0:1
0:1
- : -
branky (asistence): 14:41 Andrea Kašparová
branky (asistence): 00:51 Andrea Šedová (Lucie Prokešová), 02:13 Klára Minářová (Monika Říhová), 16:19 Klára Minářová (Eva Juříková), 24:59 Veronika Bekeová (Lucie Svobodová), 59:30 Lucie Svobodová (Veronika Bekeová)

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 1:5
15. Andrea Kašparová - 1. Andrea Šedová, 3. Klára Minářová, 17. Klára Minářová, 25. Veronika Bekeová, 60. Lucie Svobodová; rozhodčí: Jakub Feistauer - Pavel Suchánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 16 - Tereza Ondrová 26; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:1;
60:00
59:59
Dnes stejně jako včera zápas rozhodla první třetina, kterou jsme pro změnu zaspali my. V dalších dvou třetinách prokázal soupeř svoji zkušenost a zápas si zkušeně pohlídal. Nám se navíc nepodařilo uhlídat nejlepší hráčku soupeře Bekelovou, s kterou hra soupeře stojí a padá a i když jsme ve třetí třetině stáhli sestavu na osm hráček, tak to ke zdramatizování utkání nestačilo. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
V dnešním utkání vítězí Vysoké Mýto. Jaroměř nedokázala vstřelit více než jednu branku a s tím se špatně vyhrává. Střely ve třetí třetině: Domácí: 7 Hosté: 14
59:59
Komentář trenéra hostí: Rychle vstřelený gól nás uklidnil, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Na soupeři musíme ocenit jeho bojovnost až do posledních vteřin. Děkujeme za zápas.
59:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Veronika Bekeová (1:5).
59:27
Standartka hostí na velkém brankovišti!
58:56
S Jaroměří to vypadá bledě. Neustále se brání a na vstřelení branky to nevypadá.
57:30
Po delší době větší šance hostujících. Burdiláková chytá.
56:50
Hra se přelévá ze strany na stranu. Ke střelám to ale nevede.
55:14
Přesilová hra opět nevyužita.
54:31
Domácí dnes neseřídily mířidla a střílejí pouze mimo branku.
53:19
Další šance při přesilové hře na snížení. V šanci Bochenská dorážela do brankařky. Z protiútoku zahrozila Bekeová.
53:13
Vyloučen hráč Lucie Svobodová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:22
Hra je bez větších šancí.
50:35
Domácí začaly napadat a ihned se rodí šance Bochenské.
49:32
Zdá se, že Jaroměř stahuje sestavu, snad to pomůže zlepšit výkon.
49:02
Timeout TJ Sokol Jaroměř
48:23
Jaroměř stále stažena na své půlce. Takto to na snížení moc nevypadá.
47:48
Dnes poněkolikáté dobrý blok Hakové. Po něm ihned další.
46:06
V dobré šanci Košková pouze přestřelila.
45:20
I po přesilové hře hostující hráčky usazeny na útočné polovině.
44:40
Vysoké Mýto drží míček, k ohrožení brány nedochází.
43:17
Hostující vstřelili branku až po odpískání a z následné rozehry tři metry před klecí Burdilákové nic nevytěžily.
42:54
Vyloučen hráč Kristýna Mitisková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:13
Jaroměřačky dnes pouze trefují první hráčky před sebou.
41:02
Domácí hráčky se snaží zvýšit pohyb na palubovce a hned si vynutily několik standartních situací, které bohužel neskončily gólem.
40:01
Domácí tým využil přestávku k dlouhé poradě, zatímco hostující tým běhal od mantinelu k mantinelu.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině se trefil pouze hostující tým a navýšil tak své vedení na 4:1. Domácí se budou muset zvednout, pokud zamýšlí na vyhrát dnešní utkání. Střely ve druhé třetině: Domácí: 5 Hosté: 4
39:41
Košková tvrdě atakuje hostující hráčky, pouze za cenu faulů.
38:20
Na míčku stále hostující tým. Domácí hrozí z brejků.
36:10
Vysoké Mýto opět usazené na útočné polovině, ale domácí se dobře brání a na Burdilákovou nedoletí skoro žádná střela a ty které se k ní snesou, nemá problém.
35:00
Bochenká se snažila trefit skákavý míček. Ten letěl obloučkem přímo do rukou Ondrové.
34:20
Pěknou souhru Vysokého Mýta hasí před domácí brankou až obránkyně Haková.
34:06
Hra se začíná hodně přiostřovat.
33:19
Sérii několika standartních situací Jaroměře se nepovedlo a žádná ze střel neohrozila Ondrovou.
33:00
Jůzová ze standartky pouze trefuje první stojící hráčku před sebou.
32:05
Schwabová ve vyložené šanci! Bohužel trefila ležící golmanku.
30:45
Na míčku opět hostující hráčky. Tvrdou střelu Svobodové před bránou dobře zablokovala Haková.
28:54
Pěkná střela Kašparové, bohužel tečována nad branku hostí.
28:23
Zkrácená přesilová hra se nepovedla ani hostujícím hráčkám, stav zůstává nezměněn.
27:37
Hra je plná osobních střetů, avšak bez šancí.
25:52
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
25:52
Přesilová hra netrvala dlouho a budeme tu mít hru 4na4.
25:25
Vyloučen hráč Monika Říhová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
25:25
Šanci na snížení budou mít domácí při přesilové hře.
24:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová, asistoval Lucie Svobodová (1:4).
24:59
Lucie Svobodová od pravého mantinelu přihrála před bránu, kde stála osamocená Bekelová a do odkryté poloviny brány neměla problém usměrnit střelu a zvyšuje na 4:1.
24:26
Vysoké Mýto opět na míčku na soupeřově polovině.
23:17
V první šanci domácích ve druhé třetině Bochenská, bohužel před brankou hostí promáchla.
21:30
Na začátku druhé třetiny opět na míčku hostující tým, ale nedaří se ohrozit domácí svatyni.
20:01
Buly ve druhé třetině vyhrály domácí hráčky.
20:00
20:00
19:59
Začátek utkání byl ve znamení hostujícího týmu. Domácí začaly začaly hrát aktivněji až po druhé obdržené brance. Zbytek třetiny jsme sledovali vyrovnanou hru. Poměr střel v první třetině: Domácí: 8 Hosté: 10
19:59
Omlouváme se Vám, z technických důvodů s internetovým připojením zahajujeme dnešní online přenos až od druhé třetiny.
16:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Eva Juříková (1:3).
14:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová bez asistence (1:2).
02:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Monika Říhová (0:2).
00:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Andrea Šedová, asistoval Lucie Prokešová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Feistauer a Pavel Suchánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Eliška Jégrová, Lucie Svobodová, Veronika Bekeová, Andrea Šedová, Lucie Prokešová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Jaroslava Bálintová, Anna Haková, Andrea Kašparová, Kristýna Mitisková