- : -
FBŠ Jihlava
FBC Dobré
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:13 Aneta Lisová (Pavlína Vaněčková), 10:29 Aneta Lisová (Anna Dvořáková), 11:27 Pavlína Vaněčková (Petra Prouzová), 16:50 Anna Přibylová (Aneta Lisová), 41:16 Karolína Chvátalová (Kristýna Šťastná), 42:26 Anna Dvořáková, 44:57 Aneta Lisová (Kristýna Šťastná), 45:30 Zuzana Trávníková (Karolína Chvátalová), 59:31 Iva Váňová
FBC Dobré
branky (asistence): 26:53 Barbora Fingerová (Markéta Hanušová), 34:03 Adéla Procházková (Martina Netíková), 38:13 Zuzana Nosková (Barbora Fingerová), 46:29 Zuzana Nosková (Markéta Hanušová), 47:20 Adéla Procházková (Klára Harapátová), 51:45 Monika Preiningerová (Martina Netíková), 51:58 Hedvika Bardonová, 52:56 Adéla Procházková

FBŠ Jihlava - FBC Dobré 9:8
3. Aneta Lisová, 11. Aneta Lisová, 12. Pavlína Vaněčková, 17. Anna Přibylová, 42. Karolína Chvátalová, 43. Anna Dvořáková, 45. Aneta Lisová, 46. Zuzana Trávníková, 60. Iva Váňová - 27. Barbora Fingerová, 35. Adéla Procházková, 39. Zuzana Nosková, 47. Zuzana Nosková, 48. Adéla Procházková, 52. Monika Preiningerová, 52. Hedvika Bardonová, 53. Adéla Procházková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Martina Miksová 12 - Tereza Svobodová 25; po třetinách: 4:0, 0:3, 5:5;
60:00
59:59
A je dokonáno. Hráčky FBŠ i přes dvojité zaváhání nakonec toto utkání zvládly a berou důležité 3 body. V poslední třetině jsme viděli velké množství gólů a také střel. Jihlavačky vystřelily 13 krát a hráčky Dobré 6 krát.
59:59
Komentář zápasu trenéra hostí T. Vidláka: Bláznivý zápas plný branek, škoda prospalé první třetiny. Svým hráčkám děkuji za to, že se dokázaly vrátit do zápasu a soupeřkám přeji hodně štěstí v Play Off. Díky za zápas.
59:59
Komentář trenéra M. Trávníka: Po první třetině jsme měli zápas jednoznačně ve svých rukách, na to co se odehrávalo ve třetině druhé a ve třetině třetí stále nemohu najít slova. Nakonec jsme se štěstím soupeře udolaly. Děkujeme soupeři.
59:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Iva Váňová bez asistence (9:8).
59:31
Půl minuty do konce a Jihlavačky si berou vedení zpět! Krásnou střelou z úhlu nedala Váňová brankářce hostů nejmenší šanci a dost možná rozhodla o dnešním vítězi.
57:30
Zatím mají ze hry více domácí, ale chyby v rozehrávce je srážejí a musí se vypořádat s protiútoky hráček hostí.
56:00
Čtyři minuty do konce. A obě družstva to vědí. Uvidíme, kdo zvládne koncovku lépe.
54:44
Každý gól teď může být ten vítězný. Hráčky Jihlavy se nebudou chtít spokojit pouze s jedním bodem z utkání, které měly tak dobře rozehrané.
52:56
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adéla Procházková bez asistence (8:8).
52:56
A je hotovo! Hráčky Dobré dokonaly obrat a stav utkání je 8:8. Brankářce Jihlavy střela smolně propadla pod rukou.
51:58
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Hedvika Bardonová bez asistence (8:7).
51:58
13 sekund a obě družstva už dělí jenom jedna branka.
51:45
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Monika Preiningerová, asistoval Martina Netíková (8:6).
51:45
Hráčky Jihlavy naprosto přestaly hrát a jejich soupeřky toho využívají.
49:11
Obě družstva hrají velmi aktivně. Ovšem jejich střelecké pokusy pořád míjí brány.
47:20
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adéla Procházková, asistoval Klára Harapátová (8:5).
47:20
Ani ne minuta a skóre se opět mění. Hráčky Jihlavy si utkání opět komplikují.
46:29
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Zuzana Nosková, asistoval Markéta Hanušová (8:4).
46:29
Tak to je zápas. Hráčky Dobré stahují. Po střele ze strany hřiště prošel míček přes nic nevidící Miksovou do branky.
45:30
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Trávníková, asistoval Karolína Chvátalová (8:3).
45:30
Trávníková se parádně uvolnila zpoza branky a vymetla horní roh hostující brankářky.
44:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Kristýna Šťastná (7:3).
44:57
První hattrick dokonán! Lisová dnes prožívá vydařené utkání.
42:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Dvořáková bez asistence (6:3).
42:26
Tak to byla lahůdka v podání AnKu Dvořákové! Ve vlastní třetině obrala soupeřku o míček a vyvezla jej až na střed soupeřovic poloviny, odkud zamířila přesně k tyči a posílá tak Jihlavu do vedení 6:3.
41:16
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Kristýna Šťastná (5:3).
41:16
Hráčky Jihlavy získávají dvoubrankové vedení zpět a mohou být zase o něco klidnější. Z dorážky se trefila Chvátalová.
40:31
Poslední část dnešního utkání začala. Hráčky Jihlavy budou hájit jednobrankové vedení.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina přinesla rozhodně nečekaný průběh. Hráčky Jihlavy sice své soupeřky opět přestřílely v poměru 11:7 ovšem rozhodující je skóre a to se měnilo celkem třikrát. Ve třetí třetině se máme rozhodně na co těšit.
38:13
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Zuzana Nosková, asistoval Barbora Fingerová (4:3).
38:13
Comeback is real?! Hráčky Dobré se dostávají na dostřel pouze jediné branky. Jihlavačky doplácí na nedostatečný důraz před vlastní klecí a dávají tak až příliš mnoho prostoru svým soupeřkám.
36:55
Tak to byla šance! Hráčka Jihlavy trefila míček pouze do břevna, odkud se sice odrazil na brankovou čáru, Rozhodčí však usoudil, že se o gol nejednalo.
35:59
Brankářka hostí zneškodnila 3 velké šance domácích a udžuje tak naděje svého týmu na obrat stále na živu,
34:03
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Adéla Procházková, asistoval Martina Netíková (4:2).
34:03
Že by se schylovalo k obratu? Po nedůrazu před domácí brankou se z dorážky trefila Procházková a náskok Jihlavy se stále zmenšuje.
30:33
Hráčky Dobré pokračují ve snažení zvrtátit nepřízvnivý vývoj utkání,
28:41
Hra je v tuto chvíli velmi vyrovnaná a obě mužstva hrají naplno.
26:53
Branku družstva FBC Dobré vstřelil Barbora Fingerová, asistoval Markéta Hanušová (4:1).
26:53
A tlak hostujícíh hráček se vyplátí. Po skoro 3 minuty dlouhém tlaku ukončili dnešní neprůstřelnost brankářky Jihlavy.
24:38
Hostující hráčky jsou momentálně mnohem lepším týmem na hřišti.
23:57
Hráčky Jihlavy první přesilovku dnešního večera nevyužily.
23:11
I přes to, že hráčky Dobré hrají oslabení, daří se jim držet míček na druhé straně hřiště daleko od své brány.
21:57
Vyloučen hráč Veronika Ptáčníková družstva FBC Dobré na 2 minuty za blokování hokejky.
21:01
Hráčky Dobré vstoupily do druhé části utkání mnohem aktivněji.
20:00
20:00
Hráčka, o které jsme psali, že zůstala po jednom ze soubojů ležet na zemi se do utkání zatím nevrátila a nevypadá, že by se ještě vrátit měla.
20:00
19:59
Počet střel není sice tak výrazný jako rozdíl ve skóre, ale pořád je v něm viditelná převaha. Jihlavačky ohrozily bránu svých soupeřek 10 krát, zatímco brankářka Jihlavy zneškodnila všech 7 pokusů.
19:03
Pomalu se blížíme ke konci první třetiny. Hráčky Jihlavy si vybudovaly slušný výkon a svým soupeřkám nedávají příliš prostoru na ohrožení své branky.
16:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Anna Přibylová, asistoval Aneta Lisová (4:0).
16:50
Hráčky Jihlavy zaslouženě navyšují své vedení. Po rychlém protiútoku se z dorážky trefila jihlavská kapitánka.
16:11
Jihlavačky předvádí vykosý presing a způsobují tak problémy s rozehrávkou obraně Dobré.
15:23
Střely přibývají i na druhé strany, ale většinou míří pouze mimo domácí svatyni,
13:37
Hráčky FBŠ posílají na bránu svých soupeřek jeden střelecký pokus za druhým.
12:11
Hráčky Dobré jsou po dvou rychle inkasovaných golech jako zmražené a nedaří se jim přejít přes polovinu hřiště.
11:27
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Petra Prouzová (3:0).
10:29
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Anna Dvořáková (2:0).
10:29
A Jihlava už vede o dvě branky. Střela z úhlu procestovala po zemi až do brány.
07:56
Obě družstva mají zatím bezchybné obrany a skóre tudíž zůstává pořád stejné.
07:07
Hráčky FBŠ se snaží hrozit z protiútoků.
06:00
Hráčky hostí stále ohrožují kasu domácích. Miksová však svůj tým drží stále ve vedení.
05:31
Po jednom z tvdrších soubojů zůstává hráčka Jihlavy ležet v rohu hřiště. Doufejme, že bude v pořádku a vrátí se zpět do hry.
05:14
Jihlavačky mají velký problém vyvést míček ze své obrané třetiny.
04:06
Hráčky Dobré jsou po inkasovaném golu mnohem aktivnější než jejich soupeřky a prověřují pozornost golmanky Jihlavy.
03:22
Hráčky hostí držely své soupeřky pod tlakem, ale Jihlavačky zatím výborně brání.
02:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Pavlína Vaněčková (1:0).
02:13
První ohrožení branky a hned je z toho vedení pro hráčky Jihlavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobré: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Petra Netíková, Hedvika Bardonová, Klára Harapátová, Zuzana Nosková, Adéla Procházková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Petra Przeczková, Anna Přibylová, Monika Hadrabová, Michaela Křivánková