- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 58:57 Eliška Reischlová (Barbara Jelínková)
branky (asistence): 28:30 Zuzana Hubáčková (Lucie Veidlová), 37:42 Lucie Veidlová (Oxana Šamanina), 38:03 Hana Koníčková (Martina Dostalíková), 46:05 Oxana Šamanina (Zuzana Hubáčková)

ELITE PRAHA - Crazy girls FBC Liberec 1:4
59. Eliška Reischlová - 29. Zuzana Hubáčková, 38. Lucie Veidlová, 39. Hana Koníčková, 47. Oxana Šamanina; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martina Gécová 27 - Alena Vokatá 9; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Petr Horáčka: Bylo to prostě super. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale přijeli jsme si pro tři body. Po celou dobu zápasu hráčky plnily vše tak, jak měly. Nicméně přes obranu Elite se nám dostávalo velmi těžko.
60:00
Komentář trenéra domácích Marcely Urbanové: Soupeř vstoupil do hry aktivněji. Bohužel jsme měli příliš málo střel, které směřovaly mezi tři tyče a takto se zápas vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou cestu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Elite 4 - LIberec 9.
60:00
59:18
Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil Hana Koníčková.
59:18
Vyloučen hráč Estera Vehar družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
58:57
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Barbara Jelínková (1:4).
57:15
Andrlová ze standardky trefuje tyč.
56:58
Miklíková pálí jen do blokující hráčky Liberce.
46:05
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Zuzana Hubáčková (0:4).
42:50
Reischlová trefila Vokatou do nohy, míček se odrazil do rohu hřiště.
41:20
Miklíková zastavila Hubáčkovou vlastním tělem.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Elite 1 - Liberec 11.
40:00
39:43
Liberec je "na koni". Elite potřebuje povzbudit.
38:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Martina Dostalíková (0:3).
37:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Oxana Šamanina (0:2).
37:11
Elite mělo opět sérii šancí.
36:04
Miklíková skvěle přešla přes soupeřku, ale přihrát lépe postavené spoluhráčce už nestihla.
34:57
Gécová jistě zasahuje a vysílá Noskovou do brejku. Ta nestihla míček zpracovat včas.
33:54
Liberec rozehrává z rohu Elite pouze ke svým bekům.
31:17
Vehar zastavila Hubáčkovou v jejím dalším výběhu ke střele.
30:37
Střela Dostalíkové z velkého úhlu.
28:30
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Lucie Veidlová (0:1).
28:30
Střela Hubáčkové nevypadala nijak nebezpečně, ale proskákala mezi všemi hráčkami až do branky.
26:11
Koníčková jen do bloku domácích.
24:28
Přečíslení Elite kryje liberecká obrana.
22:50
Koníčková ze středu pálí jen do zadního mantinelu.
20:01
I úvodní buly druhé třetiny vyhrál sice Liberec, ale Elite míček ihned vybojovalo.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Elite 5 - Liberec 11.
20:00
19:18
Nepřesná přihrávka Noskové na střed, kde hledala nabíhající Jelínkovou.
15:32
Na hrací ploše poprvé v dnešním utkání vidíme i Veroniku "Cosmo" Radovou, která se nám v letošní sezóně ukázkově stará o facebookovou stránku - nezapomeňte nám dát "lajk"! :)
14:44
Koníčková utekla po mantinelu, ale branku netrefila.
14:00
Gécová si na poslední chvíli všimla střely Leierové.
11:52
Jelínková si seběhla na kros z rohu, těžký míček ze vzduchu sice trefila, ovšem nevměstnala střelu mezi tyče.
11:10
Vokatá lovila míček na brankové čáře, ale stihla to včas.
10:28
Vyloučen hráč Oxana Šamanina družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
09:34
Hubáčková natáhla ke střele, Gécová podržela Elite.
07:17
Jelínková byla v obrovské příležitosti, ovšem minula. Vzápětí podobnou "tutovku" spálila Leierová.
06:07
Vranová na poslední chvíli zachytila kros Leierové na nabíhající spoluhráčku.
04:40
Z dosavadní hry je opravdu cítit, že oběma týmům jde o play off. Zatím se hraje v obdivuhodném tempu.
01:32
Gécová už podruhé zasahuje.
00:01
Úvodní buly vyhrál Liberec, ale Elite se po presu dostalo ke střele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Oxana Šamanina, Lenka Bartošová, Klára Leierová, Lucie Veidlová, Zuzana Hubáčková
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Barbara Jelínková, Petra Nosková, Kristýna Vranová, Eliška Reischlová, Nikola Mrázková