1:1
1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 13:35 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 21:50 Hana Poláková (Adéla Bočanová)
branky (asistence): 01:04 Linda Hyksová, 24:45 Jitka Drápalová, 50:21 Linda Hyksová (Aneta Federselová), 54:24 Martina Indrová (Aneta Federselová), 59:38 Aneta Federselová (Linda Hyksová)

FbŠ E.P. Bohemians - K1 Florbal Židenice 2:5
14. Hana Poláková, 22. Hana Poláková - 2. Linda Hyksová, 25. Jitka Drápalová, 51. Linda Hyksová, 55. Martina Indrová, 60. Aneta Federselová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Jitka Omelková 17 - Nikola Příleská 31; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:3;
60:00
Komentář asistenta trenérky hostů Jiřího Starého: "Pro nás důležitý zápas a důležité vítězství. Bohemka byla v některých fázích zápasu lepší, my jsme skvěle bránili, využívali protiútoky, zápas jsme odehráli přesně tak, jak jsme chtěli. Díky soupeři za férové zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: "Zřejmě jsme se v hlavách rozhodli, že jsme čtvrtí a že zdramatizujeme boj o play off. Brno dřelo a můj pocit je, že jsme si přišli jen tak zahrát. Děkuji soupeři za férový zápas a divákům za podporu, i když myslím, že pokud budeme hrát takhle dál, už příště nikdo nepřijde."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 11 - Brno 9.
60:00
59:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aneta Federselová, asistoval Linda Hyksová (2:5).
58:27
Timeout FbŠ E.P. Bohemians
58:27
Bohemka hraje v šesti bez brankáře
55:09
Standardka Bohemky ze středu končí v rohu hřiště, následný brejk Hyksové likviduje Omelková.
54:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Aneta Federselová (2:4).
52:58
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:45
Signalizované vyloučení Bohemky.
50:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Aneta Federselová (2:3).
50:00
Poslední desetiminutovku základní hrací doby pečlivě z tribuny sledují i hráčky Elite, kterým by výhra Bohemky za tři body dost pomohla.
49:41
Poláková jako by hattrick snad ani nechtěla!
47:43
Patakyová od poloviny nastřelila tyč.
45:08
Rybičková si pomohla drobným faulem.
44:30
Střela Bočanové byla zblokovaná mimo hřiště.
42:10
Hyksová utekla po mantinelu, před brankou ji zastavila obrana Bohemky.
41:16
Preisslerová doráží bekhendem mimo branku Brna.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny si připisuje Brno.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 10 - Brno 7.
40:00
38:44
Infarktové stavy mají fanoušci Bohemky. Klokanky mají teď spoustu šancí, zatím bez gólového výsledku.
36:57
Hyksová opět ve velké šanci, i když přihrávka od spoluhráčky jí hodně skákala.
34:44
Preisslerová s Jarešovou a Šmídovou vybojovaly v napadání míček a dostaly se ke střele. Tu kryje Příleská.
32:39
I přes nevzhlednou hru na obou stranách maskot klokana neúnavně bubnuje na téměř plné spodní tribuně.
31:14
Rybičková prověřila Příleskou.
30:10
Útok Poláková-Bočanová-Slavíková teď vařil Brno na vlastní polovině, ovšem zakončit se klokankám nepovedlo.
28:38
Bohemka oslabení ustála, na míčku ale zatím Brno.
27:27
Bohemka na balonku, šetří cenné vteřinky
26:08
Vyloučen hráč Tímea Patakyová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za hrubost.
25:00
Přečíslení 2 na 0 zakončuje Hyksová střelou po zemi mimo branku.
24:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová bez asistence (2:2).
23:53
Poláková byla svou bekhendovou dorážkou blízko hattricku.
21:50
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:1).
21:50
Adéla Bočanová se rozhodla dostát svému heslu z projektu Barevný florbal, které zní "Přihrávej jako já!" a našla před brankou volnou Polákovou, která se zatím dnes na své dva body moc nadřít nemusela.
21:20
Brno začíná třetinu opět se sérií menších šancí.
20:01
Tentokrát buly pro Bohemku.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 12 - Brno 5.
20:00
16:25
Hra je plná nepřesností, především v útočném pásmu. Dvě přesné, po sobě jdoucí přihrávky abychom pohledali.
14:40
Poláková po krosu od patronky Barevného florbalu Adély Bočanové spálila nespalitelné.
13:35
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (1:1).
13:35
Polákovou na středu našla domácí kapitánka a vylepšila tak obraz do té doby nepovedené přesilovky.
12:51
Zittová zastavuje výhoz Příleské vysokou hokejkou a Brno rozehrává od poloviny.
12:03
Vyloučen hráč Martina Babáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:43
Omelková vyráží střelu od beků Brna.
09:39
Další brejk Brna Omelková likviduje.
08:06
Semeráková z velkého úhlu jen do náruče Příleské.
07:03
Střelu Nové od poloviny hřiště tečovala obrana Brna do rohu hřiště.
04:58
Semeráková běžela sama na bránu, ale míček jí na poslední chvíli sjel.
03:42
Brno střílí do tyče.
02:45
Semeráková neprostřelila Příleskou.
02:14
Hyršlová chybovala na středu a pustila Židenice do přečíslení 2 na 1, které ovšem hostující hráčky nedokázaly využít.
01:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová bez asistence (0:1).
01:04
Hyksová vyšťouchla Ngueynové míček a sama před Omelkovou nedala domácí brankářce šanci.
00:01
Úvodní buly pro Židenice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Marie Svobodová, Kristýna Pospíšilová, Veronika Vývodová
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Lucie Semeráková, Lucie Šindelářová, Veronika Rybičková, Veronika Zittová