2:2
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 00:37 Pavel Jurčík (Matěj Kostka), 15:27 Martin Krchňáček (Matěj Kostka), 37:27 Lukáš Uhrinovský (Lukáš Petřík), 51:26 Martin Krchňáček (Pavel Jurčík)
branky (asistence): 02:28 Marek Matejčík (Jan Šebesta), 14:26 Ondřej Firda (Marek Bräuer), 25:34 Marek Bräuer (Ondřej Firda), 29:19 Ladislav Gál (Václav Komačka), 37:27 Jan Jastřembský (Lukáš Hájek), 40:04 Marek Matejčík

Hu-Fa Panthers Otrokovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:6
1. Pavel Jurčík, 16. Martin Krchňáček, 38. Lukáš Uhrinovský, 52. Martin Krchňáček - 3. Marek Matejčík, 15. Ondřej Firda, 26. Marek Bräuer, 30. Ladislav Gál, 38. Jan Jastřembský, 41. Marek Matejčík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 326; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 21 - Petr Gurkovský 7; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Daniela Folty: Děkuji soupeři za velmi kvalitní utkání, ve kterém jsme podali konstantní výkon ve všech třech třetinách, což rozhodlo o našem vítězství. Výhry si nesmírně vážím, neboť odvážíme tři velmi důležité body z horké půdy výborně hrajícího soupeře.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 68 exotrokovický Marek Matejčík a z domácího celku hráč číslo 26 Matěj Kostka.
60:00
Střely celkem: Domácí-11, Hosté-27.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Zápas byl hrán ve velmi vysokém tempu, také velmi tvrdý. Dokázali jsme si vypracovat pár vyložených šancí, které jsme spálili a v takovém zápase to je klíčové.Musíme zapracovat na produktivitě a ještě zvýšit fyzickou připravenost. Ze zápasu se poučíme a příště budeme ještě silnější. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Další zápas Otrokovice odehrají 5.3 proti Chodovu, Vítkovice jsou po Mladé Boleslavi a Pardubicích třetím týmem, který ve městě, kde sídlí společnost Barum Continental dokázali zvítězit a zaslouženě berou 3 body.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-3, Hosté-7.
60:00
59:45
Vítkovice dobře zablokovaly Kostku a v dnešním zápase si tak jistě připíšou tři body.
59:00
Zápas se nám blíží ke konci...
58:39
Timeout Hu-Fa Panthers Otrokovice
58:30
"Pacin" opět výtečný, ale do konce zápasu zbývá minuta půl.
54:23
Michajlovič si zapisuje do statistik další zákrok.
52:40
Panteři se snaží s utkáním něco udělat.
51:26
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Jurčík (4:6).
51:26
Gurkovský neudržel lehkou střelu Jurčíka a Krchňáček pohodlně doklepl míček do prázdné brány a snižuje na 4:6.
50:40
Michal Nagy se dostal do pěkné akce, ale jeho střela mířila nad bránu hostí.
50:00
Další nebezpečná šance hostů.
48:23
Dnešní utkání sleduje 326 diváků, děkujeme!
42:21
Branková konstrukce cinká za Michajlovičem.
41:56
Michajlovič si po dlouhé době sáhl míček.
41:20
Gurkovský si vylepšil své statistiky, když zlikvidoval tři dorážky.
40:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík bez asistence (3:6).
40:04
Matejčík parádním sólem zvyšuje na 3:6!
40:00
Střela do tyčky hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-3, Hosté-8.
40:00
39:40
Třetina bude nejspíše končit za bránou domácích.
37:59
Michajlovič dobrým postřehem zneškodnil šanci hostů.
37:43
Tak máme to opět o dvě branky, Petřík našel volného Uhrinovského, který parádním gólem snižuje na rozdíl dvou branek.
37:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Lukáš Hájek (3:5).
37:27
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Lukáš Petřík (3:4).
37:27
Tři sekundy po návratu Michala Nagyho odskakují Vítkovice do tříbrankového vedení.
36:47
Karel Ťopek netrefil dobře míček a Vítkovice tak mohli založit svůj útok.
36:01
Michajlovič opět výborný.
35:24
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
35:24
Uvidíme první přesilovku hostů v dnešním zápase.
33:59
Gurkovský si po dlouhé době sáhl na míček.
33:11
Dobrá příležitost hostů, ovšem Koníček skvělým obraným zákrokem uhasil požár.
32:21
Vítkovice si drží komfortní náskok, ovšem Uhrinovský se s tím nehodlá smířit.
31:00
Rozumkova střela mířila pouze do boční síťky.
29:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Václav Komačka (2:4).
29:19
Vítkovice zahráli akci, do které se zapojilo všech pět hráčů, s obranou Panterů si pohrály a zvyšují na rozdíl dvou branek.
28:20
Panteři se snaží aktivní hrou dělat hostům problémy, střely Szwedy orazítkovala boční síťku.
27:49
Krchňáček v další dobré šanci zazdil a Vítkovice stále vedou o jeden gól.
26:14
Panteři měli dobrou šanci, ale Gurkovský byl připraven.
25:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Firda (2:3).
25:34
Michajlovič si vybral špatnou chvíli a doslova namazal vítkovickému hráč a hosté tak jdou do vedení.
23:50
Jurčík ve 100% šanci totálně zazdil a stav se je stále 2:2.
23:21
Výborný zákrok domácího brankáře maskou.
21:50
Panteři se dostali do dobré šance, ale obrana Vítkovic byla pevná.
20:53
Nebezpečné šance na obou stranách vyřešili oba brankáři.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-5, Hosté-12.
20:00
19:55
Za bránou hostí končí první třetině.
19:11
Domácí drží míček na soupeřově polovině.
18:36
Michajlovič musel vytáhnout dobrý zákrok,
16:20
Panteři jsou horším týmem, ale dobrou produktivitou drží přijatelný remízový stav.
15:27
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Matěj Kostka (2:2).
15:27
A napínavý zápas pokračuje, Panteři bleskově srovnávají výsledek.
14:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Marek Bräuer (1:2).
14:26
Michajlovič si nešťastně srazil míček do brány a hosté jdou do vedení.
13:50
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
13:50
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za hrubost.
13:45
Michajlovič zneškodnil tři nebezpečné šance.
12:32
"Pacin" použil svou masku, kterou zneškodnil nebezpečný projektil hostí.
12:00
Další nebezpečná střela VÍtkovic, ale Michajlovič byl připravený.
10:40
Panteři byli pod tlakem, ale vypětím všech sil míček dokázali vyhodit.
09:23
Dobrý pokus Krchňáčka, Gurkovský připraven.
08:11
Vítkovice měly obrovskou šanci, ale hostující hráč netrefil odkrytou bránu.
07:29
"Pacin" předvedl další jistý zákrok.
06:23
Panteři jeli akci dva na jednoho, ale Zapletal se šancí naložil prachbídně.
05:45
Michajlovič předvedl dobrý zákrok.
04:36
Vítkovice přebraly otěže zápasu a domácí se musí mít na pozoru.
03:46
Zápas má zatím dobré tempo, Zapletal vyzkoušel Gurkovského.
02:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Jan Šebesta (1:1).
02:28
Máme vyrovnáno, exotrokovický Marek Matejčík pěknou střelou z otočky na 1:1.
01:45
Michajlovič si připisuje první úspěšný zákrok.
01:02
Panteři ožili a na Gurkovského se valí útok za útokem.
00:37
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Matěj Kostka (1:0).
00:37
A máme tady první gól! Jurčík využil chyby domácího obránce a otevírá skóre zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Petr Jankulár, Marek Matejčík, Jan Šebesta, Jiří Besta, Josef Rýpar
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Tomáš Sovják, Martin Nagy, Karel Ťopek
00:00
Dobrý sobotní podvečer, skvěle hrající Hu-fa Panthers Otrokovice, kteří doma prohráli pouhé dva zápasy, vyzvou dnes finalistu z Vítkovic. První vzájemný zápas ovládly Vítkovice 5:1.