2:0
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 03:59 Pavlína Mikolášková (Leona Müllerová), 06:39 Leona Müllerová (Gabriela Žůrková), 15:28 Anna Drbohlavová (Tereza Mrázková), 29:55 Lucie Kloutvorová (Gabriela Žůrková), 34:31 Kateřina Rozsypalová, 58:05 Kateřina Rozsypalová, 59:14 Gabriela Žůrková

FBK Jičín - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:0
4. Pavlína Mikolášková, 7. Leona Müllerová, 16. Anna Drbohlavová, 30. Lucie Kloutvorová, 35. Kateřina Rozsypalová, 59. Kateřina Rozsypalová, 60. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Veronika Samková 16 - Jana Vyrobíková 28; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:0;
60:00
Komentář as. trenéra P. Doubka: Jičín si koncentrovaným výkonem a jistou hrou došel pro jednoznačné vítězství. Utkání rozhodla první třetina, kdy jsme nechytili tempo a nevyšlo nám prakticky nic. Soupeř se na rozdíl od nás netrápí v koncovce a dokáže dávat jednoduché branky. Díky za těžký zápas a gratulujeme Jičínu k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích P. Čiháčka:Dnešek nám přiblížil jistotu play-off. Chtěli jsme po celou dobu zápasu udávat tempo hry, a s výjimkou menší výluky ve druhé třetině se nám to dařilo. Holky si zaslouží poděkování za bojovnost a nasazení do zápasu. Soupeři přejeme hodně štěstí v bojích o udržení.
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 12, Vinohrady 4.
60:00
59:14
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (7:0).
59:14
Tak nakonec se skóre ve prospěch Jičína ještě hezky rozrostlo.
58:05
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (6:0).
58:05
Rozsypalová ukázala svoji backhendovou dělovku. Tu asi nikdo nečekal.
55:59
Pomalu se blíží konec utkání, Jičín na hřišti dominuje, ale ještě by to chtělo vylepšit skóre.
53:16
Jičín má ze hry více, ale opět se potýká s problémem prostřelit hostující golmaku.
51:49
Za Vyrobíkovou zvoní tyč!
49:45
A když už Samková na svém místě není, tak jí může zastoupit třeba Floriánová, která předvedla parádní postřeh na malém brankovišti.
48:15
Když už projde míček jičínským blokem, je Samková na svém místě!
46:27
A druhý zásah Vyrobíkové v krátkém sledu, nyní proti střele Satýnkové.
45:40
Mikolášková s Drbohlavovou v úniku. Na poslední chvíli zasáhla Vyrobíková.
44:39
Žůrková to zkoušela v kombinaci se Satýnkovou, ta ale těžkou přihrávku nedokázala zkrotit dostatečně rychle.
42:12
Jičín na útočné polovině, ale k vážnému ohrožení branky se nedostal.
40:52
Mrázková to v přečíslení vzala na sebe, ale netrefila branku.
40:01
Poslední část hry začíná na míčku Jičín.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 10, Vinohrady 8.
40:00
38:45
Jičín praktikuje vysoko vysunutý forčeking. To že se to vyplácí se ukázalo šancí, do které se dostala Drbohlavová.
37:44
Opět tu máme kratší úsek hry, kdy se na hřišti neděje nic významného.
34:31
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (5:0).
34:31
Hrající legenda jičínského klubu ukazuje i o generaci mladším hráčkám, že to pořád umí!!!
32:48
Teď to chvíli vypadalo, jako by Jičín hrál přesilovku. Točil se svým soupeřem na jeho polovině, ale ke gólu to nedospělo.
31:22
Müllerová v jedné chvíli zabránila rychlému protiútoku a v té druhé už vysílala svoji dělovku proti brance hostí, tentokrát nad.
29:55
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Gabriela Žůrková (4:0).
29:55
Žůrková poslala od mantinelu milimetrově přesnou přihrávku na Kloutvorovou, které stačilo jen u branky položit hokejku správným směrem.
27:57
Střela Žůrkové mířila také mimo branku. Jičín má jasnou převahu, ale ve druhé třetině ještě neskóroval.
27:00
Růžičková se dokázala bleskově vrátit a zabránila tak Vejvodové v samostatném úniku.
26:05
Už nějaký čas je za mantinelem ošetřována domácí Kůželová. Vypadá to, že se jedná o problém s kotníkem.
25:35
Tři jičínské hráčky se snažily doťuknout míček za brankovou čáru, ale nepodařilo se.
24:04
Míček se pohyboval v místech, kde to nebylo pro Jičín úplně bezpečné, ale Samková si na něj správně počkala.
23:24
Satýnková si pěkně povodila soupeřku, ale střelu vyslala nad branku.
22:28
Vinohrady se po dlouhé době dostaly k pohledné kombinaci. Střela alek brance neprošla před dobře bránící Müllerovou.
20:32
Mullerová ukazuje, že by se neztratila ani na fotbale. Svým odkopem narušuje rozehrávku soupeřek.
20:01
Druhou část hry začíná na míčku Jičín.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 13, Vinohrady 4.
20:00
19:33
Mikolášková to zkoušela podobně jako Müllerová, nicméně její střela se zastavila o jednu ze soupeřek.
18:45
Růžičková se snažila prodrat se ke střele, ale proti 3 soupeřkám neměla moc šancí.
17:39
Samková dokázala udržet míček i přes seknutí od soupeřky.
16:34
Žůrková způsobila zmatky v jičínské rozehrávce, ale soupeřky toho nedokázaly využít.
15:28
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Anna Drbohlavová, asistoval Tereza Mrázková (3:0).
15:28
Výborné řešení přečíslení ukázaly Mrázová s Drbohlavovou, přičemž druhá jmenovaná zakončovala do odkryté klece.
15:00
Hra se přelévá nahoru a dolů, ale většina střeleckých pokusů létá značně mimo.
12:11
Müllerová znovu natáhla ke své smrtící ráně, ale tentokrát doslova trefila ruku hostující golmanky.
11:04
Oba týmu už zase v plném počtu. Opticky se zdá, že se hra mírně zpomaluje.
10:30
Po střele Žůrkové zazvonila tyč.
09:37
První minutu oslabení přežily Vinohrady bez inkasovaného gólu, ale Jičín se snaží tlačit.
08:37
Vyloučen hráč Michaela Lingová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
06:39
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Leona Müllerová, asistoval Gabriela Žůrková (2:0).
06:39
Müllerová pálí téměř od poloviny takovou ránu, že se všichni mohli už jen otočit!!! Golmanka Vyrobíková byla naprosto bez šance.
05:20
Nejprve nevyužila příležitost při přečíslení Šádková a hned z protiútoku měla gól na hokejce domácí Exnarová, ale před sama před brankou přepálila.
03:59
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Pavlína Mikolášková, asistoval Leona Müllerová (1:0).
03:59
Počáteční tlak se domácím daří brzy přetavit v kýženou branku. Svou pohotovost ukázala rychlou střelou po odražení míčku Mikolášková.
02:48
Jičín nenechává svým soupeřkám kousek prostoru k rozehrávce.
01:33
Drbohlavová se na začátku utkání prezentuje pěknou obrannou hrou. Ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele, která by ohrozila branku.
00:43
Mikolášková to zkoušela z prostoru před brankou backhendem, ale střela ztečovaná nad.
00:28
Müllerová hledala před brankou Žůrkovou, ta ale na nahrávku těsně nedosáhla.
00:01
Na míčku začíná dnešní utkání soupeř z Vinohrad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Aneta Tvrzníková, Petra Honzová, Tereza Trunečková, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Leona Müllerová