3:5
5:4
4:3
0:0
branky (asistence): 05:11 Tomáš Pour (Matyáš Krebner), 06:19 Tomáš Gärtner (Daniel Cabejšek), 09:58 Tomáš Pour (Matyáš Krebner), 25:15 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 29:26 Tomáš Gärtner (Jonáš Janata), 29:50 Josef Juha, 33:56 Matěj Petrović (Matyáš Krebner), 38:26 Matyáš Krebner (Jakub Buršík), 40:29 Matyáš Krebner (Kryštof Krbec), 51:37 Josef Juha (Jakub Buršík), 52:34 Josef Juha (Daniel Gärtner), 52:53 Kryštof Krbec (Jan Dobisík)
branky (asistence): 07:28 Jakub Boček (Matěj Boček), 10:29 Filip Rulíšek (Jakub Hromada), 11:31 Jakub Boček (Matěj Boček), 15:33 Jakub Boček (Tomáš Ngo), 17:45 Jakub Boček, 25:57 Jakub Boček (Radek Fejfar), 37:45 Petr Krob (Jan Strnad), 38:14 Filip Rulíšek, 39:52 Štěpán Čejka (Filip Rulíšek), 44:23 Tomáš Ngo (Andrej Svatoš), 48:06 Jakub Hromada (Filip Rulíšek), 54:50 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), rozhodující nájezd Štěpán Čejka

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 12:13pn
6. Tomáš Pour, 7. Tomáš Gärtner, 10. Tomáš Pour, 26. Matyáš Krebner, 30. Tomáš Gärtner, 30. Josef Juha, 34. Matěj Petrović, 39. Matyáš Krebner, 41. Matyáš Krebner, 52. Josef Juha, 53. Josef Juha, 53. Kryštof Krbec - 8. Jakub Boček, 11. Filip Rulíšek, 12. Jakub Boček, 16. Jakub Boček, 18. Jakub Boček, 26. Jakub Boček, 38. Petr Krob, 39. Filip Rulíšek, 40. Štěpán Čejka, 45. Tomáš Ngo, 49. Jakub Hromada, 55. Filip Rulíšek, Štěpán Čejka; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2 + Jakub Hromada 10; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Marek Paleček 7, Ondřej Kratěk 6 - Karel Čáp 37; po třetinách: 3:5, 5:4, 4:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Daniel Cabejšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Štěpán Čejka a vstřelil rozhodující gól (12:13).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Matěj Petrović , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Radek Fejfar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jakub Buršík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Hromada , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů pana Zalubila: Klasické juniorské utkání ve vysokém tempu. Rozhodla naše střelecká produktivita a touha vyhrát. Naše forma se před play zvedá. Moc se na vyřazovací zápasy těšíme. Přeji Bohemce mnoho štěstí v dalších zápasech. Děkujeme za utkání
65:00
Nejlepší hráči utkání za hosty číslo 71 Jakub Boček a za domácí hráč číslo 20 Tomáš Pour
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky Jsme zklamáni , že jsme nevyhrálli základní část. Ale soupeř dneska hrál jednoduše a účelně . A je jasné že s 12 obdrženými góly se těžko vyhrává. Play-off musíme hrát daleko zodpovědněji a především myslet na zadní vrátka.
54:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (12:12).
54:50
V některých chvílích a na některých jedincích se projevuje , že mají již dva zápasy v nohách
52:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Jan Dobisík (12:11).
52:53
Nádherné dvě akce teď předvedl tým domácích
52:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Daniel Gärtner (11:11).
52:33
Propálená šance Matěje Petroviče
51:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Buršík (10:11).
48:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Filip Rulíšek (9:11).
48:06
Obrana domácích asi zatím nepochopila co je jejím úkolem, to se pak gólman v bráně může přetrhnout
44:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Ngo, asistoval Andrej Svatoš (9:10).
43:06
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
42:40
Hra pokračuje ve stejném tempu
40:50
Od začátku třetiny změna v bráně domácích za Marka Palečka nastoupil Ondra Kratěk
40:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Kryštof Krbec (9:9).
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině domácí 15 hosté 7
40:00
39:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Rulíšek (8:9).
38:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (8:8).
38:26
Rychlou odpověď na krásnou ukázkovou branku Filipa Rulíška našel Maty Krebner
38:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (7:8).
37:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Petr Krob, asistoval Jan Strnad (7:7).
37:17
Honza Strnad ve velké šanci, ale střela končí mimo hřiště
35:10
Chyba domácích na polovině hřiště Kuba Boček v samostatném úniku, Marek Paleček mu šanci na srovnání nedává
33:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Matyáš Krebner (7:6).
33:56
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 10 minut za nesportovní chování.
33:56
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
33:56
Kuba Hromada neudržel své nervy na uzdě a vyfasoval si tak 2+10min
33:24
Vyloučen hráč Ondřej Panský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
33:24
Po řadě zákroků si jde odpočinout na trestnou lavici Ondra Panský
31:36
tempo je vysoké a nervozita by se dala krájet
29:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha bez asistence (6:6).
29:28
Na časomíře srovnaný stav a začínáme od znovu
29:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Gärtner, asistoval Jonáš Janata (5:6).
29:26
po strkanici u brány se domácí dočkali další branky v síti hostí
28:18
Výborný výkon předvádí Kryštof Krbec a jako kapitán jde příkladem některým svým spoluhráčům
26:43
Někteří hráči by si měli rozmyslet jestli opravdu chtějí hrát florbal nebo se raději věnovat bojovému umění
25:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Radek Fejfar (4:6).
25:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (4:5).
17:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček bez asistence (3:5).
15:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Tomáš Ngo (3:4).