejku.
42:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Filip Krajíček (4:4).
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině 9:14.
40:00
39:10
35:03
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
33:33
Počet trestů svědčí o vyhroceném zápase, ale není tomu vůbec tak. Rozhodčí pouze nasadili přísný metr.
32:34
Vyloučen hráč Dominik Suchý družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:55
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:26
Vyloučen hráč Jan Galuszka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
27:58
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jan Sláma, asistoval Petr Jelínek (4:2).
27:15
Domácí měli teď hned několik příležitostí ke skórování.
24:13
Štěpánek zatím hosty drží. Liška přestřeluje.
22:15
Vyloučen hráč Marek Piskorz družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
21:55
Vlk měl na holi další branku, hosté půjdou do 4.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině 14:11.
20:00
19:31
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Jan Galuszka (3:2).
18:10
Zmrhalova dělovka z půlky hřiště rozzvonila břevno.
16:38
Vlk pokoupal na půlce hostujícího hráče a hned poté nedal Štěpánkovi šanci ránou na vzdálenější tyč.
16:37
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Radim Vlk, asistoval Lukáš Roztočil (3:1).
13:38
Vyloučen hráč Tomáš Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
13:38
Domácí ve veliké šanci! Míček končí na tyčce. Hosté jdou do 4.
12:40
Brestovský perfektním zákrokem drží vedení na domácí straně.
10:27
Čermák vyslal z půlky žabičku na Štěpánka, která si našla místo přímo pod jeho nohou.
10:26
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jaromír Čermák, asistoval Dominik Suchý (2:1).
07:56
Zelenka vypíchnul hostujícímu obránci míček a ze vzduchu ho poslal na branku. Rozvlnil ale jen boční síťku.
03:37
Štěpánek první střelu Peška pokryl, ale na druhou už byl krátký.
03:36
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (1:1).
03:07
Chybu domácích hosté trestají.
03:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Filip Mocek, asistoval Vojtěch Kopia (0:1).
00:08
Sláma vyrazil hned po prohraném buly, vypíchnul obránci míček, našel na středu Vlka, kterého vychytal perfektním zákrokem Štěpánek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Martin Štěpánek; hráči v poli: Matěj Černý, Ondřej Melník, Filip Mocek, Tomasz Cielecki, Filip Krajíček
00:00
Line-up domácích Sokol Erupting Dragons H. Brod: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Radim Vlk, Petr Liška, Lukáš Roztočil, Petr Jelínek
00:00
Dobrý den vítáme vás u dnešního přenosu z 22. kola Národní Ligy Východ mezi domácími draci a hosty z Horní Suché.