1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 22:09 Lukáš Voves, 58:29 Lukáš Kovařík (Ivan Pergler)
branky (asistence): 24:10 Tomáš Váňa (Jan Wojnar), 28:11 Jan Wojnar (Matěj Zloch), 33:09 Marek Pixa (Martin Ďuriška), 45:13 Matěj Vošta (Dominik Horák)

ACEMA Sparta Praha - PSN Tatran Střešovice 2:4
23. Lukáš Voves, 59. Lukáš Kovařík - 25. Tomáš Váňa, 29. Jan Wojnar, 34. Marek Pixa, 46. Matěj Vošta; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 9 - Matěj Zloch 11; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Kratochvíla: Dneska jsme utkání prohráli ve vlastních přesilovkách, nicméně oproti včerejšku jsem postřehl větší nasazení. Také jsme hru plánovaně rozložili do 18 hráčů a připravovali se na play-off. Děkujeme soupeři za utkání, které nám určitě pomohlo, ač to tak nemusí vypadat.
60:00
Střely: Sparta 4 a Tatran 3
60:00
Komentář trenéra Martina Czeczinkara: Parádní výkony gólmanů na obou stranách. Bojovností, týmovým výkonem a hrou v oslabení jsme si dokráčeli pro 3 body. Děkuji hráčům za povedený víkend.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:29
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Ivan Pergler (2:4).
57:49
Tlapa svojí střelu vpálil přímo do ruky brankáře Tatranu.
51:44
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
50:56
Váňova střela byla zblokovaná sparťanským hráčem.
48:50
Sparta střílela jednu střelu za druhou, ale tatranský brankář byl na svém místě.
47:47
Tatran hraje v plném počtu.
47:35
Střela Nagyho šla těsně kolem tatranské brány.
45:36
Vyloučen hráč David Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vošta, asistoval Dominik Horák (1:4).
43:10
Pergler stál před tatranským brankářem a snažil se letící míček dostat do branky.
41:49
Sparta měla rozehrávku u půlky hřiště, ale jejich střela letěla mimo.
38:58
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou.
38:11
Semerád zkusil střelu ze středu, ale letěla jen do brankáře Tatranu.
36:01
Eckhardt zachytil střelu Tatranu.
35:04
Tatran napadá sparťanskou obranu a míček končí mimo hřiště.
33:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Martin Ďuriška (1:3).
32:08
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
31:08
Nagyho střela šla velkým obloukem mimo hřiště.
30:11
Rychlý protiútok Sparty končí střelou do tatranského brankáře.
29:09
Přihrávka Sparty křižmo přes hřiště šla mimo.
28:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Matěj Zloch (1:2).
26:48
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Wojnar (1:1).
22:37
Hurtova střela letěla mimo Tatranskou branku.
22:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves bez asistence (1:0).
20:48
Tatranská střela zasáhla jen brankáře Eckhardta.
20:00
20:00
20:00
Střely: Sparta 2 a Tatran 4
20:00
18:55
Wojnar zkusil střelu, ale bohužel jeho střela byla odražena Eckhardtem.
18:20
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.