4:0
4:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 02:45 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 08:00 Tereza Urbánková (Magdaléna Plášková), 14:22 Magdalena Klímová (Dominika Tůmová), 26:35 Magdalena Klímová (Karolína Suchá), 27:38 Magdaléna Plášková (Martina Řepková), 27:44 Karolína Suchá (Jana Lacková), 29:15 Tereza Urbánková (Gabriela Tožičková), 45:49 Petra Beránková (Tereza Pitterlingová), 46:29 Jana Lacková (Adéla Jůzová), 53:21 Magdalena Klímová (Tereza Pitterlingová), 54:05 Jana Lacková (Petra Beránková)
FBS Olomouc
branky (asistence): 00:34 Jitka Oháňková (Alice Pavlíková), 53:49 Jitka Oháňková

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 11:2
3. Martina Řepková, 9. Tereza Urbánková, 15. Magdalena Klímová, 27. Magdalena Klímová, 28. Magdaléna Plášková, 28. Karolína Suchá, 30. Tereza Urbánková, 46. Petra Beránková, 47. Jana Lacková, 54. Magdalena Klímová, 55. Jana Lacková - 1. Jitka Oháňková, 54. Jitka Oháňková; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 12 - Martina Franková 7, Sára Králová 22; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:1;
60:00
59:59
Komentář k utkání od Petra Dadeje: Chodov v dnešním utkání projevil svou herní kvalitu, v zápase byl jednoznačně florbalovější a zaslouženě vyhrál. My jsme utkání sice rozehráli dobře, nicméně bez míčku síly ubývají velmi rychle, což se projevilo na výsledku, Gratuluji soupeři k vítězství a přeji mnoho zdaru v play-off.
59:59
Komentář od trenérky domácích Michaely Marešové: Oproti poslednímu zápasu zlepšený výkon, koncentrovanější přístup, ale stále nás čeká kupa práce v treninku.
59:59
Střely po třetí třetině: Chodov 18 a Olomouc 4, Za celý zápas pak Chodov 40 a Olomouc 14
59:59
Nejlepší hráčky hostujícího týmu je s číslem 10 Oháňková, za domácí tým nejlepší hráčkou utkání je Jana Lacková.
58:49
Lvice jsou stále nabuzení a do poslední minuty hrají opravdu důrazný florbal před brankou hostí.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty utkání.
54:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Lacková, asistoval Petra Beránková (11:2).
54:05
A odpověď lvic na sebe nenechala dlouho čekat.. Lacková proměňuje.
53:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková bez asistence (10:2).
53:49
Rychlé přečíslení Olomouce, které zakončují gólem.
53:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Tereza Pitterlingová (10:1).
53:21
Chodov trpělivě vyčkává na gólovou šanci. A proměněno!!
50:21
Timeout FBS Olomouc
47:13
A překvapivě... Hra se odehrává na straně hostíí.. Chodov ani ve třetí třetině nechce půjčit míček Olomouci.
46:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Lacková, asistoval Adéla Jůzová (9:1).
45:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Tereza Pitterlingová (8:1).
45:49
Před brankou hostí je bílo a Beránková zakončuje!!
43:50
Olomouc má velmi dobrou fyzickou kondici, jejich dvě pětky stále lítají a aktivně napadají.
42:40
Lvice jsou stále důraznější než Olomouc, další rána na hostující brankářku. Tentokrát od Klímové.
41:20
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu.
40:20
Tvrdá rána Gejby, bohužel za bránu.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhrává hostující tým.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chodov 12, Olomouc 5
38:30
Olomouc má stále sílu na aktivní napadání hráček.
35:08
A na malý okamžik si Olomouc půjčila balonek, ale opravdu jen na malý okamžik. Chodovská obrana zastavuje a opět sune hru na stranu hostí.
34:49
Olomouc jen zaklekává a brání. Chodov je točí jak ruletu.
31:00
Hra je stále na straně hostí. Chodov se míčku nechce vzdát ani na malou chvíli.
30:01
Chodov je po gólech opravdu hladový. Hra se odehrává na straně hostí, kde lvice střílí ránu za ranou.
29:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Gabriela Tožičková (7:1).
27:45
A přichází smršť rychlých gólů. Olomouc nestíhá vybírat balonek z brány.
27:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Jana Lacková (6:1).
27:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (5:1).
26:36
Neskutečná kombinace Klímové a Káji Suché. Ze strany na střed, ze středu na stranu na střed a gól!!
26:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Karolína Suchá (4:1).
25:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:00
Celá hala slyšela nepěknou sekeru od Olomouce při útoku lvic. Žádný nájezd, žádné vyloučení..
22:20
Olomouc stále aktivně napadá, ale přes Gejby neprojdou.
20:30
Chodov nastoupil velmi svižně do druhé části a a hned střílí na branku.
19:50
V oslabení projíždí Řepa na útočnou polovinu hřiště a střílí mimo bránu.
18:22
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
17:40
Olomoucká hráčka se dostala do rychlého přečíslení a sama na bránu neproměňuje.
14:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Dominika Tůmová (3:1).
14:21
Klímová přijímá přihrávku do rohu na straně hostí, obíhá branku a snaží se přihrát před branku. Golmanka míček zasáhla nohou a odráží se do branky.
11:40
Chodov aktivně napadá hostující obranu. Martina Řepková získává míček a střílí na bránu. Golmanka však střelu zastavuje.
09:58
Olomouc nelení a ukazuje domácím, že si dokáže také šance vytvořit, bohužel v gól neproměněná.
08:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Magdaléna Plášková (2:1).
08:00
Lvice nikam nespěchají a trpělivě si vytvářejí šance, které teď využila Urbánková
07:10
Hostí střílí z půlky, ale branku míjí a přestřeluje.
06:20
Olomouc se snaží důrazně napadat a občas se jim to i daří. Chodov je ale defenzivní a nepropouští ke své brance.
04:30
Chodov se probouzí a začíná hrát svoji hru.
02:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (1:1).
02:40
Po dvou minutách Chodov poprvé střílí na bránu a gól.
00:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Alice Pavlíková (0:1).
00:33
Olomouc aktivně napadá domácí a překvapuje prvním gólem..
00:01
Dobrý den, vítáme Vás z Jižního města. Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Kateřina Peterková, Petra Grufíková, Alena Sklenářová, Monika Zamazalová, Barbora Pařízková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Tereza Urbánková, Gabriela Tožičková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Z důvodu čekání na RZS v předešlém zápase tady v hale, je začátek zápasu posunut na 17:20. Divákům se za zdržení omlouváme a slečně z Bohemky přejeme brzké uzdravení!