0:5
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 24:45 Barbara Jelínková (Ivana Miklíková), 27:31 Estera Vehar (Jessica Zlámalová)
branky (asistence): 00:16 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 06:07 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 11:27 Denisa Kotzurová (Eliška Jurečková), 14:10 Markéta Režnarová (Veronika Káčová), 25:21 Veronika Macková (Veronika Káčová), 28:07 Eliška Jurečková (Denisa Kotzurová), 28:23 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 29:02 Veronika Szczurová (Radana Kahánková), 34:35 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 46:26 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 48:04 Nela Kapcová (Zuzana Šuranyiová), 52:41 Veronika Káčová (Veronika Macková), 56:37 Denisa Kotzurová (Veronika Káčová), 58:14 Denisa Kotzurová (Veronika Káčová)

ELITE PRAHA - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:14
25. Barbara Jelínková, 28. Estera Vehar - 1. Nela Kapcová, 7. Nela Kapcová, 12. Denisa Kotzurová, 15. Markéta Režnarová, 26. Veronika Macková, 29. Eliška Jurečková, 29. Veronika Káčová, 30. Veronika Szczurová, 35. Nela Kapcová, 47. Veronika Káčová, 49. Nela Kapcová, 53. Veronika Káčová, 57. Denisa Kotzurová, 59. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Martina Gécová 14, Lucie Zelená 26 - Veronika Tomšová 18; po třetinách: 0:4, 2:5, 0:5;
60:00
střely ve třetí třetině: Elite7- Ostrava20
60:00
Komentář trenéra hostů (Jakub Robenek): Začíná si sedat náročný program, který jsme si sami vzhledem k play-off nastavili a nese to ovoce. Probouzí se nám i spící střelkyně a to je nejlepší možné znamení směrem k play-off. Soupeři díky a hodně štěstí do nedělního klíčového utkání.
60:00
střely na bránu celkem: Elite 20- Ostrava 54
60:00
Komentář trenéra domácích (Vojáček Michal): Ostrava velmi pěkně rozehrávala a zaslouženě zvítězila. My jsme si vyzkoušeli některé věci do dalšího utkání a věřím, že se od nich můžeme odrazit k výhře.
60:00
59:20
hostě se snaží do poslední sekundy dát gol
59:13
hoste hrozně tlačí na domácí hráčky
58:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Káčová (2:14).
57:45
hosté si zpracovávají domácí.
57:36
Vyloučen hráč Estera Vehar družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:57
domácí se snaží ze všech sil.
56:37
56:37
hoste vyvíjejí velký tlak před brankou domácích.
56:06
hosté se ujímají balonku a drží si ho na své straně
55:35
domácí tlačí na Ostravu. Zatím neúspěšně
54:28
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
52:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Veronika Macková (2:12).
48:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Zuzana Šuranyiová (2:11).
48:04
hráčka hostů střílí do prázdné brány
47:40
hosté se opět ujímají balonku a tlačí na domácí tým
46:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Režnarová (2:10).
42:15
domácí jsou na půlce soupeřů a snaží se vytvořit šance.
36:41
Trestné střílení družstva ELITE PRAHA neproměnil Ivana Miklíková.
36:41
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
35:48
Radová vytváří krasnou šanci ale střela jde mimo
34:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (2:9).
34:35
hosté po vybojovaném balonku na straně domácích střílí do rohu branky
34:21
domácí se snaží dostat balon za svou půlku ale hosté je velmi nepříjemně blokují
30:30
hra se opět přelévá ze strany na stranu. Hosté si ale vytváří více šancí před bránou
29:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Szczurová, asistoval Radana Kahánková (2:8).
28:50
hosté bojují a sází jednu střelu za druhou
28:23
28:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Denisa Kotzurová (2:6).
28:07
Hosté tlačí před bránou a úspěšně
27:31
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Estera Vehar, asistoval Jessica Zlámalová (2:5).
27:31
Divišová běží přes celé hřiště a vytváří šanci před bránou. Vehar doráží pře bránou
26:45
Miklíková na balonku ale hráčka hostů ji sebrala balonek a běží na bránu
26:28
domácí si drží balonek ale zatím se jim nedaří dostat se před bránu.
26:00
hosté přitvrzují. Ale domácí se drží na jejich půlce
25:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Macková, asistoval Veronika Káčová (1:5).
25:21
host opět na straně domácích. Volná hráčka před bránou střílí do prázdné brány
24:45
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Ivana Miklíková (1:4).