2:1
2:2
- : -
FBC Start98
branky (asistence): 03:23 Ondřej Kučera (Marián Kloza), 22:55 Jiří Krečmer (Adam Klimeš), 34:38 Jakub Kuttler (Kamil Peřka), 40:52 Marián Kloza, 44:00 Pavel Kožušník (Ondřej Kučera)
FBC Start98
branky (asistence): 01:19 Jan Horálek (Michal Mareš), 08:09 Ondřej Vašíček (Petr Haspeklo), 12:49 Michal Chudina (Jindřich Štercl), 26:02 Jiří Šrámek (Ondřej Vošta), 43:17 Eduard Piňos (Filip Řehulka), 49:58 Michal Chudina (Eduard Piňos)

Florbal PEGRES Havířov - FBC Start98 5:6
4. Ondřej Kučera, 23. Jiří Krečmer, 35. Jakub Kuttler, 41. Marián Kloza, 45. Pavel Kožušník - 2. Jan Horálek, 9. Ondřej Vašíček, 13. Michal Chudina, 27. Jiří Šrámek, 44. Eduard Piňos, 50. Michal Chudina; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 168; zásahy brankářů: Pavel Kotula 19 - Václav Zavadil 20; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Mikuly: Tohle utkání bylo utkání o 1 gólu. Bohužel štěstí bylo na straně hostů. Děkuji divákům za podporu a soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra hostů Derky Davida: Jsem velice rád, že jsme dokázali zvládnout tento těžký zápas a vezeme si domů 3 velice důležité body. Celý zápas jsme byli vždy o gól před domácími, což se ukázalo jako rozhodující. Děkuji divákům a přeji rychlé uzdravení domácím hráčům
58:48
Zavadil skočil po míčku a tím pravděpodobně zachránil svůj tým před gólem.
58:14
Hra se pořádně vyostřila a Havířov napadá ve velkém.
55:04
Krečmer střílí příklepem, bohužel jeho střela letěla příliš vysoko.
54:12
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva FBC Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:48
Domácí jsou v plném počtu.
50:48
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
49:58
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Eduard Piňos (5:6).
49:39
Díky zatáhnutí hostů se Havířovu snáze dostává na půlku hostů.
48:03
FC Start98 se stáhnul a dává Havířovu prostor k rozehrávce.
46:20
Beneš zachránil situaci před svoji bránou a vypinkl míček do rohu.
44:00
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Ondřej Kučera (5:5).
44:00
Kučera nahrává na Kožušníka, který svou přesnou střelou do pravého rohu brány posouvá Havířov do vedení.
43:17
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Eduard Piňos, asistoval Filip Řehulka (4:5).
40:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza bez asistence (4:4).
40:52
Kloza využil své přesné střely a vyrovnává zápasové skóre na 4:4 .
40:29
I ve 3. třetině se hosté rozhodli agresivně napadat své soupeře.
40:01
První buly 3. třetiny vyhrává tým Torpedo Havířov.
35:47
Zavadil předvedl krásný akrobatický skok po míčku.
34:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Kuttler, asistoval Kamil Peřka (3:4).
34:26
Vavro dal krásnou příhru na svého spoluhráče, který bránu míjí.
32:30
FC Start98 ukazuje svou bojácnost nejen na zraných hráčích Torpeda Havířov, ale hlavně na jejich napadání soupeře.
31:12
Benešovi ujela přihrávka, naštěstí neskončila gólem pro hosty.
29:13
Kloza posílá nahrávku na Peřku K. , který nahrávku přeběhl.
28:37
Dalším zraněným hráčem je Dominik Folwarczný, který je přenesen na lehátku.
28:23
U Kotuly zazvonila tyč.
28:01
Folwarczný střílí příklepem, ale nepřesně.
26:56
FC Start98 má rozehrávku v havířovském rohu.
26:02
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Ondřej Vošta (2:4).
24:47
Štercl běží na Kotulu, ale nedokázal ho prostřelit.
22:55
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jiří Krečmer, asistoval Adam Klimeš (2:3).
22:42
Šochman promáchl nahrávku, kterou dostal před bránou soupeře.
21:41
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva FBC Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:20
Torpedo má výhodu a odvolali bránkáře.
20:45
Hosté začali hned napadat a ujali se míčku.
19:20
Hra byla znova zahájena a začala rozehrávkou hostů v domácím rohu.
19:10
Peřka V. byl zraněn a leží v rohu. Hra byla pozastavena.
18:45
FC Start98 se snaží napadat Havířov a nenechat je rozehrát.
17:32
Beneš ukázal svou bojovnost před bránou soupeře.
16:32
Vlach dostává příhru od Klozy, ale netrefuje prázdnou bránu.
15:12
Peřka K. se pokusil trefit míček ve vzduchu, bohužel neúspěšně.
13:33
Šrámek dostává nahrávku a střílí příklep, ale jeho střele chyběla přesnost.
12:49
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Jindřich Štercl (1:3).
11:12
Folwarczný vyhrává souboj v rohu a nahrává na Klozu.
10:14
Hra je velice agresivní, oba celky se neustále navzájem presují a snaží se získat míček.
08:46
Havířov často propadá a vyskytují se tak akce 2 na 1 ve prospěch hostů.
08:09
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Petr Haspeklo (1:2).
07:13
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:23
Hostům prochází veškeré crossy a staví tak domácí do nebezpečné situace.
03:23
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Marián Kloza (1:1).
01:19
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jan Horálek, asistoval Michal Mareš (0:1).
00:13
Vlach započal hru svým crossem na Kozlíka, díky kterému se dostali na soupeřovu půlku.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Start98: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Petr Haspeklo, Michal Pražák, Tomáš Kiprov, Eduard Piňos, Ondřej Vavro
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Vojtěch Peřka, Tomáš Vlach, Marián Kloza, Kamil Peřka, Tomáš Kozlík