0:0
6:0
4:1
- : -
branky (asistence): 20:35 Filip Štědrý (Pavel Honzík), 25:11 Lukáš Porazil (Tomáš Vykoupil), 25:52 Martin Šampalík (Pavel Honzík), 32:34 Jiří Kuthan (Tomáš Vykoupil), 37:00 Filip Štědrý (Pavel Honzík), 38:54 Lukáš Porazil (Tomáš Vykoupil), 45:36 Daniel Fencl (Adam Tkadlec), 56:48 Lukáš Kubinec (Martin Šampalík), 59:24 Jan Kašpar (Daniel Fencl), 59:49 Jiří Kuthan (Adam Tkadlec)
branky (asistence): 53:22 Tomáš Jančuk

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B 10:1
21. Filip Štědrý, 26. Lukáš Porazil, 26. Martin Šampalík, 33. Jiří Kuthan, 38. Filip Štědrý, 39. Lukáš Porazil, 46. Daniel Fencl, 57. Lukáš Kubinec, 60. Jan Kašpar, 60. Jiří Kuthan - 54. Tomáš Jančuk; rozhodčí: František Brabec - Miroslav Janošťák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Paleček 12 - Jiří Faltejsek 30; po třetinách: 0:0, 6:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů : Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích : Děkuji sedmi statečným z České Lípy, soupeř se držel pouze první třetinu, ve druhé jsme rozhodli a třetí se pouze dohrávala. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00
Střely : domácí - 11, hosté -3
60:00
59:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Adam Tkadlec (10:1).
59:49
A Ještě desáty gól přistál za Faltejskovými zády.
59:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Kašpar, asistoval Daniel Fencl (9:1).
59:24
Ke konci utkání se ještě trefuje Kašpar.
56:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Kubinec, asistoval Martin Šampalík (8:1).
56:48
Svůj gól přidává k dnešnímu skóre i kapitán domácích.
55:09
Další šance Jančuka před Palečkem byla tentokrát neúspěšná.
53:22
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil Tomáš Jančuk bez asistence (7:1).
53:22
Jančukovi se podařilo uniknout a snížit skóre.
50:06
Vyloučen hráč David Böhme družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:41
Štědrý mohl přidat svůj třetí gól, kdyby se trefil do prázdné branky.
45:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Daniel Fencl, asistoval Adam Tkadlec (7:0).
45:36
Gól Fencla se setkal s nesouhlasem hostů.
41:03
Hosté šli ve dvou na Palečka, ten v klidu vyráží.
40:00
40:00
Střely : domácí - 11 , hosté - 5
40:00
38:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Tomáš Vykoupil (6:0).
38:54
Porazil střelou z půlky zvyšuje.
37:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Honzík (5:0).
37:00
Štědrý tvrdou střelou prostřelil Faltejska.
32:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Kuthan, asistoval Tomáš Vykoupil (4:0).
32:34
Domácím to tam ve druhé třetině začalo padat a máme tu další gól.
25:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martin Šampalík, asistoval Pavel Honzík (3:0).
25:52
A druhý rychlý gól v řadě přidává Šampalík.
25:11
25:11
A tahle přesilová hra nezůstane nevyužita.
24:46
Vyloučen hráč Marek Semelka družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
22:43
Honzík ve velké šanci před Faltejskem.
22:02
Za bránou se srazili hráči...Hůře to odnesl Husák , který zůstává ležet na zemi.
21:23
I hosté se dostávají do velké šance, pozorný Paleček ve skoku vyráží.
20:35
20:35
Skóre utkání otevírá Štědrý svou střelou z první po křižné přihrávce od Honzíka.