1:0
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 17:12 Michaela Šponiarová (Ivana Šupáková), 33:53 Denisa Ferenčíková (Nikola Černá)

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 2:0
18. Michaela Šponiarová, 34. Denisa Ferenčíková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 14 - Nikola Příleská 27; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:0;
60:00
Vyjádření asistentky trenéra domácích, Tamary Hašové: Zápas hraný v týdnu znamenal pro nás pomalou rychlost v myšlení a u některých i v pohybu. Měly jsme problém se zpracováním, ale nakonec jsme to ubojovaly. Pokud by soupeř proměnil i to málo šancí, které měl, mohlo to dopadnout jako v Brně. Věřím, že těžký zápas nás zocelí psychicky a po pauze budeme silnější. Hanzlíkovi brzké uzdravení a soupeři díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině 11:6, celkem 29:14
60:00
Vyjádření vedoucí družstva hostí, Petry Prouzové: Po prvním vzájemném utkání jsme očekávaly, že tu bude hořet palubovka a míst nám pod nohama hořela. Síla soupeře se ukázala. Nám bohužel vázla rozehrávka a chyběla větší podpora vepředu. Přesto si myslím ,že z Vítkovic můžeme odjíždět se vztyčenou hlavou. Soupeři děkuji a přeji hodně štěstí v další části sezóny.
60:00
Nejlepší hráčky: Židenice - 37 Příleská, Vítkovice - 20 Černá
60:00
59:46
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Andrea Dernerová.
59:46
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
59:46
Nájezd Dernerové za faul Ďuríkové Kubíčková rychlým vystoupením překazila
59:03
Velká šance Dundelové. Zamířila ovšem vedle.
57:38
Klapitová zblokovala pokus Pravcové a navíc na ní vykoledovala faul.
55:32
Indrová vykličkovala z rohu ale Kubíčkovou neohrozila.
53:32
Nyní v náporu opět domácí, jmenovitě Halfarová s Ferenčíkovou.
51:47
Hráčky Židenic přidaly na aktivitě ale domácí hráčky míčky zvládají blokovat.
50:23
Dernerová pouze do náruče Kubíčkové.
49:06
Timeout K1 Florbal Židenice
49:06
Vedoucí družstva Židenic,, která je dnes skutečně tématicky oděna do sparťanského dresu, si vybírá čas na poradu.
47:47
Kubíčková dlouhým výhozem vyslala švédskou posilu do brejku, Příleská ale zasáhla včas.
45:34
Hanzlíková bohužel v dnešním utkání již pokračovat nebude.
44:45
Ellila dvakrát důrazná v zakončení ale ani jednou úspěšná.
42:42
Kubíčková ramenem vytáhla pokus Babáčkové.
41:32
Dernerová končí za mantinelem a s křečí a sportovně jí pomáhá domácí Šponiarová.
40:56
Vzápětí nadějné zakončení Klapitové.
40:47
Po krkolomné ale efektivní kombinaci domácích netrefuje ze vzduchu odkrytou branku Černá.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 10:3
40:00
39:52
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:30
Další výhoda pro domácí.
37:24
Dvě šance Ellila a jedna Pantělejevové, žádná ale nebyla vyloženě gólová.
36:12
Vyloučen hráč Monika Dundelová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra na zemi.
33:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Nikola Černá (2:0).
33:53
Černá zastavila výhoz Příleské, a Ferenčíková následně střelou ze střední vzdálenosti zvyšuje náskok domácích.
33:31
Hložanková vybojovala míček za brankou hostí a Niemcová následně poslala míček vedle branky
32:28
Černá zastavila Dernerovou, která mohla dorážet ale včas se nezorientovala.
31:23
Nájezd Babáčkové zastavila Theimerová a rozehrává další útok domácích.
29:32
Únik Sejákové domácí hráčky zneutralizovaly.
28:48
V rohu zůstává ležet domácí Hanzlíková, vypadá to na poraněný kotník
26:56
V akci opět aktivní Černá, tentokrát zasahuje Příleská.
25:14
Zblokovaná střela Černé.
23:03
Po návratu Hložankové z trestné sesle se do brejku dostávají domácí. Protiútok zastavila jedna z obránkyň vysokou holí, pokračuje se ale ve hře.
21:35
Výborný zákrok Kubíčkové proti jedné z brněnských útočnic.
20:56
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
20:46
Na druhé straně těsně míjí Federselová.
20:27
Do samostatného úniku se dostala Kiecková ale Příleská její rychlou kličku výborně vystihla.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 8:5
20:00
19:40
Akce Kieckové ztroskotala na pohotové Příleské.
19:02
Hanzlíková blokuje pokus Babáčkové.
17:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Ivana Šupáková (1:0).
17:12
Šupáková svou akcí narušila obranu hostí a předložila Šponiarové. Ta střelou na bližší tyč prolamuje střelecké trápení Vítkovic.
16:48
Znovu v akci Paloncyová, tentokrát z dálky těsně míjí.
15:42
Paloncyová zastavila akci Židenic ale postup na branku hostí zhatily dvě nepřesné přihrávky.
13:39
Indrová tečovala těsně vedle branky Kubíčkové.
12:25
Brejk domácích zastavují rozhodčí pro faul.
11:04
Nyní jsme byli svědky několika ostřejších střetů před brankou domácích.
09:32
Kubíčková zachránila před Hyksovou po chybě v domácí obraně
08:15
Tak nakonec dvě rány vyslala Martináková. Ani jednou ale přesně netrefila.
08:01
Domácí zavřely hráčky Židenic před jejich brankou ale ke střele se neodhodlaly.
06:11
Zakončení Kieckové skončilo na zadním mantinelu.
03:54
Střelu Pantělejevové Příleská chytá.
02:35
Dernerová uvolnila jednu ze svých spoluhráček před brankou, ta ovšem vysoko přestřelila.
02:03
Žádné z družstev se zatím k ničemu nebezpečnému nedostalo
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Žaneta Veletová, Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Kristýna Pospíšilová, Monika Dundelová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Zuzana Halfarová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Michaela Šponiarová, Karin Madeleine Ellilä