1:1
2:2
1:2
- : -
branky (asistence): 14:41 Jakub Nězgoda (Viktor Böhm), 29:17 Jakub Nězgoda (Lukáš Kurečka), 38:25 Patrik Bonczek (Lukáš Kurečka), 47:42 Martin Ritz (Ondřej Krchňák)
branky (asistence): 07:51 Adam Lichnovský (Daniel Opatřil), 34:47 Zdeněk Matúš (Vojtěch Zátopek), 39:28 Jan Baďura (Adam Štefek), 44:10 Jakub Kresta (Petr Vývoda), 52:40 Jan Baďura (Jakub Monsport)

Paskov Saurians - FBC Vikings Kopřivnice 4:5
15. Jakub Nězgoda, 30. Jakub Nězgoda, 39. Patrik Bonczek, 48. Martin Ritz - 8. Adam Lichnovský, 35. Zdeněk Matúš, 40. Jan Baďura, 45. Jakub Kresta, 53. Jan Baďura; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Michal Klučár 36 - Martin Janečka 24; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostí Marka Jehlára: Musím pochválit soupeře za velice bojovný výkon. Někteří naši hráči začali bojovat až po důrazné domluvě a jsem rád, že jsme nakonec zvítězili. Děkuji soupeři a přeji hodně štěstí do bojů o udržení.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Murarika: Dnes to byl zápas, ve kterém jsme se lépe prosazovali. I dnes jsme se nevyvarovali chyb a přišli jsme o body. Děkuji soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
59:59
Počet střel ve 3. části 7-17, celkově 28:41
56:16
Vyloučen hráč Lukáš Kurečka družstva Paskov Saurians na 2 minuty za bránění ve hře.
52:40
Timeout Paskov Saurians
52:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Jakub Monsport (4:5).
47:42
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Ritz, asistoval Ondřej Krchňák (4:4).
44:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Petr Vývoda (3:4).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2.části: 14-17. Oba týmy po seznamovací první třetině hrají rychlejší a odvážnější florbal a také díky přesnějším střelám mají golmani na obou stranách fronty hodně práce.
39:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Adam Štefek (3:3).
38:25
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Lukáš Kurečka (3:2).
36:40
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:47
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Zdeněk Matúš, asistoval Vojtěch Zátopek (2:2).
29:17
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Jakub Nězgoda, asistoval Lukáš Kurečka (2:1).
27:41
Vyloučen hráč Jan Matúš družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:00
Hra se zrychlila na obě strany a útoky naráží na pozorných obranách a golmanech.
20:00
20:00
19:59
Počet střel: 7:7 ač na střely na bránu je to vyrovnané, ale více jich mají na kontě Vikingové, ale střely lítají mimo bránu domácích.
15:00
Misky vah se vyrovnaly. Před vyrovnávací brankou Paskov lehce zvýšil na obrátkách a po pár neúspěšných střelách vyrovnává, když využili nepozornosti hostí.
14:41
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Jakub Nězgoda, asistoval Viktor Böhm (1:1).
10:11
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Tomáš Sladkovský.
10:11
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva Paskov Saurians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Daniel Opatřil (0:1).
05:50
Na solový výlet se vydal domáci Pastorek ale ani nevystřelil.
02:30
První vážnější ohrožení brány si připsali na své konto Vikingové, ale domácí Klučár byl proti.
01:40
Zatím se nic neděje..
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Martin Janečka; hráči v poli: Adam Lichnovský, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Petr Vývoda, Jakub Kresta
00:00
Line-up domácích Paskov Saurians: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Martin Juroš, Michal Pastorek, Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Ondřej Krchňák