3:4
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 02:57 Martin Děček (Jakub Lukáč), 12:02 Martin Děček (Jakub Lukáč), 17:22 Martin Ulman (Rostislav Gattnar), 30:35 David Žáček (vlastní branka), 48:54 Daniel Filip (Martin Děček)
branky (asistence): 04:15 David Žáček (Petr Černý), 04:51 Adam Šmíd (Patrik Petr), 13:21 Lukáš Prix (Patrik Petr), 14:12 Patrik Petr, 38:10 Petr Černý, 38:33 Adam Šmíd, 39:28 David Petržela (Milan Koubek), 54:30 Adam Šmíd (Patrik Petr)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 5:8
3. Martin Děček, 13. Martin Děček, 18. Martin Ulman, 31. David Žáček, 49. Daniel Filip - 5. David Žáček, 5. Adam Šmíd, 14. Lukáš Prix, 15. Patrik Petr, 39. Petr Černý, 39. Adam Šmíd, 40. David Petržela, 55. Adam Šmíd; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Denis Jasiok 28 - Petr Musil 33; po třetinách: 3:4, 1:3, 1:1;
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 41 Děček, Pardubice - 71 Musil.
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Ladislava Štancla: V první třetině jsme podali nekoncentrovaný výkon plný chyb. Efektivita v útoku, vynikající výkon brankáře a štěstí nás ale podrželo a dostalo do vedení. Od druhé třetiny jsme zlepšili obrannou fázi, hráli jsme chytře a proti silnému soupeři jsme zaslouženě zvítězili. Z venku bereme šest bodů a do play-off jdeme s vynikajícími výkony v zádech.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:11, střely celkem 38:36
60:00
Vyjádření vedoucího družstva domácích, Jiřího Gurkovského: Zasloužená výhra fyzicky a kondičně výborně připraveného soupeře. Nepodali jsme výkon takový jaký jsme chtěli. Potřebná facka před závěrečnou částí sezóny, abychom si uvědomili, že lze hrát pouze s maximálním nasazením a koncentrací. Blahopřeji soupeři.
58:15
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Martin Děček.
58:15
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
58:15
Trestné střílení provede Děček.
58:15
Děčkovu forhendovou kličku Musil vystihl.
58:15
Ulman postupoval sám na Musila ale byl faulován.
56:21
Děčkova střela těsně vedle.
55:48
Domácí stále v tlaku ale zatím bez gólu.
54:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Patrik Petr (5:8).
48:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip, asistoval Martin Děček (5:7).
48:54
Informační systém po posledním gólu domácích, jímž byl vlastní gól pardubického Žáčka, ovšem nabízí za střelce jen hráče hostí...
48:54
Filip po přihrávce Děčka snižuje na dvougólový rozdíl.
46:56
Nyní zase drží míček pardubičtí. Zároveň dávají najevo, že oni nikam nespěchají.
45:48
Domácí začínají na své polovině a snaží se něco vymyslet.
44:45
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
41:48
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
41:47
Radek Šomodi nabízí svým vyloučením Pardubicím možnost zvýšit skóre.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 10:12
40:00
39:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Milan Koubek (4:7).
39:28
Domácí nejprve srovnali obraz hry i skóre ovšem během cca minuty inkasují již třetí gól a Pardubice mají před třetí částí pohodlný náskok.
38:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (4:6).
38:33
Po ztrátě na polovině domácích pohotovou střelou zvyšuje Šmíd.
38:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý bez asistence (4:5).
38:10
Černý se dostal za obranu domácích a sám proti Jasiokovi nezaváhal.
37:39
Hosté měli možnost standardní situace, nenaložili s ní ovšem dobře.
36:18
Petrovi při pokusu o střelu sjel míček z čepele.
35:43
Děček to zkoušel zajímavě ze záporného úhlu ale Musil byl pozorný.
35:00
Utkání sleduje 49 diváků.
34:05
Michna pálí pouze do nohou Slabého.
31:02
Na druhé straně mohl okamžitě kontrovat Šmíd. Jasiok ale včas vystoupil z branky.
30:35
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček (4:4).
30:35
Kdyby se jednalo o fotbal, řekl bych, že Žáček se pokusil uklidit míč na roh. Záměr mu ale nevyšel a míček z jeho nohy putoval přesně k tyči branky Pardubic.
28:07
Ulman se dobře uvolnil zpoza branky ale trefil pouze Musila
25:51
Šmíd sice Prixovu příhru vzduchem trefil ale míček skončil daleko za mantinelem.
25:23
Černý netrefil přesně Žáčkovu skákavou přihrávku.
24:16
Na druhé straně to dobře zkoušel Ulman ale Musil byl pozorný.
22:58
A poradil si i se střelou Prixe a dorážkou Petra.
22:27
Štarmanovu střelu vytahuje Jasiok vedle.
21:25
Pastrňákova rozehrávka z rohu a Michnova střela nad branku.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Vítkovice 16, Pardubice 13.
20:00
17:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ulman, asistoval Rostislav Gattnar (3:4).
17:18
Pardubice vytáhly press vysoko za branku soupeře, ale míček se jim získat nepodařilo.
14:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr z trestného střílení (2:4).
14:12
Radek Šomodi hrál v malém brankovišti, čímž zabránil gólové situaci a budeme svědky trestného střílení, které za tým Pardubic provede kapitán týmu Patrik Petr.
13:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Patrik Petr (2:3).
13:21
Prix nádhernou střelou příklepem nedal Jasiokovi šanci a znovu posílá svůj tým do vedení.
12:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Jakub Lukáč (2:2).
12:02
Vítkovice zásluhou stejné dvojice jako při prvním gólu srovnávají na 2:2.
12:00
Vítkovický Filip nyní trefuje pravou tyč Musilovy brány.
11:12
Ondračka za vteřinu dvanáct zabránil gólu Pardubic.
09:57
Vítkovice jsou v této části hry aktivnější, dalekonosnou jedovatou střelu vyslal na Musila Ondračka, Musil je však pozorný.
09:24
Krejčíř nyní vyslal pěknou střelu, ale trefil pouze boční síťku Musilovy brány.
04:51
04:51
Krásná střela Šmída z otočky zajišťuje vedení Pardubic.
04:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Petr Černý (1:1).
03:36
Pastrňák při snaze získat míček seknul hostujícího golmana, rozhodčí vše viděli a rozehrávku budou mít hosté.
02:57
02:57
Lukáč vypresoval míček z rohu a krásnou přihrávkou našel na středu volného kapitána domácích Děčka, který otevírá skore zápasu.
02:35
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Lukáš Slabý, Martin Štarman, Dominik Pinček, Petr Černý, David Žáček
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Jakub Ondračka, Rostislav Gattnar, Václav Jurdzin, Martin Ulman, Petr Šomodi